I żyli długo i...

Nie wszystkim przypada w udziale sprawiedliwa porcja pecha...

Kontynuacja przezabawnej, gorącej powieści ,,Zamruczę ci". Paula ma za sobą trudny rok. Serię niepowodzeń w jej życiu zapoczątkował moment, gdy przypadkowo przejechała czarnego kota pewnej starej Cyganki. Dziewczyna traci nadzieję na przezwyciężenie pecha, gdy Grzegorz - seksowny, czarujący ginekolog, w którym zakochała się wbrew rozsądkowi - oznajmia jej, że nie jest w stanie zaangażować się w poważny związek. Paula, choć zrozpaczona, nie zamierza być dla niego tylko krótkotrwałą przygodą, dlatego decyduje się na zerwanie kontaktu z mężczyzną.

Mucha, przyjaciółka Pauli, postanawia pomóc jej poradzić sobie ze złamanym sercem za pomocą... magii. Paula uważa to za przypadek, jednak rytuały odnoszą natychmiastowe, zaskakujące skutki. Jednym z nich jest to, że na progu jej mieszkania pojawia się nie tylko Grzegorz, ale i jej dwóch ostatnich chłopaków, których powrót zwiastuje jedno - kłopoty.

Grzegorz prosi Paulę, by tym razem to ona pomogła mu w sprawach rodzinnych. Kobieta ma udawać przed matką i siostrą mężczyzny jego dziewczynę. Wspólny wyjazd do rodzinnego domu Grzegorza zbliża parę. Czy Paula może jednak na nowo zaufać komuś, kto tak dotkliwie ją zranił? Czy Grzegorz będzie w stanie poradzić sobie z bagażem przeszłości, który sprawił, że przez całe życie uciekał od prawdziwej miłości? I czy Pauli uda się wreszcie uwolnić się od pecha?

Informacje dodatkowe o I żyli długo i...:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-01-19

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Kup książkę I żyli długo i...

I żyli długo i... - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanababka
zaczytanababka
Przeczytane:2022-02-13,

Jak ja na nią czekałam! Jak przebierałam rączkami i wyczekiwałam kuriera 🤩

Premiera pierwszej części miała w styczniu 2021r., a więc musieliśmy trochę poczekać na kontynuację.

Czytając „Zamruczę Ci” śmiałam się w głos, aż łzy ściekały mi po policzkach. Do dzisiaj pamiętam zdezorientowaną minę córki, która wyszła z pokoju i patrzyła na mnie czujnym okiem... Ale, że nie jest mugolem to, gdy zobaczyła w mojej ręce książkę, wiedziała o co chodzi i nie zadawała pytań 🤪

Kontynuacja dostarczy Wam równie pozytywnych wrażeń jak poprzednia część. Jestem ogromną fanką piórka @agatabienko.pisze. Jej ironiczne poczucie humoru i styl pisania sprawia, że tekst czyta się bardzo szybko. Nie ma mowy o powtarzanych i nadużywanych zwrotach, co bywa – przynajmniej dla mnie, męczące i irytujące.

Do Pauli nadal żywię dużą sympatię, a fanów Grześka będzie pewnie tyle samo co przeciwników 🤭 Umówmy się nie jest z niego wzór cnót i wcale tego nie ukrywa, ale jak już coś robi to daje z siebie 100% mocy. Czy nadszedł ten moment, gdy Piotruś Pan zamieni się w odpowiedzialnego mężczyznę? Tych dwoje może czerpać od siebie nawzajem, tylko czy nie jest już na to za późno?

Co do bohaterów drugoplanowych: Muchę wprost uwielbiam i z chęcią przeczytałabym książkę z nią w roli głównej!

„Zamruczę Ci” było reklamowane jako komedia erotyczna i wiem, że były osoby, które zniechęciła ta erotyka. Nie ma się czego bać, jest ogień, ale sceny erotyczne są wyważone i napisane ze smakiem.

Tego jak potoczą się losy pechowej Pauli i seksownego ginekologa Grzesia Wam nie zdradzę, ale gwarantuje Wam świetną zabawę.

P.S. Koniecznie czytajcie w kolejności. Wiele Was ominie, a poza tym „I żyli długi i …” jest bezpośrednią kontynuacją części pierwszej 😉

Avatar użytkownika - gania
gania
Przeczytane:2022-03-21, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2022,

Kontynuacja "zamruczę ci". Dalsze zabawne perypetie pary i puenta, która zaskakuje... Ktoś tym wszystkim steruje?

Avatar użytkownika - martucha180
martucha180
Przeczytane:2022-03-19, Ocena: 4, Przeczytałam, Moje 2022,

Mój przyjaciel to zły chłopak
Agata Bieńko0
Okładka ksiązki - Mój przyjaciel to zły chłopak

Niektóre dziewczyny oczekują, że mężczyzna zapewni im poczucie bezpieczeństwa. Ale są też takie, które wolą niegrzecznych chłopców... Dziewiętnastoletnia...

Zamruczę Ci
Agata Bieńko0
Okładka ksiązki - Zamruczę Ci

Zabawna romantyczna historia, w której nie tylko nieszczęścia chodzą parami! Pod kołami samochodu Pauli ginie czarny kot, któremu niechcący...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;