Nieustępliwy szef

Tom 2 cyklu Bracia Stone

🖤Był Gabriel a teraz czas na Aarona🥳
Bliższa relacja szefa z podwładną niczego dobrego nie wróżą.Jednak nieustępliwy szef daje możliwość przeżycia niezwykłych momentów o których się nie zapomni.

Autorka sugerowała,żeby nie spoilerować w recenzjach.I w zupełności się z tym zgadzam.Odkrywanie samemu wszystkich puzzli historii powoduje,że czyta się ją w ogromnym napięciu.Zdarzenia z przeszłości łączą się z teraźniejszością.Każdy detal oraz zdarzenie nie dzieje się bez powodu.Nawet częste sceny Gabriela i Emily mają swój cel w historii Aarona.Dzięki temu jest spójnie,ciekawie i emocjonująco.
Poznając Aarona i jego umiejętności to wiemy,że potrafi zadziałać cuda,by osiągnąć swój cel.Jego poczucie humoru oraz lekkie podejście do życia sprawiała,że bardzo się go lubi.

Skrywane tajemnice oraz determinacja w ich odkryciu powoduje,że bohaterowie nie pozwalaja czytelnikowi się nudzić.Przeżywajà mnóstwo chwil niepewności i niebezpiecznych sytuacji,które powodują szybsze bicie serca.A co za tym idzie lektura staje się nie odłożenia.

Autorka poruszyła ważne tematy w powieści.Dzięki temu można przeżywać z bohaterami chwile niepewności i obaw o swoje życie.Oraz poznać ważne informacje dla każdego z nas.

Czy polecam?Oczywiście!!!
Każdy z braci Stone jest wyjątkowy i powinniście ich bliżej poznać.Z nimi wieczór staje się wyjątkowy i pełny emocji.

Informacje dodatkowe o Nieustępliwy szef:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-11-29
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Nieustępliwy szef

Kup książkę Nieustępliwy szef

Uparty prezes
Agnieszka Brückner0
Okładka ksiązki - Uparty prezes

Emily Willson pomimo młodego wieku zajmuje odpowiedzialne stanowisko w Perfect Picture. Kobieta jest ambitna i zaradna, za co współpracownicy i pracodawca...

Anielska zemsta
Agnieszka Brückner0
Okładka ksiązki - Anielska zemsta

Mijają trzy lata od ślubu Laury Castillo, a Angelo Bionte poprzysiągł, że nigdy więcej nie będzie się starać o jakąkolwiek kobietę. Pewnego dnia matka...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska