Stawiam na nas

Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy - znienawidziliśmy się.

Później spotkaliśmy się drugi raz.

Zaprzyjaźniliśmy się.

A następnie...

Sprawy zaczęły się komplikować.

Bailey i Charlie poznali się podczas długiego lotu i nie był to dobry początek znajomości. Gdy samolot w końcu wylądował, Bailey odetchnęła z ulgą, że nigdy więcej nie będzie musiała słuchać sarkastycznych uwag chłopaka.

Kiedy kilka lat później dziewczyna rozpoczyna pracę w parku rozrywki, okazuje się, że jej współpracownikiem jest... Charlie. Para nie mogłaby się bardziej różnić.

Bailey trzyma się zasad. Charlie nieustannie je łamie.

Bailey dba o uczucia innych. Charlie mówi, co myśli.

Bailey uważa, że dziewczyna i chłopak mogą zostać przyjaciółmi. Charlie twierdzi, że przyjaźń między osobami przeciwnej płci jest absolutnie niemożliwa.

Zakładają się o to, czy znajomi, których relację obserwują, stworzą romantyczny związek. Każde z nich pragnie udowodnić temu drugiemu, że myli się w swojej ocenie. Gdy Bailey i Charlie śledzą miłosne postępy innych, Charlie walczy z rozwijającym się uczuciem do Bailey. Jest przerażony, że może ją stracić, jeśli jego zauroczenie wyjdzie na jaw. Ich udawane randki nie ułatwiają mu trzymania się na odległość.

Informacje dodatkowe o Stawiam na nas:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2024-05-15
Tytuł oryginału: Betting On You

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 14 lat

Kup książkę Stawiam na nas

Przypadkowo Amy
Lynn Painter0
Okładka ksiązki - Przypadkowo Amy

Szczerość popłaca... do czasu. Isabelle Shay jest bezgranicznie szczera. Ten jeden raz pozwala sobie jednak na drobne oszustwo. Za parę minut ma zacząć...

Chcesz się założyć?
Lynn Painter0
Okładka ksiązki - Chcesz się założyć?

Hallie rozpoczyna nowy rozdział w życiu.Po tym, jak uciekła z pokoju hotelowego mężczyzny, z którym spędziła noc, czuje, że nadszedł czas na zmiany. ...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski