Problem

Dziewczyna, która korzysta z życia i imprez. Nie bała się brać z niego pełnymi garściami.
Chłopak, który nagle zmienia otoczenie i stara się nie wyróżniać z tłumu.
Książka obrazuje życie młodzieży w szkole i podziały popularności osób. Coś, co występuje w każdej społeczności ale nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę.
Hannah dowiaduje się, że jest w ciąży. Aaron postanawia pomoc jej mówiąc wszystkim, że to on jest ojcem dziecka. Relacja dziewczyny z otoczeniem radykalnie zmienia się po informacji o ciąży, a dodatkowo okazuje się kto rąk naprawdę jest jej przyjacielem.
Książka idealnie obrazuje przysłowie, ,prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie''. Dopiero wtedy dowiadujemy się komu tak naprawdę na nas zależy.
Młodzieżowa książka, którą czyta się bardzo przyjemnie i szybko.
Porusza bardzo popularny dziś problem nastoletnich ciąż, a także daje do myślenia.

Informacje dodatkowe o Problem:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2017-11-08
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: Trouble
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Patryk Dobrowolski

Kup książkę Problem

Przeszłość nie jest czymś, co można wyciąć i wkleić w teraźniejszość. Musiałbym rozłożyć wszystko jak gazetę i odsłonić wszystkie kolumny tylko po to, by pokazać palcem jeden akapit. Nie chcę, żeby ktokolwiek widział nagłówki mojej przeszłości.

Sen to niebezpieczny świat. Na te kilka godzin oddajesz kontrolę nad swoim ciałem i umysłem i stajesz się całkowicie bezbronny.
Nigdy nie miałem problemów ze snem. Nigdy dotąd. Teraz sen i ja niechętnie dzielimy łoże. Ja leżę sztywno pod kołdrą w oczekiwaniu, aż otoczy mnie ramieniem, by w końcu poddać się temu, co nieuniknione. Nie można mu ufać. Czasami zabiera cię daleko i wydawałoby się na całą wieczność, tylko po to, by zostawić cię w pełni przytomnego zaledwie po kilku minutach. Czasami porywa sekundy, a w zamian oddaje godziny. A kiedy już wślizgniesz się za tę czarną kurtynę, nie da się odgadnąć, co czeka po drugiej stronie.

Problem - opinie o książce

Avatar użytkownika - gosiaczek
gosiaczek
Przeczytane:2018-04-18, Ocena: 6, Przeczytałam, Posiadam,

Dziewczyna, która korzysta z życia i imprez.
Chłopak, który nagle zmienia otoczenie i stara się nie wyróżniać z tłumu.
Młodzieżowa książka, którą czyta się bardzo przyjemnie i szybko.

Prawda czy wyzwanie
Non Pratt0
Okładka ksiązki - Prawda czy wyzwanie

Miłość to niebezpieczna gra... Claire nie lubi być w centrum uwagi, ale jeśli to jedyny sposób, by Sef ją zauważył, jest gotowa podjąć to ryzyko...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska