Mój kolorowy quiz. MORZE

Które zwierzę potrafi wytwarzać prąd, a które kryje w sobie perłę? W tej kartonowej książeczce ciekawe świata maluchy poznają pierwsze fakty o mieszkańcach morza.

Quizy to doskonały sposób na zaspokojenie naturalnej ciekawości dziecka i zdobywanie wiedzy. Obrazkowe pytania i odpowiedzi są dostosowane do percepcji i zainteresowań najmłodszych.

Radość odkrywania zapewnią prawidłowe odpowiedzi, które zawsze znajdują się na kolejnej stronie. Dzieci pokochają tę zabawę!

Wkrótce ukażą się:

Mój kolorowy quiz. MORZE - opinie o książce

Avatar użytkownika - ania7770
ania7770
Przeczytane:2024-07-09, Ocena: 6, Przeczytałam, Dzieci,

Hej kochani. Ostatnio pokazywałam Wam książkowy quiz dla maluchów dotyczący łąki i jej mieszkańców, a dzisiaj przybliżę Wam inną propozycję z tej serii, czyli „Mój kolorowy quiz. Morze”. Książka ta, to niezwykle kolorowy i ciekawy zbiór pytań dla małych czytelników dotyczących stworzeń mieszkających pod wodą. I tak jak poprzednio, odpowiedzi znajdują się w książce, więc nie musimy się bać, że czegoś nie wiemy i źle podpowiemy maluchowi, ale myślę, że akurat dorośli nie będą mieli problemów z zagadkami.

Taki książkowy quiz to super propozycja na spędzanie wspólnie czasu i nauka w jednym. Pozwoli rozwijać mowę, spostrzegawczość, rozumowanie i pamięć oraz ułatwia poznawanie świata.

Jakie zwierzę ma łuski? Które zwierzę potrafi wytwarzać prąd? Która ryba potrafi nadmuchać się jak balon? Znacie odpowiedzi na te pytania

Idziemy na zakupy. Supermarket
Nastja Holtfreter0
Okładka ksiązki - Idziemy na zakupy. Supermarket

Ta zabawna, codzienna historia zachęca do dokładnego przyjrzenia się rzeczom z najbliższego otoczenia, rozpoznawania i nazywania. Zakupy są do tego idealna...

Mój kolorowy quiz. ŁĄKA
Nastja Holtfreter0
Okładka ksiązki - Mój kolorowy quiz. ŁĄKA

Która roślina zmienia się w dmuchawca? Jakie zwierzę wyrośnie z kijanki? W tej kartonowej książeczce ciekawe świata maluchy poznają pierwsze fakty o mieszkańcach...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung