Mój kolorowy quiz. ŁĄKA

Która roślina zmienia się w dmuchawca? Jakie zwierzę wyrośnie z kijanki? W tej kartonowej książeczce ciekawe świata maluchy poznają pierwsze fakty o mieszkańcach łąki.

Quizy to doskonały sposób na zaspokojenie naturalnej ciekawości dziecka i zdobywanie wiedzy. Obrazkowe pytania i odpowiedzi są dostosowane do percepcji i zainteresowań najmłodszych.

Radość odkrywania zapewnią prawidłowe odpowiedzi, które zawsze znajdują się na kolejnej stronie. Dzieci pokochają tę zabawę!

Wkrótce ukażą się:

Mój kolorowy quiz. ŁĄKA - opinie o książce

Avatar użytkownika - ania7770
ania7770
Przeczytane:2024-07-09, Ocena: 6, Przeczytałam, Dzieci,

Hej kochani. Przychodzę dzisiaj do Was z propozycją książki dla małych czytelników, szczególnie takich, którzy są fanami wszelkiego rodzaju quizów. Nakładem Wydawnictwa Jupi Jo! Ukazała się książka „Mój kolorowy quiz. Łąka”, która skierowana jest dla dzieci powyżej 2 roku życia, co według mnie jest fantastyczne, bo czegoś takiego jeszcze nie mieliśmy. Książka ta, to niezwykle kolorowy i ciekawy zbiór pytań dla najmłodszych dotyczących stworzeń i roślin zamieszkujących właśnie tytułowe łąki. Maluch wybiera odpowiedź spośród czterech proponowanych. I tu wskazówka dla rodziców (nie bójcie się, że nie znacie odpowiedzi, bo znajdują się one na rogach).

Książka ta pomoże dzieciom poznawać otaczający ich świat, rozwijać mowę i rozumowanie, czy też ćwiczyć pamięć, jak również będzie po prostu świetną zabawą. Na początku maluchy mogą nie znać odpowiedzi na niektóre z pytań, ale z pomocą rodziców odkryją nowe ciekawostki dotyczące mieszkańców łąki. Pytań jest tutaj siedem, więc dla takiego malucha myślę, że idealnie. Ponadto kolorowe ilustracje przykuwają uwagę i mogą skłonić nasze pociechy do rozmów na temat łąki, roślin i zwierząt, dla których jest ona domem.

Które zwierzę było najpierw gąsienicą? Który owad produkuje miód? Jaka roślina zamienia się w dmuchawiec? To tylko niektóre z pytań, na które dzieciaki muszą odpowiedzieć. Polecamy serdecznie.

Idziemy na zakupy. Bazar
Nastja Holtfreter0
Okładka ksiązki - Idziemy na zakupy. Bazar

Ta zabawna, codzienna historia zachęca do dokładnego przyjrzenia się rzeczom z najbliższego otoczenia, rozpoznawania i nazywania. Zakupy są do tego idealna...

Idziemy na zakupy. Piekarnia
Nastja Holtfreter0
Okładka ksiązki - Idziemy na zakupy. Piekarnia

Ta zabawna, codzienna historia zachęca do dokładnego przyjrzenia się rzeczom z najbliższego otoczenia, rozpoznawania i nazywania. Zakupy są do tego idealną...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung