Zabójczy kusiciel

Jules Lawler angażuje się w pomoc potrzebującym. Jako pracownica opieki społecznej pilnuje dzieci z ulicy, by nie stoczyły się na dno. W Denver, w którym aż roi się od dilerów narkotyków i drobnych złodziejaszków, nie może narzekać na brak podopiecznych.

Vance Crowe jest jednym z najbardziej cenionych członków zespołu detektywistycznego Nightingale Investigations. Seksowny jak diabli, rdzenny Amerykanin, którego znakiem rozpoznawczym są muskularny tors i zawadiacki uśmieszek, cieszy się nieustającym zainteresowaniem płci przeciwnej.

Jules ma na pieńku z bossami przestępczego półświatka. ale Vance stawia sobie za punkt honoru, żeby nie spotkało jej nic złego - zwłaszcza że dzieciaki, z którymi Jules pracuje, przypominają Vance'owi jego własne dzieciństwo. I choć dziewczyna potrafi zadbać o swoje bezpieczeństwo i wie, jak radzić sobie z typami spod ciemnej gwiazdy, to nie pogardzi towarzystwem długowłosego przystojniaka. Tym bardziej, że ją i Vance'a - w myśl powiedzenia, że przeciwieństwa się przyciągają - łączy niewytłumaczalnie silna chemia. Co prawda takich jak on, którzy w relacjach z kobietami wyznają zasadę: ,,zdobyć, zaliczyć, porzucić", Jules woli trzymać na dystans, to jednak Vance przez lata przyzwyczaił się, że od życia zawsze dostaje to, czego chce. Czy tym razem będzie tak samo?

,,Kristen Ashley wie, jak rozpalić zmysły czytelniczek. Fankom gorących historii zapewnia szybsze bicie serca i podwyższoną temperaturę" - Kinga Litkowiec, autorka bestsellerów ,,Nie mój dług" oraz ,,Nowy układ"

,,Pasja, humor, niepokój, dramat i męscy bohaterowie, których pragniesz mieć w swoim życiu. To właśnie znak rozpoznawczy Kristen Ashley, w twórczości której jestem nieodwołalnie zakochana!" - Edyta Giersz, instagram.com/motheroftworeads

,,Miłosne perypetie szalonych, pełnych pasji bohaterów, sensacja, humor i gangsterka. Tylko Kristen Ashley potrafi połączyć to wszystko w tak świetną całość!" - Wioleta Kuflewska, instagram.com/wioletreaderbooks

,,Seria Rock Chick to gwarancja namiętnych scen, niebezpieczeństwa czekającego za rogiem, kilku nieporozumień oraz ogromnej dawki poczucia humoru. Uwielbiam takie powieści!" - Karolina Koziar, instagram.com/piekielnie_grzeszne_ksiazki

,,Kristen Ashley ma talent do wymyślania historii, które pochłaniają czytelniczki już od pierwszych stron. Jej książki rozpalają do czerwoności, działają na nasze zmysły, podnoszą ciśnienie i wywołują niekontrolowane salwy śmiechu. A ich charyzmatycznych bohaterów aż chciałoby się poznać w rzeczywistości!" - Agnieszka Rowka, instagram.com/zlotowlosa.i.ksiazki

Informacje dodatkowe o Zabójczy kusiciel:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2020-11-18
Tytuł oryginału: Renegade

Tagi: Romans erotyczny bóg

Kup książkę Zabójczy kusiciel

Jesteś moim domem. Dom to nie miejsce. Dom jest tam, gdzie są ludzie, których się kocha.

Zabójczy kusiciel - opinie o książce

Avatar użytkownika - Moniskaczyta
Moniskaczyta
Przeczytane:2020-12-05, Ocena: 3, Przeczytałam,

Czy znacie autorkę? Ja znam @kristenashleybooks i cieszę się, że mogłam przeczytać jej najnowszą książkę.

To już czwarta część serii Rock Chicks, którą czyta się szybko. Książka jest wciągająca i ciekawa. Bohaterowie dobrze wykreowani. A styl autorki, który jest lekki i przyjemny. Sprawia, że przez fabułę się przepływa. I za to ją lubię autorkę. A także za mieszankę gatunkową, przez co nie jest nudno. Znajdzie się tutaj trochę romansu, sensacji oraz przygody.

Lektura idealna na wieczór, a może i nawet na dwa.

