Kontrahent 2

Niespodziewany romans z wnukiem legendy wyścigowej, Mickiem Sauterem, zaczyna coraz bardziej komplikować motoryzacyjną karierę Marion Parnell.

Marion zachęcona przez pewnego wpływowego francuskiego biznesmena, by postawić wszystko na jedną kartę, rusza w pogoń za spełnieniem marzeń i... efekty tej decyzji przerastają jej najśmielsze oczekiwania.

Czy ambicja zawodowa Parnell przeważy nad kłopotliwie narastającymi uczuciami?

A może okaże się, że oferowana pokusa nie jest silniejsza od zdrowego rozsądku o niebieskich oczach muśniętych szronem?

Jedno jest pewne - ta wojna wymaga wielu poświęceń.

Informacje dodatkowe o Kontrahent 2:

Kontrahent 2 - opinie o książce

Avatar użytkownika - dianawiszniewska
dianawiszniewska
Przeczytane:2024-07-28, Ocena: 4, Przeczytałam,

Lubię, kiedy książki które czytam mają kontynuację. Wraca się do nich jak do starych przyjaciół z ciekawością co słychać u bohaterów.
W pierwszej części Marion i Mick często sobie dokuczali, cięte riposty były na porządku dziennym a magnetyczne przyciąganie czuć było w powietrzu. Tym razem ma się poczucie, że bohaterowie są jakby dojrzalsi. Obecnie są w związku, ale nie mówią o tym nikomu. Widać w nich to uczucie, a z drugiej strony boją się o nim mówić. Oboje dumni i skoncentrowani na robieniu kariery. To właśnie kłopoty zawodowe Marion pchają ją do Europy, gdzie zaczyna zaprzyjaźniać się z największym wrogiem Micka. Czy ostrzeżenia jej chłopaka poskutkują? Czy intrygi wypalą. Czy tych dwoje przetrwa kolejne trudne momenty?
Miła kontynuacja, choć już bez tak dużych fajerwerków jak pierwsza część.

Avatar użytkownika - Bookszonki
Bookszonki
Przeczytane:2024-06-19, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,

Długo czekałam na kontynuację książki Magdaleny Pasternak.

Pierwsza część skradła moje serce ciętymi ripostami, dużą dawką humoru i szybką akcją.

Mimo tak odległej premiery Kontrahenta dalej doskonale ją pamiętam.

Tym razem troszkę mi tego zabrakło, zwłaszcza pyskówek między naszymi bohaterami.

Teraz wydają się dojrzalsi, dogadują się ze sobą prawie dobrze.

Ta część aż tak mocno nie zapada w pamięć ale jest zdecydowanie warta przeczytania.

Drugi tom jest bardziej stonowany, skupiony na uczuciach i se*sualności, fizyczności.

Dużo spicy scen, prowokacji do nich ale także mamy do czynienia z procesem zakochiwania się naszego Micka i Marion.

Nie mniej akcja również jest dynamiczna i jest to doskonała lektura na obecną porę roku.

Szukając książki do czytania bez skupiania się na tym, "co autor miał na myśli" powinniście sięgnąć po tę dylofię.

Przyciąganie Micka i Marion jest tak silne, że wręcz namacalne.

Wióry lecą i robi się gorąco a do akcji zaczyna wkraczać taka emocja jak zazdrość...

Każde z nich walczy ze swoimi uczuciami, tłumacząc to jako pociąg s**sualny lecz prawda jest zgoła inna.

Pojawia się nowy gracz, który próbuje się wbić między wódkę a zakąskę a nasz młoda blondynka wydaje się być zbyt ufna w stosunku do nowego bohatera.

Co z tym zrobi Mick?

Czy uda mu się zapobiec katastrofie?

Przeżyłam chwile grozy gdy pojawiła się eks Micka, zrzucając bo*bę jakiej się nie spodziewałam ale cieszę się z rozwiązania tego "problemu".

Matka Micka dostała szkołę życia a on sam mógł w końcu zostawić przeszłość za sobą.

Nadal brakuje mu dziadka ale radzi z tym sobie całkiem dobrze, jest twardy a nowa miłość pozwala mu zapomnieć o smutku większość czasu.

Przyjemnie spędziłam czas z lekturą, czyta się ją błyskawicznie i bez znużenia.

Dialogi nie są denne jak to bywa w romansach, tutaj mamy wysoki poziom kultury.

Samo zakończenie jak dla mnie ciut za bardzo przyspieszone, można by było epilog troszkę rozwinąć ale plus jest ogromny za to, że autorka nie wcisnęła do brzucha bohaterki dziecka co też już jest oklepane w innych powieściach.

Podsumowując, zdecydowanie więcej jest plusów niż minusów.

LUST - Ta noc
Magdalena Pasternak0
Okładka ksiązki - LUST - Ta noc

Pożądanie może wciągnąć cię do świata, z którego nie ma wyjścia. Luna Clark to kobieta, która uwielbia iść pod prąd, nie boi się mówić...

Władza. Elita San Diego
Magdalena Pasternak0
Okładka ksiązki - Władza. Elita San Diego

Beztroskie życie Kiany Becker kończy się w chwili, kiedy dziewczyna dowiaduje się, że aby uratować rodzinną firmę przed bankructwem, musi wyjść za mąż...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz