Stowarzyszenie S³odkiej Zemsty

Ocena: 5 (7 g³osów)

Podobno nic nie mo¿e siê równaæ z w¶ciek³o¶ci± zdradzonej kobiety. A co, je¶li kilka takich kobiet stanie ramiê w ramiê do walki z niewiernymi mê¿czyznami?

Po odkryciu romansu swojego ch³opaka Sara pilnie potrzebuje wsparcia. A kto pocieszy skuteczniej ni¿ inne kobiety, które do¶wiadczy³y podobnej sytuacji? Sara poznaje nowe przyjació³ki na z pozoru niewinnym forum internetowym o modzie i kosmetykach. Szybko okazuje siê jednak, ¿e to tylko przykrywka dla tajemniczego stowarzyszenia zrzeszaj±cego kobiety skrzywdzone przez facetów. W gronie wspólniczek szybciej opracowuje siê plany zemsty, a wprowadzenie ich w ¿ycie jest tak kusz±co ³atwe...

Kobieca solidarno¶æ ma jednak swoj± cenê, a jest ni± po¶wiêcenie. W zamian za pomoc w odegraniu siê na by³ym ch³opaku Sara zgadza siê uwie¶æ i rzuciæ niewiernego partnera przyjació³ki. Tylko co zrobiæ, kiedy oka¿e siê, ¿e ów pod³y typ to tak naprawdê zabawny, czu³y i kochaj±cy ksi±¿ki przystojniak? A mo¿e tylko takiego udaje? Sara nie mo¿e zapomnieæ, ¿e najwa¿niejsze przykazanie Stowarzyszenia S³odkiej Zemsty brzmi: Nigdy nie brataj siê z wrogiem.

Informacje dodatkowe o Stowarzyszenie S³odkiej Zemsty:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-05-11

wiêcej

Kup ksi±¿kê Stowarzyszenie S³odkiej Zemsty

Cytaty z ksi±¿ki

Ten facet czyta ksi±¿kê. Nie gazetê, nie bzdury na smartfonie. Ksi±¿kê. To niby nic nadzwyczajnego, ale nagle dociera do mnie, ¿e widujê naprawdê niewielu ludzi z ksi±¿k± w rêku. To przyjemny widok.

Wiêcej

Jedyne co potrafiê uwie¶æ to paczkê chipsów w supermarkecie.

Wiêcej
Wiêcej cytatów z tej ksi±¿ki

Zobacz tak¿e

Stowarzyszenie S³odkiej Zemsty - opinie o ksi±¿ce

Avatar u¿ytkownika - Nanka_czyta
Nanka_czyta
Przeczytane:2023-03-22, Ocena: 4, Przeczyta³am,

Jak szybko i skutecznie poradziæ sobie ze zdrad±?
Macie jakie¶ sprawdzone sposoby?

G³ówna bohaterka Sara nakrywa na zdradzie swojego faceta Jacka.
Zrozpaczona szuka pocieszenia w internecie i trafia na forum Stowarzyszenia S³odkiej Zemsty, którego zamys³em jest wzajemne wspieranie siê wszystkich uczestniczek oraz zem¶cie na niewiernych ex.
G³ówna bohaterka poznaje tam wiele dziewczyn, w tym za³o¿ycielki stowarzyszenia Hanie i Anetê.
Dziewczyny pomagaj± Sarze zem¶ciæ siê na swoim by³ym i wtajemniczaj± j± w ca³± dzia³alno¶æ.
Sara jako cz³onkini musi odwzajemniæ siê przys³ug± i musi uwie¶æ by³ego faceta Anety- Daniela.
Para siê poznaje i z pocz±tku g³ówna bohaterka faktycznie odgrywa tylko rolê i skupia siê na planie, jednak¿e po kolejnym spotkaniu zaczyna darzyæ Daniela uczuciem ze wzajemno¶ci±.
Po odkryciu wspólnego zami³owania do ksi±¿ek para nawi±zuje niæ porozumienia i jeszcze bardziej siê do siebie zbli¿a.
Zaczyna ³±czyæ ich silne uczucie.
Za silne...

Czy plan Anety wypali i Sara zrani Daniela?
Czy uczucia Sary bêd± silniejsze i wyzna Danielowi prawdê?

Sam zamys³ ksi±¿ki mi siê spodoba³.
¯±dz± zemsty zranionych kobiet momentami mnie przera¿a³a, ale te¿ bawi³a.
Bardzo du¿ym plusem by³y uczucia, na które autorka pocz±tkowo zwraca³a uwagê, lecz w im dalej w las, tym gorzej.
Zamiast uczuæ, do których wzdycha³am, by³o coraz wiêcej erotyki.
Czêsto by³o wrêcz niesmacznie zw³aszcza je¶li chodzi o my¶li Sary, która momentami zachowywa³a siê jak nimfomanka.
Samych scen erotycznych nie by³o zbyt wiele, bo bodaj¿e jedna, ale te ci±gle wspominanie lub sugestie niszczy³y mi przyjemno¶æ czytania.
Pocz±tkowo autorka przedstawia³a nam delikatne uczucia troski, wstydliwej mi³o¶ci a pod koniec wszystko sprowadza³o siê do ³ó¿ka.
Trochê siê na tym zawiod³am, ale osoby, które przepadaj± za erotykami, powinny byæ zadowolone.
Moj± ulubion± postaci± i tak pozostaje Pani Ania- starsza, zwariowana bibliotekarka, która ma przecudowne wyczucie czasu.
Ocenka: 6/10

"To niewiarygodne, jak podobne problemy zbli¿aj± do siebie ludzi."
Szuka³am jakiej¶ lekkiej do s³uchania ksi±¿ki a przegl±daj±c je, zaintrygowa³a mnie ok³adka jednej z nich, bo w tle widoczne s± rega³y z ksi±¿kami, wiêc one powinny mieæ tu jakie¶ znaczenie. Takim sposobem „Stowarzyszenie S³odkiej Zemsty” trafi³o na moja pó³kê, nie ¿a³ujê podjêtej decyzji, gdy¿ ksi±¿ka jest bardzo naprawdê lekka, chocia¿ autorka opowiada nam nie do koñca weso³± historiê...
Sara zupe³nie przypadkowo nakry³a swojego ch³opaka na zdradzie i to jeszcze jakiej! Z w¶ciek³o¶ci na niego, na siebie i na ca³y ¶wiat szuka pocieszenia ogl±daj± filmy, jedz±c czekoladê i szuka jakich¶ dobrych porad na forach internetowych. Trafia na Stowarzyszenie S³odkiej Zemsty (SSZ), która specjalizuje siê we wspieraniu kobiet, które do¶wiadczy³y zdrady oraz na zem¶cie na niewiernych mê¿czyznach. Jest to tajne stowarzyszenie i ¿eby wej¶æ na stronê nale¿y przej¶æ test, po którym mamy dostêp do forum.

"Gdyby stowarzyszenie by³o jawne, nie wszystkie kobiety mia³yby odwagê wst±piæ w jego szeregi."
Okazuje siê, ¿e dziewczyny z forum s± bardzo zaanga¿owane w swoj± mo¿na nawet powiedzieæ misjê pocieszania zdradzonych kobiet. Od razu proponuj± spotkanie w realu i podtrzymuj± na duchu Sarê, która powoli zapomina o zdradzie Jacka.
Jednak, jak to mówi±, nic nie jest za darmo. Za solidarno¶æ trzeba bêdzie siê odp³aciæ. Za³o¿ycielki stowarzyszenia Aneta i Hania stopniowo wdra¿aj± Sarê w ca³y obowi±zuj±cy w nim regulamin. Kobiety po prostu szukaj± skutecznej zemsty na swoich zdradzaj±cych partnerach, lecz zadanie to wykonuje zawsze inna cz³onkini stowarzyszenia. To pozwala na tak zwana zemstê w bia³ych rêkawiczkach, bo nie sposób po³±czyæ takiego zdarzenia z porzucon± kobiet±, która ma na ten czas zawsze niepodwa¿alne alibi. Sarze przypad³a w udziale zemsta na by³ym facecie Anety: uwie¶æ, rozkochaæ, porzuciæ...