„Jesteś moim domem. Dom to nie miejscem. Dom jest tam, gdzie są ludzie, których się kocha.” I znowu niesamowicie wciągająca książka z serii Rock Chick i jak poprzednie tak jak i ta jest wybuchową mieszanką sensacji, emocji, uczuć, pożądania, dramatów i bólu. W tej części poznajemy zadziorną i bardzo odważną dwudziestoszescioletnia Jules nazywaną Law, która próbuje rozbić całe narkotykowe zło, przez które jej podopieczny stracił życie. Jej każdy krok, śledzi Vance, nieziemsko przystojny i zabójczo męski, o bardzo trudnej przeszłości, ale też dobrym sercu. Próbuje odwieść dziewczynę od jej niebezpiecznego hobby, mimo, że imponuje mu, a może i nawet podnieca jej odwaga, bezkompromisowość, zdolność posługiwania się glockiem a także jej zabójczy tyłek. Jego dar przekonywania rozstapia Law jak lód, jednak jej tajemnica mocno blokuje ją przed pójściem na całość z tym aroganckim i pewnym siebie dupkiem jakim jest Vance. Oczywiście nie może tu zabraknąć miejscowych dziewczyn, które wciągają Law w swój świat, bowiem w świat ich mężczyzn „wdepnęła” już wcześniej. Czy uda jej się wypełnić swoją misję, bez narażenia życia swojego i najbliższych jej osób? A czy Vincent dopnie swego i czy uda mu się uchronić Law przed niebezpieczeństwem? Książka jest dosyć gruba i dzieje się w niej na prawdę dużo. Autorka trzyma nas cały czas w napięciu, ale też humorystyczne akcenty pozwalają odetchnąć od poważnych tematów zawartych w książce. Nowe wątki, nowe postacie, ale także niezawodna paczka przyjaciół na smierć i życie, w której dziewczyna, bez problemu się odnajduje.

Względny spokój w kawiarni Fortnum burzy wpadająca do środka niczym chmura gradowa Juliet "Law" Lawson. Jej celem są dwaj nastolatkowie i jej podopieczni: Roam i Sniffie. Za to ona sama staje się celem dla Vance'a Crowe'a. Przystojniaka, który, tak jak pozostali jego kumple z Nightingale Investigations, bierze to co chce, nie pytając się nikogo o zgodę. Ta chodząca bomba testosteronu onieśmiela Law. Odważną kobietę, która pod osłoną nocy sama wymierza sprawiedliwość handlarzom narkotyków. Idzie jej całkiem dobrze, do momentu, gdy trafia na silniejszych od siebie i wpada w szambo. Czy chce, czy nie to musi przystać na pomoc zadziornego Vance'a. Czy dwoje temperamentnych osób dojdzie do porozumienia? Czy Law oprze się urokowi Crowe'a? Czy ten wulkan chemii i pożądania wybuchnie? Czy uda mu się ją uratować?

Czwarty tom serii Rock Chick ponownie wciągnął mnie w świat kipiących testosteronem przystojniaków i ich kobiet. Świata pełnego ryzyka, niebezpieczeństwa ale i ognistych starć oraz spalających scen uniesień. Tu nie ma miejsca na delikatność. Tu wszystko dzieje się ekspresowo, mocno, dosadnie i tylko pod wodzą chłopaków. Dziewczyny nadal próbują wojować i cos im tam się udaje wskórać i postawić na sobie. Ale nie okłamujmy się - nikt nie jest w stanie przejąć nad nimi władzy. To chłopcy z Nightingale Investigations rozdają karty i oni tu rządzą. Tak było i tym razem. Lav chcąc nie chcą staje się celem Vance'a. A miała nie zwracać na siebie uwagi chłopców. Niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. A gdy się coś psuje to rośnie zabawa. Akcja szalała a kolejne wątki nakręcały to koło. A jak machina poszła w ruch to nie było przeproś. Było wciągająca, było niebezpiecznie, ogromnie ryzykownie ale dzięki temu niezwykle ciekawie. Akcja w wykonaniu chłopaków to jazda bez trzymanki. Wióra leciały, nie powiem. Ale główna bohaterka nie jest gorsza. Zaskoczyła mnie swoją determinacją, swoim celem i faktem, że zdolna z niej bestyjka. Umie posługiwać się bronią i nie boi się szemranych typów. Zadziorna, temperamentna i waleczna. W starcie z Crove'm było pieprznie, drapieżnie i bardzo gorące. Te wszystkie podteksty dokładały drwa do pieca, by w finałowo spalić doszczętnie wszystko na swej drodze. Dlaczego? No bo Vance wszystko robi najlepiej jak umie. Jest perfekcyjny i piekielnie seksowny. Wie jak podejść do kobiety i jak sprawić by była jego. Tu nie ma miejsca na gierki czy zabawy. A że brakuje troszkę zaufania i rozmów to te wszystkie utarczki powodowały totalne wariatkowo. Oj, było gorąco. I to bardzo. To kolejny tom ze świetnej serii, którą polubiłam od samego początku. Kristen Ashley ma niebywały talent do wymyślania historii, które pochłaniają czytelniczki już od pierwszych stron. Jej książki rozpalają do czerwoności, działają na zmysły, podnoszą ciśnienie i wywołują niekontrolowane salwy śmiechu. A charyzmatycznych bohaterów aż chciałoby się poznać w rzeczywistości. Każdy kolejny tom ponownie przenosi się do świata bad boy i pasujących do nich kobiet, z którymi mają nie małe urwanie głowy. Z niecierpliwością czekam na kolejny tom i kolejne hot ciasteczko. Książka dostarczyła mi bowiem wrażeń, jakich oczekiwałam. Uwielbiam styl autorki i lekkość pióra. Tę zabawę i powagę, które idealnie ze sobą współgrają. Jeśli i Wam spodobała się ta seria, to ten tom koniecznie musicie przeczytać. A jeśli jeszcze jest ona przed Wami i lubicie takie klimaty, to myślę, że powinna przypaść Wam ona do gustu. I możecie czytać bez trzymania się kolejności ale ja zawsze to odradzam. Choć każdy z tomów jest o kimś innym, to jedna znajdują się w nich wspominki o poprzednich bohaterach i ich związkach.

Polecam.

Grudzień rozpoczęłam u boku odlotowych młodych kobiet i ich nieziemsko przystojnych facetów z Denver skupionych wokół firmy detektywistycznej Nathingale Investments oraz Fortnum - księgarnio-kawiarni z klimatem. To już moje czwarte spotkanie z bohaterami cyklu "Rock Chick" Kristen Ashley - osobami, które zdążyłam całkiem nieźle poznać i naprawdę polubić. Tak mi było dobrze i miło pośród nich, że wcale nie chciałam wracać do rzeczywistości. Jednak wszystko co dobre, kiedyś się kończy...

"Zabójczy kusiciel" to książka poświęcona Jules Lawler - miejscowej pracownicy opieki społecznej, która stara się sprowadzać na właściwą drogę trudną, albo pogubioną młodzież. Znana w środowisku jako Law, dziewczyna jest prawdziwą twardzielką. Stara się utrudniać życie dilerom rozprowadzającym narkotyki wśród nastolatków, przez co staje się przedmiotem zainteresowania narkotykowego światka Denver. Podczas jednej z ulicznych akcji ścieżki Ław krzyżują się z Vancem Crowem - nieziemsko przystojnym mężczyzną o indiańskich rysach z grupy Lee Nathingale'a. Pomiędzy bohaterami rodzi się namiętność. Od tej pory życie Jules nabiera rumieńców, bohaterka powiększa grono rockowych dziewczyn, które traktują ją jak najlepszą przyjaciółkę. Ich wspólne spotkania, zakupy, imprezy i niespodzianki stają się odtąd także udziałem Jules. Podobnie szybko i burzliwie rozwija się jej związek z Vancem. Niestety nie podoba się to przestępczemu podziemiu Denver i Law zaczyna grozić poważne niebezpieczeństwo...

Uwielbiam cykl powieściowy "Rock Chick", ubóstwiam jego bohaterów i podziwiam autorkę za dystans, poczucie humoru i niesłabnące zaangażowanie w każdy kolejny tom. Muszę przyznać, że wszystkie części są tak samo intrygujące, równie emocjonujące i jednakowo zabawne. Tym razem jednak to historia Jules i Vanca spędzała mi sen z powiek i musicie wiedzieć, że dla tej opowieści warto zarwać niejedną noc. Podziwiałam Law za jej upór, samodyscyplinę, odwagę, ale przede wszystkim za poświęcenie się dla miejscowej trudnej młodzieży. Jej praca w opiece społecznej i pomoc pogubionym nastolatkom naprawdę mają ogromny sens i są warte naśladowania. Z kolei niesamowite przyciąganie łączące Jules - nieco szaloną twardzielkę z Vancem - zabójczym kusicielem i rozwijające się między nimi uczucie sprawiały, że kibicowałam im z całego serca i mocno ściskałam kciuki za powodzenie tej relacji. Warto również docenić, że sfera erotyczna przedstawiona została w taktowny, delikatny i wysmakowany sposób.

Kristen Ashley przyzwyczaiła mnie już do swojego prostego, potocznego języka co pewien czas przetykanego inwektywami, które o dziwo dobrze wpasowują się w fabułę i nie rażą w ogólnym odbiorze. Humorystyczne sytuacje budzą uśmiech na twarzy i sprawiają, że wciąż rozrastająca się grupa odlotowych przyjaciół jest dla nas niczym panaceum na chandrę, bądź gorszy dzień. Akcja biegnie dość wartko, poprowadzona jest ciekawie, jesteśmy świadkami różnych zaskakujących zdarzeń, a docierając do finału z niecierpliwością czekamy na to, co wydarzy się w kolejnym tomie.

Jeśli macie ochotę na zwariowaną powieść napisaną z dystansem i humorem, w której wątek kryminalny przeplata się z płaszczyzną erotyczną, a wydarzenia nie pozwalają się nudzić to koniecznie sięgnijcie po cykl "Rock Chick". "Zabójczy kusiciel" na pewno trafi w Wasz gust, podobnie jak poprzednie - "Córka gliniarza", "Zmysłowy anioł stróż" i "Od pierwszego wejrzenia". Polecam.

Avatar użytkownika - mommy_and_books
mommy_and_books
Przeczytane:2020-12-26, Ocena: 6, Przeczytałam,

Grozi jej niebezpieczeństwo, ale jest ktoś, kto chce się nią zaopiekować…

Miłość, sensacja, humor i dobre sceny osiemnaście plus znajdziecie w najnowszej książce Kristen Ashley „Zabójczy kusiciel”.
„Zabójczy kusiciel” jest 4 tomem z cyklu „Rock Chick”. Mogę was zapewnić, że możecie przeczytać czwarty tom bez znajomości tomów 1-3. Moja przygoda z Kristen Ashley zaczęła się dopiero od trzeciego tomu.
Jules Lawler – oddana pracownica opieki społecznej dba o swoich podopiecznych dniem i nocą. Dba również o wszystkie bezdomne dzieci, które nocami chodzą po ulicach. Nie chce dopuścić do tego, żeby stoczyli się na samo dno. Na ulicach Denver nie brakuje dilerów, którzy chętnie sprzedają narkotyki małoletnim. Kiedy przez narkotyki umiera jeden z jej przyjaciół postanawia podjąć walkę z dilerami. Drżyjcie sprzedawcy śmierci! Nocami wciela się w mścicielkę i tropi dilerów z ulic, po których chodzą jej podopieczni. Tym samym naraża się wielu mafijnym bossom. Czy ktoś stanie w jej obronie? Czy niestety zginie? Jak potoczą się jej dalsze losy? Musicie przeczytać sami. Uwielbiam tą bohaterkę. Nie wiem, czy będąc na jej miejscu, odważyłabym się na samotną walkę z narkotykowymi gangami.
Vance Crown – jest najlepszym członkiem zespołu detektywistycznego Nightingale Investigations. Jest nieziemsko przystojny i ma charakterek. Co się stanie, gdy pozna waleczną Jules? Czy mężczyzna na którego lecą wszystkie kobiety potrafi być wierny? Przekonajcie się, jakie przygody go spotkają…. Czy znajomość z Jules wyjdzie mu na dobre czy raczej na złe?
Niezapomniana książka. Uwielbiam takie klimaty. @grzeszne_ksiazki to coś dla mnie. Duża dawka humoru połączona ze świetnymi postaciami, przeplatana sensacją ze scenami tylko dla dorosłych to jest najlepsze dla każdej kobiety.
Lubicie podobne klimaty? Uwielbiacie niegrzecznych mężczyzn i piękne kobiety?
Akcja goni akcję. Czy myślicie, że na naszych ulicach, nocami potrzebna jest pomoc Jules Lawlers?
Szukasz idealnego prezentu pod choinkę dla kobiety, która uwielbia książki w gorących klimatach? To dobrze trafiłeś. Polecam „Zabójczy kusiciel” Kristen Ashley. Twoja dziewczyna/ żona będzie zachwycona.

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2020-12-07, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2020,

"Zabójczy kusiciel" jest czwartym tomem cyklu Rock Chick, w którym dominuje miłość, sensacja i jakby tym razem trochę mniej humoru. Ale bez wątpienia ta książka wręcz kusi emocjami.

Książka utrzymana jest w podobnej formie co poprzednie części serii. Jednakże tu zauważyłam nieco inną główną bohaterkę, która jest odważniejsza, aniżeli kobiece postaci, które już mogliśmy poznać poprzednio.

Bohaterów tej serii wyróżnia nieprzeciętna charyzma. I to zarówno jeśli chodzi o postaci męskie, jak i kobiece. Tym razem miałam wielką ochotę potrząsnąć Jules, która ciągle uciekała przed ludźmi, którzy mogli jej pomóc i którzy uważają ją za kogoś ważnego. Widzimy tu, że nie zawsze to więzy krwi decydują o tym, czy dla kogoś jesteśmy rodziną.

"Życie w strachu, że ktoś cię skrzywdzi, jest niemal równie złe jak samo wyrządzanie krzywdy."

Podobało mi się to, w jaki sposób Kristen Ashley nakreśliła rozwijającą się relację uczuciową między Jules a Vanse'm. Wkradło się sporo romantyzmu i tego czegoś, co sprawia, że chce się przebywać z bohaterami jak najdłużej. To przeciwieństwo charakterów, które się przyciąga niczym magnes.

"(...) obejmowaliśmy się, obściskiwaliśmy i leżeliśmy razem w łóżku. Mierzyłam do niego z broni, a on pokonał mnie w zapasach. Zdarzyło się między nami tyle rzeczy, ale dopiero trzymanie za rękę było jak wyjście poza grę w kotka i myszkę, w którą bawiliśmy się od pierwszej chwili."

Autorka zwraca uwagę czytelnika na problem narkotyków, brak pomocy dla młodych ludzi, życie na ulicy, nielegalne interesy, powiązania gangsterskie. Wątek z Dariusem okazał się niezwykle interesujący.

W książce znajdziemy sporo zaskakujących zwrotów akcji, niezliczoną ilość pomyłek i zdarzeń, które tworzą dynamiczną, zabawną, ale i niebezpieczną historię.

"Zabójczy kusiciel" to pełen emocji romans o skomplikowanych relacjach międzyludzkich, pasji, niepokoju, nauce zdrowego egoizmu. Lektura dla fanów gorących, pikantnych historii. Kto ma chęć poznać zabójczo przystojnego i niebezpiecznego kusiciela?

Avatar użytkownika - Ewfor
Ewfor
Przeczytane:2020-11-26, Ocena: 5, Przeczytałam, Wyzwanie czytelnicze 2020,

Nigdy nie przepadałam za erotykami, może dlatego, że większośc z nich traktuje seks jak brutalną i wulgarną zabawę. Odkąd jednak poznałam książki tej autorki, gdzie „przygodę” rozpoczęłam z „Córką gliniarza” to po prostu przepadłam w tych powieściach i mimo swoich już dość zaawansowanych lat na każdą z cyklu Rock Chick czekam z utęsknieniem. Chyba pokochałam tych odważnych, seksownych facetów i te zadziorne, odważne i pełne wdzięku dziewczyny.

Główna bohaterka tej powieści jest niby osobą bardzo kompetentną w tym co robi, odważną i dość pyskatą, ale momentami zachowuje się bardzo infantylnie. Niby marzy o super facecie, ale nie przyjmuje do wiadomości faktu, że ktoś taki już się w jej życiu pojawił. Marzy o seksie z nim, ale co chwilę informuje go, że z nim zrywa. Chce z nim być, i nie chce. Trochę to wszystko jest u niej pogmatwane. Na szczęście on ma swój rozum i potrafi go świetnie wykorzystać nie tylko w łóżku.

Mężczyźni w tej książce pokazani są jako super przystojni, bezdyskusyjni twardziele, niezbyt liczący się z uczuciami kobiet, ale ostro reagujący na każdą krzywdę wyrządzoną swoim (i nie tylko swoim) partnerkom.

Życie bohaterów toczy się głównie wokół pracy i łóżka. I chociaż wszyscy dużo przeklinają (zarówno mężczyźni jak i kobiety) to jakoś w tej powieści zbytnio mi to nie przeszkadzało. No może trochę, bo ja nie lubię wulgaryzmów.

Autorka ma dość specyficzny styl pisania, bardzo drobiazgowo opisuje każdą czynność, wygląd czy zachowanie się w danym momencie nie szczędząc szczegółów również przy opisie aktów seksualnych.

I chociaż nie przepadam za erotykami, to po książki tej autorki sięgam zawsze z czystą przyjemnością.

Dlaczego?

Chyba dlatego, że seks opisany w jej powieści jest nie tylko zmysłowy, ale wręcz uczuciowy. Bywa, że jest „ostry”, ale nigdy wulgarny. Jest po prostu kwintesencją buzujących w młodych organizmach emocji pożądania. Może działa na wyobraźnię, ale chyba bardziej działa na umysłowość i doznania uczuciowe niż cielesne, chociaż przecież te drugie są równie ważne jak te pierwsze.

Bohaterowie książki to ludzie, których łączy przyjaźń i empatia. Tu doskonale sprawdza się powiedzenie Muszkieterów: „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. To przyjaciele przez duże „P” nie potrafią być aż do przesady zazdrośni, ale nie potrafią też niczego przed sobą ukrywać. Są czasami bezpośredni aż do bólu (tu mam na myśli głównie Rock Chick), ale ich wścibskość wynika jedynie z troski o kogoś, kto należy do ich „paczki” i na kim im wszystkim zależy. Zachowują się wszyscy dość plotkarsko, ale jest to całkiem zabawnie przedstawione.

Fabuła książki jest jak rollecoaster, wsiadasz i nie jesteś w stanie się zatrzymać. Pędzisz między wątkami sensacyjnymi i erotycznymi i NIE CHCESZ się zatrzymać (!), bo ciekawość dalszego ciągu jest silniejsza od chęci odłożenia książki nawet na chwilę.

I chociaż momentami jest bardzo groźnie, jak to w dobrych sensacyjnych książkach bywa, to nie brakuje fragmentów pełnych humoru, tak że czytelnik na zmianę czyta w wielkim napięciu, po czym po chwili parska szczerym śmiechem.

Ciekawym wątkiem w tej książce jest poruszony temat dzieci, które albo uciekły ze swoich domów z powodu przemocy, albo zostały z nich wyrzucone. Dzieci ulicy, które muszą radzić sobie same, chociaż nie wiedzą jak. Mnie jak zwykle takie wątki bardzo wzruszały.

Świetnie wykreowani bohaterowie, których po prostu nie da się nie lubić, w połaczeniu z zabawnymi często dialogami i mocnym kryminalnym tłem… No cóż chyba nie muszę dodawać niczego więcej aby zachęcić do sięgnięcia po serię Rock Chick.

Jeżeli ktoś nie czytał wcześniejszych części: Córka gliniarza, Od pierwszego wejrzenia i Zmysłowy Anioł Stróż, to polecam przeczytać i te książki. Ta powieść jest jakby kontynuacją poprzednich, ale nie musi być czytana jako kontynuacja, ponieważ każda kolejna książka to historia znajomości innych bohaterów, ale jak poznacie ich wcześniej (tych drugoplanowych), bardziej dogłębnie, to łatwiej będzie zmaterializować ich sobie w tej części. W każdej kolejnej części autorka przybliża trochę fabułę poprzednich części tak, aby czytelnik nie pogubił się zbytnio w ilości występujących w powieści osób. A jest ich trochę.

Polecam tę pełną erotyzmu, seksu, humoru i wzruszeń, a także niezłej kryminalnej zabawy powieść, myślę, że zadowoli ona niejednego czytelnika, nawet takiego, który nie przepada za… pewnymi scenami.

To kryminał, ale też powieść o przyjaźni, odpowiedzialności za drugiego człowieka, o bezmyślności niektórych zachowań, i trochę o niesamowitych sprawach, których na co dzień nie mamy okazji doświadczać. Tu się naprawdę dużo dzieje, nie ma czasu na nudę.

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2021-02-08, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Miłosna rozgrywka
Kristen Ashley0
Okładka ksiązki - Miłosna rozgrywka

Shirleen Jackson to prawdziwa Rock Chick - twarda, nieustraszona, lojalna i dobra. Ma jednak za sobą bolesną przeszłość, która zamknęła jej serce na miłość...

Taniec zmysłów
Kristen Ashley0
Okładka ksiązki - Taniec zmysłów

DWOJE LUDZI ROZDZIELONYCH PRZEZ LOS... Po bolesnej stracie Cady Moreland przyjeżdża do Magdalene, aby rozpocząć kolejny rozdział w swoim życiu. Rozdział...

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun