reklama

Władca dusz

Tom 3 cyklu Królestwo dusz

Król z rachunkami do wyrównania

Zbuntowany demon

Dziewczyna z boską mocą

Arrah wiele kosztowała walka z Królem Demonów. Teraz dziewczyna musi zrozumieć swoje dziedzictwo i zawrzeć niełatwy sojusz ze swoim ukochanym Rudjekiem, Królem Demonów i pozostałymi oriszami, mając nadzieję na przywrócenie pokoju we wszystkich ich światach. Ale gdy półdemoniczna siostra Arrah odzyskuje siły i ponownie dąży do zagłady, ratunkiem może okazać się ostateczne poświęcenie.

Informacje dodatkowe o Władca dusz:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2023-10-18

Tagi: fantastyka

Kup książkę Władca dusz

Władca dusz - opinie o książce

"Władca dusz" to ostatni tom trylogii autorstwa Reny Barron.

Arrah wraz z Rudjekiem dążą do pokonania demonów. Jednak czy to właśnie one są w tej historii najgorsze?

Mimo uczucia Arrah oraz Rudjeka zaczynają dzielić poglądy. Sprawy nie ułatwia powrót Efiyi oraz bunt, który wznieca. Bogowie również mają swoje plany. Każdy chce postawić na swoim, niekoniecznie patrząc na innych.

Arrah ma coraz mniej czasu. Sprzedane lata za magię coraz bardziej dają się jej we znaki. Do tego zaczyna wątpić czy Dimma jest w niej całkowicie uśpiona.

We "Władcę dusz" tak jak i w pozostałe tomy cyklu trzeba się wczytać. Nie jest to książka, przez którą szybko się płynie. Fabuła i nakreślony świat są niesamowite, jednak potrzebują uwagi od czytelnika.

Ja nie jestem przyzwyczajona do pojęć ani wierzeń afrykańskich. Przy pewnych fragmentach musiałam zwolnić i zastanowić się nad tym, co czytam. Przede wszystkim też musiałam sobie przypomnieć fabułę poprzednich części, ponieważ sporo czasu minęło od ich premier ?

Czy polecam Wam sięgnięcie po trylogię Królestwo dusz? Jak najbardziej!

"Władca dusz" jest świetnym zwieńczeniem tej historii. Opowiada o poszukiwaniu siebie, wiary we własne możliwości oraz o tym, że nic nie jest tylko dobre lub tylko złe.

Jednak tak jak wspomniałam wcześniej w tę historię trzeba się wczytać, ale kiedy już się w nią zagłębi to ciężko jest się od niej oderwać! ?

Królestwo dusz
Rena Barron0
Okładka ksiązki - Królestwo dusz

Akcja powieści toczy się w fantastycznym, czarodziejskim świecie zbudowanym na bazie mitologii i wierzeń Afryki Zachodniej: w Królestwie, nad którym...

Żniwiarz dusz
Rena Barron0
Okładka ksiązki - Żniwiarz dusz

Książę, którego magia odrzuca. Król, który poprzysiągł zemstę. Szamanka, która nie jest już sama. Po wielu latach tęsknoty...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung