Autorzy antologii „Słowiańskie strachy” (cz. 3) śmiało eksplorują naszą rodzimą, nieco zapomnianą mitologię, dając jej nowe życie w mrocznych, a niejednokrotnie krwawych, opowieściach.

Zanurzcie się w ponure zakątki prastarej puszczy, zajrzyjcie pod strzechy dawnych osad, poszukajcie – wraz z autorami – budzących się po wiekach zapomnienia stworów, grasujących w całkiem współczesnych realiach…

Mity mieszają się tu z historią, przeszłość przeplata z teraźniejszością, a nad wszystkim unosi się duch naszych słowiańskich przodków.

Do wysłuchania opowieści zapraszają ich autorzy: Dagmara Adwentowska, Piotr Barej, Kamil Gołdowski, Karolina Mangusta Kaczkowska, Piotr Kulpa, Kazimierz Kyrcz Jr, Krzysztof Maciejewski, Marek Ścieszek, Michał J. Walczak, Flora Woźnica.

Informacje dodatkowe o Słowiańskie strachy. Antologia opowiadań grozy. Część 3 . Audiobook:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-12-21
Kategoria: Horror
ISBN: @9788396520791_31
Czyta:

Kup książkę Słowiańskie strachy. Antologia opowiadań grozy. Część 3 . Audiobook

Słowiańskie strachy. Antologia opowiadań grozy. Część 3 . Audiobook - opinie o książce

Nadal oswajam się z audiobookami i nadal mam kłopot z ich przyswajaniem, dlatego znów wybrałam opowiadania. To już 3 część opowiadań grozy, czytana przez doskonałego Wojciecha Żołądkowicza. Tak jak w poprzednich tomach jest różnie, jedne opowiadania ciekawsze, inne mniej, ale całość oceniam bardzo dobrze. Znalazłam tu wszystko, czego się spodziewałam - sporo słowiańskich strachów, trochę makabry i kryminału, szczyptę horroru.

Słuchajcie, jeśli niestraszne Wam strzygi, mamuny i domowiki. Dzieje się i to sporo! Głos lektora absolutnie cudowny, dla mnie bezkonkurencyjny! Gorąco polecam!

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka