Język angielski dla dzieci

Szyszak, energiczny mieszkaniec lasu, lubi przygody a jego usta rzadko się zamykają. Kocha las i dlatego pomaga też tym, którzy las kochają. Wszystkich, którzy go niszczą, dosięga wielki gniew i kara Szyszaka.

Książka Wielka wyprawa małego Szyszaka w wersji dwujęzycznej umożliwia naukę języka angielskiego dzieciom, które już potrafią czytać.

Warto skorzystać z tej atrakcyjnej formy nauki. Książka stanowi znakomitą edukacyjną pomoc, dając dziecku dobre podstawy do nabycia umiejętności czytania angielskich tekstów ze zrozumieniem.

Języka można uczyć się również przez zabawę, a w środku znajdziesz:

- wykreślanki,

- rebusy,

- krzyżówki,

- zagadki.

Do książki możesz pobrać bezpłatne nagranie.

Historia Wielkiej wyprawy małego Szyszaka w wersji AUDIO została przygotowana

w trzech wersjach:

- nagranie w wersji dwujęzycznej,

- nagranie w wersji angielskiej,

- nagranie w wersji polskiej.

Czytaj, jednocześnie słuchając nagrania, i utrwalaj wymowę.

Adam Święcki - ilustrator, scenarzysta i rysownik komiksowy. Tworzy dla dzieci: seria książek ,,Gdzie, jak, dlaczego?" o małym chłopcu z wielką wyobraźnią, ,,Trochę hałasu z głębi lasu" - komiksy dla najmłodszych. Publikuje też dla dorosłych: ,,Gaia", ,,Przebudzone legendy" (cykl oparty na mało znanych polskich legendach i podaniach). Obecnie mieszka w Trójmieście, gdzie łowi w morzu nowe pomysły.

Sięgnij po naszą propozycję

aktywnej nauki języka angielskiego poprzez zabawę!

Informacje dodatkowe o Opowieści lasu (#2). Wielka wyprawa małego Szyszaka Little Conys Big Adventure. w wersji dwujęzycznej dla dzieci:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2022-02-18

Kup książkę Opowieści lasu (#2). Wielka wyprawa małego Szyszaka Little Conys Big Adventure. w wersji dwujęzycznej dla dzieci

Kacper i spółka. Uroczysko Szyszymory
Adam Święcki0
Okładka ksiązki - Kacper i spółka. Uroczysko Szyszymory

Kiedy Kacper przyjeżdża na wakacje do dziadków na wieś, nie spodziewa się, że czeka go największa przygoda życia! Wspólnie z nowymi przyjaciółmi - Zośką...

Zagubiony Świetlik. Brighty Got Lost w wersji dwujęzycznej dla dzieci
Adam Święcki0
Okładka ksiązki - Zagubiony Świetlik. Brighty Got Lost w wersji dwujęzycznej dla dzieci

Język angielski dla dzieci Stary las, świadek wielu niesamowitych historii, dzieli się nimi z młodym czytelnikiem. Świetlik, mały leśny duszek...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;