Idealna sylwetka. Mój tajny przepis na prostą, szybką i trwałą utratę wagi

Żadnych sztuczek czy wyrzeczeń - tylko zadziwiające efekty!

- Czy czujesz się zdezorientowany przez niejasne i/lub sprzeczne informacje dotyczące sposobów na utratę zbędnych kilogramów?

JILLIAN MICHAELS jest jednym z najbardziej uznawanych specjalistów od zdrowego trybu życia w Stanach Zjednoczonych. Cztery z jej książek: Bez ograniczeń, Opanuj swój metabolizm, Opanuj swój metabolizm. Książka kucharska oraz Making the Cut zostały bestsellerami ,,New York Timesa". Jej programy treningowe i publikacje od lat inspirują miliony ludzi. Odwiedź jej stronę: jillianmichaels.com

- Czy próbowałeś popularnych diet, ciągle przekonując się, że są nie tylko nie do wytrzymania, ale też rozczarowują, nie dając oczekiwanych efektów?

- Przytłacza cię myśl o niekończących się godzinach w siłowni?

- Przeraża cię myśl o tym, że już na zawsze jesteś skazany na dietę składającą się wyłącznie z kurczaka i brokułów?

- I że żadna inna dieta nie pozwoli ci zrzucić wagi, a potem jej utrzymać?

Koniec z tym.

W tej książce specjalistka od diety i fitnessu Jillian Michaels rozszyfrowuje tajemnicę skutecznego pozbywania się kilogramów, dzieli się swoimi sekretami, tajnymi metodami i wskazówkami, jak szybko i łatwo można zmienić swoje ciało raz na zawsze.

Przebija się przez wszystkie niejasności, obala powszechne mity i błędne wyobrażenia, dając nam zwięzłe i proste rozwiązania, które pozwalają pogodzić naszą dietę, ćwiczenia i styl życia i dostosować je do indywidualnych potrzeb każdego z nas. Jillian zebrała całą swoją wiedzę i wydestylowała z niej esencję skutecznych metod na zdrowe ciało i życie, jakich pragniesz i na jakie zasługujesz. Wszystkie informacje i porady zawarte w tej książce są przystępne, skuteczne i przekazane wprost.

Nauczysz się jak:

- Wykorzystać tajne metody Jillian, by zoptymalizować swoje możliwości spalania tłuszczu.

- Przestać wierzyć w mity i uniknąć modnych diet, które mogą zrujnować twój metabolizm, czyniąc utratę wagi jeszcze trudniejszą.

- Przestać samemu podkopywać swoje działania i zadbać o trwałą wewnętrzną motywację.

- Poruszać się tak, by omijać każdą przeszkodę, która może pojawić się na twojej drodze, zarówno jeśli chodzi o kwestie związane z utratą wagi, jak i z podróżami, twoim budżetem czy zarządzaniem czasem.

- Utrzymać szczupłą sylwetkę, nie odmawiając sobie jedzenia i przyjemnego życia.

- Rozsądnie używać suplementów diety, radzić sobie ze stresem, a nawet jakie produkty dla domu i ciała wybierać, by pobudzić swój metabolizm.

Oraz wiele, wiele więcej.

Żadnych sztuczek - tylko sprawdzone efektywne metody, które sprawią, że staniesz się nowym, lepszym sobą.

Informacje dodatkowe o Idealna sylwetka. Mój tajny przepis na prostą, szybką i trwałą utratę wagi:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2014-05-27
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Idealna sylwetka. Mój tajny przepis na prostą, szybką i trwałą utratę wagi

Idealna sylwetka. Mój tajny przepis na prostą, szybką i trwałą utratę wagi - opinie o książce

Avatar użytkownika - CicheBaBum
CicheBaBum
Przeczytane:2016-06-21, Ocena: 6, Przeczytałam,
Wspaniała książka dla chcących wyzwolić się z otyłości. Autorka ujawnia wątki ze swojego życia. Kiedyś też była otyła. Demaskuje powody objadania się i daje moc wspaniałych sposobów na to, aby schudnąć i już nigdy nie musieć się odchudzać. Przejrzyste porady i skuteczne! Lubię styl Jillian - bezpośredni.
Avatar użytkownika - ot
ot
Przeczytane:2015-09-21, Przeczytałam, Mam,
Opanuj swój metabolizm
Jillian Michaels0
Okładka ksiązki - Opanuj swój metabolizm

Masz dosyć odchudzania? Stosujesz diety beztłuszczowe i bezwęglowodanowe i chodzisz wiecznie głodny? Przestań to robić! Modnymi dietami powodującymi efekt...

Jillian Michaels0
Okładka ksiązki - Będę Mamą!. Nowoczesny poradnik o tym, jak przejść przez ciążę, urodzić zdrowe dziecko i odzyskać doskonałą sylwetkę

Co każda matka wiedzieć powinna... Jillian Michaels znasz przede wszystkim jako wiodącą specjalistkę w dziedzinie fitnessu oraz uznaną ekspertkę w zakresie...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung