Szczęście pisane marzeniem

LIWIA I GABRIEL JESZCZE WCZORAJ NIE MIELI POJĘCIA O SWOIM ISTNIENIU, DZIŚ STAJĄ SIĘ DLA SIEBIE CAŁYM ŚWIATEM.

On uciekł do chaty na końcu wsi trzy lata temu. Ona uciekła wczoraj. Przed ludźmi, przed złym losem, przed sobą. Spotykają się nad rzeką, w środku lasu, w noc rozjaśnioną światłem księżyca oraz gwiazd i... natychmiast zostają wrogami.

Gabriel nie życzy sobie niczyjej obecności w swojej samotni. Liwia ma spędzić święta w pięciogwiazdkowym hotelu, a nie w chacie przerobionej na księgarnio-kawiarnię, do której nikt nie zagląda.

JEST JEDNAK COŚ, CO TYCH DWOJE ZBLIŻY DO SIEBIE BARDZIEJ, NIŻBY CHCIELI.

Śnieżna zamieć, która odcina ich od świata, a może... magia świąt? Czy dwa złamane serca i dwie poranione dusze zaufają ten jeden, ostatni raz?

Przepiękna wigilijna opowieść, pachnąca choinką i domowym ciastem, ukoi, wzruszy i da nadzieję...

OPINIE CZYTELNICZEK

Najlepsza powieść na jesienne i zimowe wieczory! Porywająca. Kipiąca emocjami. Przywraca wiarę w ludzi, dobro i prawdziwą, szczerą miłość. Katarzyna Michalak znowu pokazała swoje mistrzostwo!

,,Biblioteczka Julii"

Ślepy los sprawia, że Liwia i Gabriel odnajdują się w morzu samotności. Z zachwytem obserwowałam, jak zbliżają się do siebie i otwierają swoje serca. Ta powieść jest jak ognisko w środku mroźnej nocy - można podejść i ogrzać się ciepłem rodzącej się miłości.

,,Książkowe_impresje"

Co za wspaniała historia! Poplątane losy bohaterów. Mnóstwo głęboko skrywanych tajemnic i ledwo zabliźnionych ran. Ta powieść pokazuje, że najlepszym lekarstwem na samotność jest drugi człowiek. A najlepszą terapią - miłość. Pochłonęłam książkę w jeden wieczór! Czytajcie!

,,Czytelniczy Zakątek"

Informacje dodatkowe o Szczęście pisane marzeniem:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2024-11-27

Tagi: Proza literacka Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Szczęście pisane marzeniem

Serce Ferrinu
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Serce Ferrinu

Potęga miłośći czy przeznaczenie? Przepowiednia wypełniła się po raz kolejny, gra okrutnych bogów zakończyła się według ich zamysłów. Czy...

Piastunka róż
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Piastunka róż

SĄ TAKIE WSPOMNIENIA, KTÓRE KRADNĄ ŻYCIE. JĄ URATOWAŁA RÓŻA. Flora przestała wychodzić z pokoju, zdana na łaskę - czy raczej niełaskę - swojej siostry...

Jak (nie) zostać królową
Katarzyna Redmerska ;