"Jedyne co potrafiê uwie¶æ to paczkê chipsów w supermarkecie."
Wydawa³oby siê to mo¿e prost± spraw±, zw³aszcza ¿e Sara jest w typie by³ego Anety - Daniela. Okazuje siê, ¿e i Sara i Daniel lubi± czytaæ ksi±¿ki, co w obecnych czasach jest nieco niespotykane. Oprócz zami³owania do ksi±¿ek zaczyna siê jednak jeszcze co¶ dziaæ...
Spotykaj± siê czêsto w bibliotece, gdzie bibliotekarka pani Ania jest bardzo pozytywn± postaci±. W takiej bibliotece mog³abym przesiadywaæ codziennie i pogr±¿aæ siê w lekturze. Niestety, moja lokalna biblioteka po remoncie i zmianie kierownika, jest teraz ju¿ z tych nowoczesnych, gdzie trudno siê odnale¼æ starszemu czytelnikowi, wiêc lepiej zamówiæ ksi±¿ki przez stronê i odebraæ po potwierdzeniu. Kierownik biblioteki te¿ tak woli. On nie czyta ksi±¿ek...

Ksi±¿ka bardzo zabawna, z wieloma zwrotami akcji, s³ucha siê rewelacyjnie (pewnie czyta równie¿), trochê sk³ania do refleksji. Mo¿na siê przy niej znakomicie zrelaksowaæ.

Polecam.

Avatar u¿ytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-05-25, Ocena: 5, Przeczyta³em,

Sara odkrywa romans swojego ch³opaka, jest za³amana i pocieszenia szuka na forum internetowym. Po "wersyfikacji" okazuje siê, ¿e owe forum jest przykrywk± dla tajemniczego stowarzyszenia, którego cz³onkiniami s± skrzywdzone przez mê¿czyzn kobiety. Nowe kole¿anki pomagaj± Sarze odegraæ siê na by³ym ch³opaku, a w zamian Sara zgadza siê uwie¶æ i porzuciæ niewiernego by³ego jednej z przyjació³ek. Kiedy kobieta poznaje Daniela, zaczyna siê zastanawiaæ czy ten mê¿czyzna by³by w stanie skrzywdziæ kobietê, ca³y czas maj±c ¶wiadomo¶æ, ¿e jedno z przykazañ SSZ brzmi "nigdy nie brak siê z wrogiem". Jaka jest prawda? Czy Sara wybierze lojalno¶æ czy budz±ce siê w niej uczucie?

To ju¿ moje kolejne spotkanie z twórczo¶ci± autorki i z ka¿da kolejna ksi±¿ka Ani podoba mi siê jeszcze bardziej! Przyznajcie, ¿e ok³adka tej ksi±¿ki ogromnie przyci±ga oko, po prostu nie mo¿na oderwaæ od niej wzroku, a jej zawarto¶æ jest równie ¶wietna jak sama ok³adka. Autorka ma bardzo lekki i przyjemny styl, co sprawia, ¿e ksi±¿kê czyta siê wrêcz ekspresowo. Fabu³a od samego pocz±tku niesamowicie mnie zaintrygowa³a, by³am bardzo ciekawa co wyniknie z pomys³ów i planów zemsty przyjació³ek ze stowarzyszenia. Historia ta opowiedziana jest oczami Sary i przyznam, ¿e trochê ¿a³ujê, ¿e nie by³o tutaj równie¿ perspektywy Daniela, bo bardzo ciekawi³o mnie jego stanowisko w niektórych kwestiach. Sara poznaj±c bli¿ej Daniela przekonuje siê, ¿e ten zabawny, czu³y i lubi±cy ksi±¿ki mê¿czyzna nie by³by w stanie skrzywdziæ Anety, dowiaduje siê od obu stron co by³o przyczyn± ich rozstania i dlatego stopniowo próbuje wycofaæ siê z zemsty. Niestety zawi¶æ i zazdro¶æ niektórych osób doprowadza do niespodziewanych zwrotów akcji, które wzbudzaj± w czytelniku wiele skrajnych emocji i tylko potêguj± chêæ dalszego czytania. Nie mogê oczywi¶cie nie wspomnieæ o bibliotekarce - Pani Ani, któr± ogromnie polubi³am, to taka dobra i zakrêcona dusza tej historii. Bardzo mi³o spêdzi³am czas z t± ksi±¿k± i ju¿ nie mogê siê doczekaæ jak wpadnie w moje rêce kolejna nowo¶æ od autorki! Moja ocena to 8/10.

Avatar u¿ytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2022-08-26, Ocena: 6, Przeczyta³am, Mam,

? RECENZJA ?

"Zreszt± ksi±¿ki, które tylko stoj± na pó³kach i nikt ich nie czyta, trac± swój sens. Tylko te czytane maj± warto¶æ."

@anna.langner_

Sara po odkryciu najwiêkszej tajemnicy swojej drugiej po³ówki, ze z³amanymi sercem szuka wsparcia. Trafia na forum internetowe, które pod przykrywk± kosmetyków i mody, zrzesza kobiety zranione przez p³eæ przeciwn±. Szybko otaczaj± j± opiek±, s³u¿± dobra rad±, wyci±gaj± pomocn± d³oñ. Wedle zasad klubowych najlepszym lekiem na zranione serce, jest zemsta. Obmy¶laj± plany i wprowadzaj± je w ¿ycie, czêsto za po¶rednictwem innych sióstr, je realizuj±. £atwowierna Sara szybko daje sob± manipulowaæ i jest doskona³ym wabikiem na by³ego ch³opaka jednej z dziewczyn. Mia³a go rozkochaæ i rzuciæ. Jednak wszystko bierze w ³eb, kiedy Sara poznaje Daniela bli¿ej i jego prawdziwe oblicze, oraz wersjê historii by³ego zwi±zku. Znalaz³a mê¿czyznê, z którym dzieli pasje, uwielbia spêdzaæ czas i jest naprawdê inny jak opisywa³a go poprzednia partnerka. Wszystko staje siê skomplikowane, a dziewczyna rozdarta miêdzy lojalno¶æ z klubowymi siostrami, a tym, co podpowiada jej serducho.

Zraniona Sara nie wiedz±c, co zrobiæ ze sob±, po fatalnym zwi±zku, wpada na pewne forum. Dostaje pomocn± d³oñ i poznaje kobiety, które tak, jak ona zosta³y oszukane i zranione. Porywaj± j± w wir, osaczaj± i czasem trochê manipuluj±. Klub zrzesza kobiety, zranione, zdradzone i porzucone, nieumiej±ce sobie z tym poradziæ. Ma swoje zasady i jedn± z nich jest odwet na zdradzaj±cym. Sara w zamian za okazan± pomoc pod pretekstem zemsty poznaje Daniela. I tutaj prze¿ywa pierwszy szok. Mê¿czyzna nie jest wcale taki, jak opisywa³a go jej nowa przyjació³ka, a by³a partnerka mê¿czyzny. Oprócz kariery ma pasje, które s± niemal identyczne jak u Sary, dodatkowo ich wersje wydarzeñ znacz±co siê ró¿ni±. Szybko znajduj± wspólny jêzyk i ich relacja zmienia siê w co¶ wiêkszego, przed czym Sara siê strasznie opiera, boj±c reakcji reszty klubowiczek. Naprawdê spotka³a mê¿czyznê swojego ¿ycia, tylko jak to teraz pogodziæ, ¿eby nikt nie ucierpia³? W tej patowej sytuacji kto¶ niestety dozna takiego uczucia.

Relacja rozwija siê powoli, ale Sara ma za plecami klubowiczki, w których tylko nielicznym naprawdê ufa i potrafi siê szczerze zwierzyæ. Czyj¶ b³±d poprowadzi³ j± do szczê¶cia, którego boi siê przyj±æ. Nie ka¿da historia ma rzeczywi¶cie niezbite dowody na swoje zakoñczenie, niektóre opiera³y siê na s³owie innych, k³amstwach wysnutych, zazdro¶ci, zdjêciach zrobionych w u³amku sekundy fatalnego zdarzenia i wielu innych. Najwiêkszym b³êdem, jest tutaj brak chêci rozmów w celu wyja¶nienia swoich problemów, z osob± której to dotyczy, czyli z partnerem, tudzie¿ expartnerem. Brak szczero¶ci i chêci do uporz±dkowania ba³aganu, spowodowa³ jeszcze wiêkszy. Niektóre kobiety z chêci zemsty, nie pozwala³y naprawiæ innym b³êdów, manipulowa³y, wmawia³y g³upstwa i próbowa³y wszystko udowodniæ. Zgorzknienie, niektórych siêga³o wrêcz manii kontrolowania. Bez wzglêdu na cenê nie potrafi³y siê cofn±æ, brn±æ dalej za¶lepione. Osobi¶cie nie chcia³a bym znale¼æ siê na takim rollercoasterze ¿ycia, jednak nie ka¿dego historia wygl±da tak piêknie i sielsko. Niektórzy musz± przej¶æ trudn± drogê, ale wierzê, ¿e na ka¿dego gdzie¶ czeka szczê¶cie. Nawet po najwiêkszej krzywdzie przyjdzie pora, by siê otrz±sn±æ, podnie¶æ wysoko g³owê i i¶æ naprzód. Najpierw warto uporz±dkowaæ przesz³o¶æ, wyja¶niæ zaistnia³e czasem z b³ahych powodow problemy. W wiêkszo¶ci oka¿e siê, ¿e to tylko drobnostka, nie musi prowadziæ do koñca, w innych przypadkach niestety sprawy s± bardziej skomplikowane. Dla walnego spokoju ducha warto spróbowaæ. Ksi±¿ka niesamowita, emocjonalna, zabawna i romantyczna, przepleciona doz± goryczy po z³amanym sercu. Przypadkowymi znajomo¶ciami na dobre i z³e, oraz takimi, których woleliby¶my unikn±æ. Jest doskona³± lekcj± dla ka¿dego, nie tylko dla osób bêd±cych w zwi±zku, lecz takich, które dopiero siê odnajduj±. Rozmowa, szczero¶æ, otwarty umys³ i szacunek, to najwa¿niejsze czego potrzebujecie. Rewelacyjna i godna polecenia, zupe³nie na czasie. Bez mafii i kryminalnych spraw, wci±gaj±ca bez reszty.

Avatar u¿ytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2022-06-27, Ocena: 6, Przeczyta³am,

Dawno nie czyta³am ksi±¿ek autorki . A zaznaczê ¿e styl autorki oraz historie nale¿± do moich ulubionych. Parê tytu³ów mam ju¿ do nadrobienia , ale ksi±¿ka "Stowarzyszenie S³odkiej Zemsty" przypomnia³a mi jak mi³o spêdzam czas z ksi±¿kami @anna.langner_ .

By³am bardzo ciekawa ksi±¿ki bo wiedzia³am ¿e dostanê w niej co¶ innego . I dosta³am ksi±¿kê pe³n± emocji i uczuæ . Przede wszystkim ksi±¿ka pokazuje nam jak wielki wp³yw na nas maj± osoby z naszego otoczenia . Jak wiele rzeczy przeciwko sobie robimy bo mamy przekonanie ¿e tak powinno siê robiæ. Ksi±¿ka przedstawia zranione kobiety które po zakoñczeniu zwi±zku potrzebuj± wsparcia oraz zemsty . Jak prawdziwa mi³o¶æ przychodzi z nie nacka. Oraz ¿e osoba która komu¶ nie odpowiada nie znaczy ¿e nam równie¿ nie bêdzie odpowiada³a. Wiêc ksi±¿ka ma wiele przekazów a w tym wszystkim ¶wietnie wykreowana fabu³a która wci±gnê³a mnie w ¶wiat solidarno¶ci kobiecej . Czyta³o mi siê lekko i przyjemnie a do tego z zaciekawieniem jak to siê zakonczy . No i zakoñczenie tak mi siê spodoba³o ¿e z przyjemno¶ci± przeczyta³abym ten sam tytu³ tylko z mêskim udzia³em wiêc mam nadziejê ¿e Autorka kiedy¶ mo¿e ten w±tek poci±gnie. A wam polecam ka¿da ksi±¿kê autorki .

Lubicie dania na zimno? Na przyk³ad zemstê, g³ówny motyw w najnowszej powie¶ci Anny Langer ,,Stowarzyszenie S³odkiej Zemsty"?

Co jest ju¿ zdrad±, a co jeszcze nie? To wa¿ne, bo mo¿na zniszczyæ dobry zwi±zek, wieloletnie ma³¿eñstwo. Autorka pokaza³a ró¿ne zdrady. Moim zdaniem lekko przesadzi³a ze scen± erotyczn± na pocz±tku ksi±¿ki. Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, lecz opis tej sceny wyda³ mi siê trochê wulgarny. Za to forum internetowe po¶wiêcone zdradzie, z wieloma historiami zranionych kobiet, niew±tpliwie pozwala jego forumowiczkom choæ czê¶ciowo wyrzuciæ kot³uj±ce siê w nich emocje i otrzymaæ wsparcie od innych. Taka pierwsza pomoc psychologiczna.

Sama idea Stowarzyszeni S³odkiej Zemsty nie do koñca mnie przekona³a. Rozumiem ból zdradzonych kobiet, lecz tanie zagrania rodem z liceum nie do koñca mnie przekonywa³y. Bohaterki zachowywa³y siê trochê jak nastolatki dzia³aj±ce pod wp³ywem emocji ni¿ dojrza³e kobiety. Stowarzyszenie ma swoje zasady, których nale¿y przestrzegaæ. Najbardziej mi siê spodoba³o wsparcie, jakie sobie okazywa³y stowarzyszeniowe siostry, podtrzymywanie na duchu, lojalno¶æ wzglêdem siebie. Najskuteczniej pocieszy kobietê inna kobieta, która do¶wiadczy³a tego samego. Planowanie zemsty idealnej w bia³ych rêkawiczkach znacznie mniej przypad³o mi do gustu. W powie¶ci nie brakuje intryg, manipulacji, mijania siê z prawd± i walki o ukochan± osobê wszelkimi (nie)dozwolonymi chwytami. Aneta wyj±tkowo mnie irytowa³a, za to Hank± bym potrz±snê³a, by dotar³y do niej pewne argumenty. Sara... wpl±ta³a siê w niez³± kaba³ê i musi za to zap³aciæ.

W powie¶ci dominuje przede wszystkim motyw zemsty - ,,wspania³e" danie na zimno, podawane bez emocji, za to ze skutecznymi efektami. Autorka zmusza czytelnika do refleksji nad mszczeniem siê nad zdradzonym facetem i w ogóle nad zemst±. Na koniec udziela m±drej rady, któr± warto siê kierowaæ w ¿yciu. W pakiecie mamy motyw mi³o¶ci. Na przyk³adzie Daniela i Sary widaæ, jak silnym uczuciem jest mi³o¶æ, która przychodzi niespodziewanie. Autorka piêknie opisa³a rodz±ce siê uczucie miêdzy bohaterami. Stopniuje emocje, uczy cierpliwo¶ci i oswajania siê z drug± osob±, a czytelnika przyprawia o szybsze bicie serca. W±tek z Ani± z Zielonego Wzgórza po prostu mnie zauroczy³. Ach, te br±zowe rajtuzy!

Z ca³ego ksi±¿koholiczkowo-polonistyczno-bibliotecznego serca dziêkujê autorce Annie Langer za bohaterów Daniela i Sarê, którzy kochaj± ksi±¿ki nade wszystko i namiêtnie je czytaj±, którzy lubi± chodziæ do biblioteki. Dziêkujê równie¿ za wspania³± postaæ bibliotekarki pani Ani - pasjonatki w swoim zawodzie, kobiety kreatywnej, znaj±cej ¿ycie, uwa¿nej obserwatorki. W pewnym momencie ta piêædziesiêciopiêciolatka skrad³a szo³. Tak± imprezê w bibliotece i ja chcia³abym prze¿yæ. Tym bardziej dziêkujê autorce, ¿e premiera tej powie¶ci mia³a miejsce w Tygodniu Bibliotek.

,,Stowarzyszenie S³odkiej Zemsty" to dobra powie¶æ, która zmusza do refleksji nad zdrad±, zemst± i mi³o¶ci±. Weryfikuje ludzkie plany z planami losu wobec nich. Pokazuje, ¿e w ¿yciu nie ma nic za darmo, lecz wa¿ne jest wzajemne wspieranie siê i rozmowy. Emocji nie zabraknie. Poczytajcie o jelonkach i danielach, a dowiecie siê, jakim daniem na zimno naprawdê jest zemsta.

PS Chyba siê szykuje mêska kontynuacja...!

Avatar u¿ytkownika - stokrotka22
stokrotka22
Przeczytane:2023-09-22, Ocena: 5, Przeczyta³am,
Inne ksi±¿ki autora
Zniszcz mnie
Anna Langner0
Ok³adka ksi±zki - Zniszcz mnie

On i ona. Pogubiony imprezowicz i zbuntowana outsiderka. Nie spodziewaj± siê si³y ra¿enia gor±cego uczucia, które ich po³±czy. Barry uchodzi...

Wszystko, czego pragnê w te ¶wiêta
Anna Langner0
Ok³adka ksi±zki - Wszystko, czego pragnê w te ¶wiêta

¦wi±teczny romans dla niegrzecznych dziewczynek! Ewa zbli¿a siê do trzydziestki i prowadzi pouk³adane, choæ nieco nudne ¿ycie. Ma ¶wietn± pracê, mieszkanie...

Zobacz wszystkie ksi±¿ki tego autora
Recenzje miesi±ca
Po¿egnanie z ojczyzn±