reklama

Ulżyj sobie i jelitom. Jak uwolnić się od dolegliwości jelitowych

Zdrowie zaczyna się w jelitach.

Jak wiadomo, niezwykle ważna dla naszego zdrowia jest kondycja naszych jelit. Można wręcz powiedzieć: zdrowe jelita to zdrowy organizm. Kiedy jelita nie pracują tak, jak powinny, chorujemy.

Jeśli chcesz pozbyć się dolegliwości jelitowych, a co za tym idzie - poprawić swoje zdrowie, samopoczucie i kondycję - ta książka jest dla Ciebie.

Z Ulżyj sobie i... jelitom dowiesz się:

Jakie badania diagnostyczne należy wykonać. Czym jest mikrobiom. Co pomaga jelitom, a co im szkodzi Jakie są najczęstsze dolegliwości ze strony jelit i jak sobie z nimi poradzić. Jakie są najczęstsze choroby jelit. W jaki sposób odbudować mikroflorę jelitową.

W książce znajdziesz wszelkie niezbędne informacje o skutecznych dietach stosowanych w dolegliwościach jelitowych, a także autorskie przepisy oraz specjalnie skomponowane diety dla osób z różnymi chorobami jelitowymi.

Czytaj, stosuj i ulżyj sobie oraz jelitom!

Justyna Mizera

Jedna z najbardziej doświadczonych polskich dietetyczek. Od wielu lat specjalizuje się w żywieniu i suplementacji sportowców. Wykładowca w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia na kierunku dietetyka. Prowadzi szkolenia i webinary w zakresie diet sportowych i odchudzających. Dietetyk kadry narodowej w zapasach. Regularnie bywa w mediach jako ekspert (m.in. w Dzień dobry TVN i Pytaniu na śniadanie), współprowadzi program Zdrowo dla odmiany (TVN Style). Współautorka książek Dietetyka sportowa oraz Żywienie młodego sportowca. Autorka książki Dieta okienkowa oraz Pokonaj zespół metaboliczny (Wydawnictwo Zwierciadło).

Informacje dodatkowe o Ulżyj sobie i jelitom. Jak uwolnić się od dolegliwości jelitowych:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2022-01-26
Kategoria: Kuchnia

Tagi: Gotowanie - specjalne diety i wymagania żywieniowe bóg

Kup książkę Ulżyj sobie i jelitom. Jak uwolnić się od dolegliwości jelitowych

Ulżyj sobie i jelitom. Jak uwolnić się od dolegliwości jelitowych - opinie o książce

Dieta okienkowa. 80 autorskich przepisów
Justyna Mizera0
Okładka ksiązki - Dieta okienkowa. 80 autorskich przepisów

Wiele osób marzy o szczupłej i zgrabnej sylwetce. Jednak nie wszystkie sposoby na odchudzanie są dobre dla naszego zdrowia. W jaki sposób mądrze i zdrowo...

Pokonaj zespół metaboliczny. 170 autorskich przepisów
Justyna Mizera0
Okładka ksiązki - Pokonaj zespół metaboliczny. 170 autorskich przepisów

Wiele osób marzy o szczupłej i zgrabnej sylwetce. Jednak czasem na drodze do jej zdobycia staje zespół metaboliczny - nazywany przez lekarzy...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski