Pięć dysfunkcji pracy zespołowej . Opowieść o przywództwie

W książce PIĘĆ DYSFUNKCJI PRACY ZESPOŁOWEJ Patrick Lencioni opowiada bajkę o przywództwie, niezwykle pouczającą i wciągającą czytelnika. Koncentruje się na fascynującym i złożonym świecie zespołów ludzkich.

Kathryn Petersen, dyrektor generalny firmy DecisionTech, staje wobec ostrego kryzysu przywództwa: ma pojednać zespół pogrążony w chaosie zagrażającym bytowi całej firmy. Czy odniesie sukces? Czy zostanie zwolniona? Czy firma upadnie? Pasjonujące opowiadanie Lencioniego nieustannie przypomina nam, że przywództwo wymaga tyleż odwagi, co przenikliwości.

W trakcie opowiadania Lencioni odkrywa przed nami pięć dysfunkcji stanowiących samo sedno przyczyn częstych trudności, jakie przeżywają zespoły ludzkie. Autor nakreśla nam model i etapy działań, dzięki którym będziemy mogli pokonać te przeszkody i budować spójne i skuteczne zespoły.

Lencioni stworzył porywającą fabułę z pozornie prostym przesłaniem adresowanym do wszystkich, którzy dążą do tego, by stać się wyjątkowymi liderami zespołów.

Informacje dodatkowe o Pięć dysfunkcji pracy zespołowej . Opowieść o przywództwie:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2016-09-09
Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony

Kup książkę Pięć dysfunkcji pracy zespołowej . Opowieść o przywództwie

Pięć dysfunkcji pracy zespołowej . Opowieść o przywództwie - opinie o książce

Patrick Lencioni0
Okładka ksiązki - Odkryj się. Nowatorski model sprzedaży, który pozwoli ci zdobyć zaufanie i lojalność klientów

Postaw na proste i nieformalne podejście do klientów, dzięki czemu odkryjesz u nich zaskakujące pokłady lojalności i zaufania. W czasach, kiedy uczy...

Trzy kluczowe cechy idealnego członka zespołu. Opowieść o przywództwie
Patrick Lencioni0
Okładka ksiązki - Trzy kluczowe cechy idealnego członka zespołu. Opowieść o przywództwie

W swojej klasycznej książce zatytułowanej Pięć dysfunkcji pracy zespołowej Patrick Lencioni przedstawił przełomowe rozwiązanie problemu zachowań szkodliwych...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung