Jak pies z kotem

Gdy Maja zjawiła się w domu pani Ireny, sądziła że czekająca na nią praca niczym jej nie zaskoczy, a każdy kolejny dzień będzie podobny do poprzedniego. Słowem – nuda! Ale nuda bezpieczna i spokojna. Jedynym niemiłym zgrzytem okazała się być starsza latorośl chlebodawczyni, gburowaty oraz rozkapryszony Przemek. Lecz wszystko zmieniło się gdy zupełnie niespodziewanie Maja wpadła w ramiona seksownego Łukasza. Wpadła całkiem dosłownie.

#niegrzecznenowele to seria odprężających i relaksujących, często jednowątkowych historii. Ich mała objętość gwarantuje, iż nie będziesz musiała odkładać czytania na później.

Informacje dodatkowe o Jak pies z kotem:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-03-30
Język oryginału: 1

Tagi: hatelove erotyk ebook

Kup książkę Jak pies z kotem

Jak pies z kotem - opinie o książce

Jak minął Wam weekend?

Maja przez chorobę mamy zostaje zmuszona do znalezienia pracy.
Tak trafia do domu Pani Ireny i jej dwóch synów starszego Przemka oraz 8-letniego Adasia.
Maja od teraz ma być gosposią rodziny i wszystko byłoby dobrze gdyby nie arogancki Przemek.
Dziewczyna szybko poznaje również Łukasza, sąsiada rodziny.
Między dwojgiem szybko pojawia się uczucie i wszystko byłoby dobrze gdyby nie Pani Irenka i jej plan, w którym Maja ma poślubić jej syna Przemka.
Maja na początku nie chce się zgodzić, lecz zostaje zaproponowana jej taka suma, która pozwoliłabym na spokojne leczenie jej matki.

Jak potoczą się losy Mai i Łukasza?
Czy może intryga Ireny doprowadzi do jakiegoś uczucia między Mają a Przemkiem?

Książka jest krótka, przez co szybko się ją czyta.
Idealna na ciężki wieczór.
Przyznam się Wam szczerze, że kilkukrotnie chciałam już rzucać telefonem z irytacji, gdyż relacja Majki z Przemkiem doprowadzała mnie do szewskiej pasji!
Przemek-pan i władca wszystkiego był po prostu okropny!
Gdybym musiała spędzić z takim osobnikiem więcej niż godzinę, to chyba oglądałabym świat przez kraty w oknach…poważnie!
W późniejszym etapie książki, jego zachowanie ulega zmianie, za co dziękuje, bo chyba bym oszalała!
Autorka bardzo fajnie stworzyła bohaterów, przez co nie miałam problemu z odczuwaniem ich uczuć.
Zakończenie miło mnie zaskoczyło i żałowałam, że tak szybko zakończyła się ta historia.

Ocenka: 9/10

Nie to miejsce
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Nie to miejsce

Gdy znajdziesz się w niewłaściwym miejscu, o niewłaściwym czasie, konsekwencje mogą być nie do przewidzenia. Mariel jest świadkiem zbrodni. Zgłasza się...

Demony
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Demony

Cykl Demony to erotyka i fantastyka w jednym, dwie rzeczy które kocham i które udało mi się połączyć w spójną, fascynującą całość.Opowieści niezwykłe,...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;