Funny Story

Były chłopak nowej dziewczyny byłego narzeczonego… Czy to może być zabawna historia?

Daphne uwielbiała, gdy Peter opowiadał ich historię – jak się poznali, zakochali w sobie i zamieszkali w jego rodzinnym mieście nad jeziorem, aby rozpocząć wspólne życie. Do czasu, aż się okazało, że owa opowieść to prolog zgoła innej historii miłosnej – z Petrą, przyjaciółką z dzieciństwa, w roli głównej.

Porzucona tuż przed ślubem, zdana na siebie i skromną pensję bibliotekarki z działu dziecięcego, Daphne ląduje w wynajmowanym mieszkaniu ze swoim kompletnym przeciwieństwem, ale i jedyną osobą, która może zrozumieć, w jakich tarapatach się znalazła: z Milesem, byłym chłopakiem Petry.

Współlokatorzy z musu: trochę niechlujny, chaotyczny Miles i pragmatyczna, nieco sztywna Daphne na co dzień mijają się w mieszkaniu. Aż pewnego wieczoru, po licznych szotach i dwóch butelkach wina wpadają na pewien pomysł. Może nie jest niewinny ani rozsądny, ale kto miałby pretensje do dwóch tak bardzo zranionych serc?

„Każdą kolejną jej książkę uwielbiam bardziej od poprzedniej, do tego stopnia, że nie mogę się doczekać, aż zobaczę, co zrobi ze mną jej następna powieść!”.

Ali Hazelwood

Czekajcie z równą niecierpliwością! W Polsce już trzy tygodnie po światowej premierze!

Informacje dodatkowe o Funny Story:

Wydawnictwo: Poradnia K
Data wydania: 2024-05-15
Kategoria: Young Adult
Tytuł oryginału: Funny Story
Tłumaczenie: Monika Skowron

Tagi: young adult romans literatura młodzieżowa

Kup książkę Funny Story

Funny Story - opinie o książce

Avatar użytkownika - stokrotka22
stokrotka22
Przeczytane:2024-09-29, Ocena: 5, Przeczytałam,
Ludzie, których spotykamy na wakacjach
Emily Henry0
Okładka ksiązki - Ludzie, których spotykamy na wakacjach

Nowa wakacyjna powieść autorki bestsellera ,,Beach read"! Dwójka przyjaciół, dziesięć wakacyjnych wyjazdów i tylko jedna okazja, by się zakochać. Poppy...

Cześć, dziewczyny
Emily Henry0
Okładka ksiązki - Cześć, dziewczyny

Prawdziwa przyjaźń to skakanie za sobą w ogień. W przypadku Winony Olsen i Lucille Pryce do pożaru doszło pewnej nocy, kiedy dziewczyny spotkały się przed...

Jak (nie) zostać królową
Katarzyna Redmerska ;