Nie poddawaj się

Tom 3 cyklu Pętla tajemnic

Nie poddawaj się to zakończenie serii Pętla tajemnic. Wiktor i Emilia, ogień i… ogień. Dwa silne charaktery, które po wielu przegranych bitwach ostatecznie przegrywają również wojnę. Bez szans na wspólne życie i uratowanie tej niełatwej miłości.

Spotykają się po latach, jakby los usilnie pragnął, aby ich ścieżki ponownie się splotły. Wówczas okazuje się, że nie tylko ich otoczenie jest wplątane w tajemnice. Jedną, niezwykle istotną, ma również Emilia.

Co zrobi Wiktor, gdy odkryje to, co zataiła przed nim dawna ukochana? Czy wystarczy mu determinacji, żeby naprawić swoje błędy i ją odzyskać?

Będą musieli nauczyć się wielu rzeczy, lecz przede wszystkim walki – nie przeciwko sobie, ale przeciwko światu – i zacząć grać do jednej bramki. Jak kiedyś.

Gdy wszystko zdaje się wracać na właściwe tory, upomina się o nich przeszłość, próbując zniszczyć to, co udało im się zbudować na już i tak chwiejnym fundamencie.

Do czego zostanie zmuszony człowiek, który walczy o bezpieczeństwo najbliższych mu osób, i jakie konsekwencje będzie miał powrót do tego, co już było?

Jak wiele zmian zajdzie w mrocznym i nieprzejednanym Wiktorze i jak bardzo Emilia, dotąd błyszcząca i silna, została zniszczona przez życie?

Informacje dodatkowe o Nie poddawaj się:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2024-02-21

Kup książkę Nie poddawaj się

Nie poddawaj się - opinie o książce

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2024-04-04, Ocena: 6, Przeczytałem,

Los po raz kolejny połączył drogi Emilii i Wiktora. Gdy para spotyka się po latach, mężczyzna nie wie, że dziewczyna skrywa przed nim wielką tajemnicę.

Postanawia walczyć o swoją miłość.

Zraniona Emilia boi się mu ponownie zaufać, jednak serce nie sługa i ciągnie ją do mężczyzny.

Jednak gdy Wiktor odkryje prawdę, czy nadal będzie chciał ją odzyskać?

Na drodze do szczęścia stanie, przewrotny los a przeszłość nie da o sobie zapomnieć.

Czy nasza dwójka sobie poradzi z przeciwnościami ?

"Nie poddawaj się" to zakończenie serii Pętla tajemnic.

W tym tomie nie zabraknie emocji.

Emilia i Wiktor dwie zranione i zagubione dusze. Oboje charakterni, uparci i bojący się zranienia.

Choć ta część zawiera mniej intryg to adrenaliny tu nie zabraknie. Sami bohaterowie nam ja zagwarantują.

Ich słowne potyczki nie dadzą się nudzić.

Oczywiście autorka nie byłaby sobą gdyby nam nie zapewniła zawirowań. Już myślisz że wszystko się układa a tu nagła A.P.Mist zrzuca bombę a ty zbierasz szczękę z podłogi. Oczywiście nie zabraknie ognia i wypieków na twarzy.

Ola przepraszam ale muszę tu ponarzekać.

Czemu te zakończenie było takie krótkie?

Ja chcę więcej...!!!

Bardzo mi przykro, że to już ostatni tom. Ciężko jest pożegnać się z bohaterami, bardzo ich polubiłam i będę tęsknić za ich słownymi potyczkami.

Olu dziękuję że mogłam przeczytać tę serię ?

Avatar użytkownika - zaczytaj_chwile
zaczytaj_chwile
Przeczytane:2024-03-06, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Ten dzień zburzył porządek, jaki zbudowała sobie sama z synem z dala od niego. Wiktor domaga się prawdy. Emilia broni się przed relacją z nim i wszystkich od siebie odsuwa. On posądza ją o zdradę lata temu, ona nie zaprzecza, licząc, że to umożliwi odcięcie go od ich życia ponownie. Karze tym także samą siebie. Chciała zapomnieć, żyć dalej bez niego. Jednak miłości nie da się tak łatwo wymazać z serca.

Chciał ją mieć dla siebie. Kochał i bał się kochać. Chciał się zmienić, oddać się rodzinie, nie potrafił. Niszczył ją i chciał dać jej wolność. Narzucał się i dystansował. Wachlarz sprzeczności w osobie Wiktora to jego piękna przemiana, jakiej dokonuje, by stać się kimś innym , dla niej.

Emilia jest zbyt uparta, by przyznać się do bólu i tęsknoty w sercu. Dumna z samodzielności, z obawa patrzy w przyszłość . Zraniona, nie zauważa, że to właśnie jej zachowanie wobec Wiktora tworzy w nim niszczycielskie siły, które jak antidotum na jej niedostępność, wciągają go na skraj wytrzymałości.

Oboje doświadczeni przez okrucieństwo mrocznej przeszłości, boją się wspólnej przyszłości, uparci i dumni nie zauważają prawdy swoich serc. Tłumią uczucia, pożądanie, zasłaniając się rozsądkiem, który nijak ma się do ich wspólnego szczęścia. Oszukują samych siebie, przez co nawet przyjaciele knują spisek, by pomóc im odnaleźć siebie nawzajem i odbudować uczucie jakie połączyło ich od dawna.

Piękna historia, która dostarcza wielu emocji. Genialna kreacja bohaterów, emocjonalna karuzela relacji obojga dostarcza wielu  wzruszeń. Skłania do refleksji i utrzymuje uwagę czytelnika do końca.

Tajemnice przeszłości, fałszywa rodzina, to wszystko zaciska pętlę na szczęściu Emilii, dla której Wiktor własne pętle porzucił i rozliczył się ostatecznie z demonem przeszłości.

Zachęcam do poznania całej serii "Pętła tajemnic". Codzienność jawi się podłym planem i z daleka od prawdy.

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-16, Przeczytałam,
Zaginiona
A.P. Mist0
Okładka ksiązki - Zaginiona

Jak cienka jest granica pomiędzy jawą a snem? O tym przekonuje się Agata. Zimowym popołudniem budzi się w środku lasu. Jej stan wskazuje na to, że miała...

Jej wszyscy mężczyźni
A.P. Mist0
Okładka ksiązki - Jej wszyscy mężczyźni

Alicja, po uwolnieniu się od męża tyrana i po kilku kolejnych zawodach miłosnych, postanawia wyjechać samotnie do urokliwego domu w górach, którego właścicielami...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;