Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 1

Tom 3.1 cyklu Rodzina Monet

⚕️⚕️⚕️⚕️

,,Malutka, ty masz być silna i zdecydowana. Zawsze stawiaj siebie na pierwszym miejscy”.

"Rodzina Monet. Perełka" tom 3 część 1 serii "Rodzina Monet" autorstwa Weroniki Anny Marczak:

Uwielbiam tę serię całym sercem❤️. Z każdą kolejną częścią podoba mi się jeszcze bardziej.

⭐️Głównym powodem tego jest oczywiście genialna kreacja bohaterów, którzy intrygują i przyciągają czytelników.

⭐️Są charakterystyczni, naturalni i niezwykle nieprzewidywalni.

⭐️Dodatkowo fabuła skupia się głównie na relacjach rodzinnych, co jest kolejnym aspektem, który tak bardzo cenię w tej historii.

⭐️Jestem totalnym mięczakiem przy książkach opowiadających o relacjach między młodszą siostrą a starszymi braćmi i choć sytuacje między rodzeństwem Monet bywają zróżnicowane, nie da się zaprzeczyć, że śledzenie ich historii jest uzależniające i wciągające.

⭐️Zaznaczam kontrast pomiędzy zaborczą i samolubną stroną braci Monet a wrażliwą naturą Hailie. Mimo to, jako rodzina świetnie się dogadują i doskonale się uzupełniają, co w tym tomie jest szczególnie widoczne.

⭐️Dodatkowo Hailie zaczyna już dorastać do wieku, w którym pojawiają się problemy związane z miłością. Widoczny jest silny rozwój jej postaci, jak również postaci innych bohaterów.

⭐️Tempo akcji w książce, podobnie jak w poprzednich częściach, jest stabilne i niezbyt szybkie, ale wątki są na tyle ciekawe, że nie przeszkadza to w ogóle.

Nie mogę się doczekać kontynuacji tego tomu. Ta seria mnie satysfakcjonuje mimo to, zawsze chcę więcej i więcej. Naprawdę mogłabym czytać ją bez końca.

Szczerze zachęcam was wszystkich do sięgnięcia po tę książkę. Jeśli jeszcze nie mieliście styczności z tą serią, to gorąco polecam nadrobienie zaległości.

✔️Współpraca reklamowa z wydawnictwem @youandyabooks 🖤

Kup książkę Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 1

Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 2
Weronika Marczak0
Okładka ksiązki - Rodzina Monet. Tom 3. Perełka. Część 2

Gdyby kilka lat temu ktoś mi powiedział, że zamieszkam z pięcioma starszymi braćmi, których tak mocno pokocham, tobym go wyśmiała.   Siedzieliśmy przez...

Rodzina Monet. Tom 4. Diament. Część 2
Weronika Marczak0
Okładka ksiązki - Rodzina Monet. Tom 4. Diament. Część 2

Haillie Monet, wyjątkowa dziewczyna, a później kobieta, będąca główną bohaterką powieści z cyklu ,,Rodzina Monet". Nazywana była różnie. Bracia uważają...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;