reklama

Walcząc z samotnością

Tom 3 cyklu On The Ropes

Quarry był wojownikiem od samego początku swojego życia. Odkąd pamiętał, musiał walczyć o swoje miejsce w świecie, używając swoich pięści i bólu jako narzędzi. Nie znał innego sposobu na życie. Kiedy dorósł, jego umiejętności walki zapewniły mu niepokonane miejsce na ringu, gdzie nie miał sobie równych.

Jednak niestety jego sukcesy na ringu nie przekładały się na jego życie poza nim. Quarry miał trudności z utrzymaniem bliskich relacji z ludźmi, szczególnie z Liv James, swoją przyjaciółką z dzieciństwa, którą obiecał chronić. Choć Liv nigdy nie przestała w niego wierzyć i motywować go do działania, Quarry zawodził ją i innych, którzy go kochali, swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem.

Teraz Quarry zdaje sobie sprawę, że musi stoczyć najważniejszą walkę w swoim życiu - walkę o miłość Liv i o to, by zasłużyć na nią. Jednak obawia się, że może być już za późno, ponieważ swoim zachowaniem zranił ją za dużo razy i może być zbyt późno, by ją odzyskać.

Informacje dodatkowe o Walcząc z samotnością:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-11-17
ISBN: 9788383201672
Tytuł oryginału: Fighting Solitude

Kup książkę Walcząc z samotnością

Walcząc z samotnością - opinie o książce

Walczą c z samotnością to książka, która posiadał pełną, ciekawą historię oraz wiele emocji o różnych odcieniach szarości.

Live James dziewczyna, którą wychowywała matka narkomanka, po przedawkowaniu trafiła pod skrzydła swojego ojca ale już wtedy posiadała "blizny"

Quarry Page najmłodszy z braci, który wiele przeszedł. Wychowany przez swojego brata i jego dziewczynę nie umiał poradzić sobie z emocjami, przez co trafił na ring.

Liv i Quarry zostali przyjaciółmi. On obiecał że będzie ją chronił, a Liv obiecała że zawsze będzie w niego wierzyła. Ich przyjaźń się wzmacniała do wydarzenia, które wywarło duży negatywny wpływ na Page. Chłopak nie umiał poradzić sobie z koszmarami, które go nawiedzały, był pełny gniewy i "złamał" Liv. Po trzech latach wrócili do swojej przyjaźni jednak w życiu pojawiła się Mia, która zawładnęła jego sercem, ale też stworzyły więź z Liv, byli trio do momentu kiedy jedno z nich zginęło.

Aly Martinez ma talent w opisywaniu emocji. Czytelnik może je poczuć, dotknąć, zobaczyć. Mało kiedy te emocje są aż tak odczuwalne, aż tak wpływają na czytelnika. W Walcząc z samotność jest jeden wielki Rollercoaster emocjonalny. Od uśmiechu bo łzy, od bólu, gniewu po śmiech i radość.
Historia dzieciaków w której przyjaźń uchroniła ich przed wielkimi błędami.

Genialna historia, którą przeżywamy wraz z bohaterami ich wzloty i upadki, udręki i małe sukcesy. Polecam

Prawda o kłamstwach
Aly Martinez 0
Okładka ksiązki - Prawda o kłamstwach

Prawda: z odległości ponad tysiąca sześciuset kilometrów obserwowałem na ekranie telefonu, jak dwóch mężczyzn morduje moją żonę. I nie mogłem jej uratować...

Kiedy słońce nie wschodzi
Aly Martinez0
Okładka ksiązki - Kiedy słońce nie wschodzi

Niezmiernie emocjonalna historia Aly Martinez! Doktor Charlotte Mills przeżyła niewyobrażalną tragedię, która zatrzymała ją w czasie na dziesięć lat....

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski