Gra pozorów

Tom 1 cyklu Mroczne pożądanie

Dwudziestosiedmioletnia Elena Sanchez pracuje w agencji nieruchomości i z każdym dniem czuje się coraz bardziej wypalona. Uważa, że jest niedoceniana i to tylko dlatego, że nie nosi spodni.

Kiedy okazuje się, że podczas jej urlopu firmę przejął młody miliarder Logan James Grant, sytuacja wydaje się zmieniać ze złej na jeszcze gorszą.

Nie wiedząc, jaki jest nowy szef, dziewczyna wyrabia sobie opinię na podstawie plotek współpracowników, które jednoznacznie określają go jako władczego, aroganckiego i impulsywnego. Na dodatek Elena przez przypadek wypowiada kilka niefortunnych słów na jego temat, nie mając pojęcia, że mężczyzna wszystkiemu się przysłuchuje.

Jednak gdy Elena poznaje Logana, zaczyna dochodzić do wniosku, że nie jest on takim mężczyzną, za jakiego go uważała. Nie zdaje sobie sprawy, że nowy szef ją okłamuje i ma wiele mrocznych sekretów. Kiedy oboje powoli odkrywają swoje karty, rozpoczyna się nieczysta gra.

Ta gra albo ich ocali, albo zniszczy.

Informacje dodatkowe o Gra pozorów:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-07-07

Tagi: rumunia

Kup książkę Gra pozorów

Gra pozorów - opinie o książce

💋💋💋RECENZJA💋💋💋

„Odkąd Cię poznałem, nie umiem zostawić Cię w spokoju. Czuję, że cały czas muszę być przy Tobie.”

Logan Grant, przejmując jedno z nowojorskich biur nieruchomosci, ma jeden cel zdobyć, zawładnąć, usidlić, przywłaszczyć i rozkochać w sobie
Elenę Sanchez śliczną zielonooką brunetkę, która, że pracuje w przejętej przez niego firmę. Logan rozpoczyna swoistą grę, która nawet po trupach musi doprowadzić do celu, a tym celem jest Elena. Oczywiście, dziewczyna, mimo początkowych oporów, wpada w sidła wielkiej namiętności i miłości, więc postanawia dać szansę związkowi z milionerem. Oprócz niesamowitego sexu, świetnie  spędzonych wspólnych chwil, otwierają się przed sobą i opowiadają swoje dzieciństwo i przeszłość, która nie zawsze były kolorowe. Jego władczość, zaborczość i zazdrość, niemal niszczy ich związek, wszystko jednak przez dziwne spytajcie i niebezpieczne wydarzenia, przerażające Elenę, ale to co jest pomiędzy nimi jest tak silne, że zawsze na nowo odnajdują drogę do siebie….do pewnego szokujacego momentu i do odkrycia przez nią, chyba najbardzej druzgocącej i bolącej prawdy, jaką kobieta może odkryć.
Już nigdy nic nie będzie takie samo…
Już nigdy nie będzie w stanie się po tym pozbierać, ale prawdziwa tragedia dopiero przed nią i niestety wszystko przez przeszłość…

Trochę się zbierałam do tej książki, jej grubość z lekka mnie przerażała, ale po kilku stronach, zostałam wciągnięta w tą historię bez reszty. Niby wydawało się ot znowu romans biurowy : szef - podwładna, ale cały czas, pojawiały się dziwne znaki zapytania i enigmatyczne zachowanie głównego bohatera, które dawało do myślenia. Mimo, że rozdziały pisane są z perspektywy obojga bohaterów, to prawie do samego końca, nie domyślamy się, że prawdopodobnie ta historia ma drugie dno. Ale w życiu nie spodziewamy się jak szokującą i druzgocącą końcówką poczęstuje nas autorka. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejny tom MROCZNEGO POŻĄDANIA.

Dodam jeszcze, że niby to debiut autorki, ale na prawdę świetnie  napisany : trzymanie w napięciu, Humor, niesamowicie opisane gorące sceny i ta magia pomiędzy bohaterami to jest sztos. Tak bardzo przyjemnie się czyta, że nawet się nie orientujemy, a tu ponad czterysta stron przeleciało i chcemy więcej.

Pięknie dziękuje autorce i wydawnictwu za możliwość przeczytania tego cuda :-)

Avatar użytkownika - czytasylwia
czytasylwia
Przeczytane:2021-08-31, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Gra pozorów" - Linda Malczewska

"Miałem pewność, że czekają nas ciężkie chwile i wiele wyrzeczeń ale byłem na to gotowy. Dla niej byłem gotowy na wszystko."

Elena jest agentką nieruchomości. Ze względu na to, że jest kobieta nie jest doceniana w swoim fachu. Podczas wyjazdu z przyjaciółka w jej firmie zachodzą zmiany. Nowym właścicielem zostaje Logan Grant, który od razu zwalnia połowę ludzi i zatrudnia nowe osoby. Uchodzi za aroganckiego, despotycznego palanta.

Elena uwielbia wypowiadać swoje myśli na głos, dzięki czemu dochodzi do wielu zabawnych sytuacji. Nie miała okazji poznać nowego szefa osobiście, jedynie słyszała o nim nieprzychylne plotki. Pewnego dnia wyraża swoją opinię na temat szefa, nie wiedząc, że mężczyzna znajduje się tuż za nią..

Od tej pory między tą dwójka zaczyna się gra pozorów. Kobieta poznając bliżej Logana zdaje sobie sprawę, że źle go oceniała. Czy Elena pozna mroczne sekrety mężczyzny i będzie w stanie je zaakceptować? Jakie wtedy będzie miała o nim zdanie?

Główny wątek, który dominuje w powieści to roman biurowy, który jest bardzo wciągający, mroczny i pełen pożądania. Bohaterowie świetnie wykreowani, więc nie można mówić tu o nudzie. Przede wszystkim postać Logana jest intrygująca, gdyż skrywa tajemnice, która zaskoczy każdego z Was. Natomiast Elena zna swoją wartość i pomimo iż nie zawsze jest doceniana to robi wszystko, aby dowieść, że jest najlepsza.

Ta powieść nie jest przewidywalna, a zakończenie robi ogromne wrażenie. Dlatego czekam na 2 tom ♥️👍

⚠️ Moi mili Państwo to debiut - świetny debiut ⚠️

"Jesteś jedynym powodem dla którego istnieję" ♥️❤️♥️

Elena Sanchez jest dwudziestosiedmiolatką pracującą w agencji nieruchomości. Podczas jej urlopu dochodzi do zmian z firmie. Nowym szefem staje się trzydziestodwuletni miliarder Logan James Grant. Jeden niefortunny zbieg okoliczności, kilka rzuconych słów na temat nowego szefa ...
   Jak potoczy się relacja Eleny i Logana? Jakie sekrety skrywa mężczyzna? Dlaczego kupił firmę, w której pracuje panna Sanchez? Gra się zaczyna...

"Gra pozorów" jest debiutancką powieścią Lindy Malczewskiej. Pierwszym tomem serii "Mroczne pożądanie". Powieścią z gatunku romans biurowy, który został doprawiony tajemnicami, intrygami i niedomówieniami. Lektura od początku wciąga. Uwagę na start przyciąga przyjaciółka głównej bohaterki. Nathalie vel. Ruda to szalona i bardziej odważna część kobiecego duetu. Pomysły Nat, jej zachowanie i charakter bawiły momentami do łez. Kobieta żywioł. Główna bohaterka, Elena Sanchez, nie jest natomiast szarą myszką. Nie jest równie szalona co Nat ale nie brakuje jej odwagi, pomysłowości i ciętego języka. Ironiczna, szczera i uparta. Drapieżna. Byłam ciekawa, jaka będzie relacja głównej pary bohaterów. Jak wielkie iskry będą leciały. Logan James Grant to facet błyskotliwy i bez skrupułów. Elegancki, arogancki i bardzo władczy. Po trupach do celu. Nieufny manipulator. Cechy idealnego przywódcy. Szefa i dominatora. To on rządzi i rozdaje karty. Nienawidzi niesubordynacji. Wszystko musi mieć zapięte na ostatni guzik i o wszystkim musi wiedzieć. Bardzo silna postać. Charakterna. W miarę przekręcania kartek wkraczał ogień. Rodził się pożar, który sukcesywnie rósł w siłę. Pojawiające się sekrety i niedomówienia budziły niepokój i taki lęk. Niepewność wydarzeń. Bardzo dobrze przedstawiona gra pozorów. Tytuł adekwatny do treści.
   Lekturę czytało mi się szybko. Nie dłużyła się i nie nudziła. W momencie urlopu głównej bohaterki doszukiwałam się czegoś istotnego. Odczuwał to jaki zbędny element, aczkolwiek zostało to w późniejszym czasie wspomniane. Wszystko trzyma się całości. Bohaterowie ciekawi, akcja dynamiczna. To trzymanie w niepewności działało na moją cierpliwość i moje nerwy. Chciałam jak najszybciej poznać prawdę. Czekam na kontynuację. A czy warto przeczytać pierwszy tom? Uważam, że warto.

Historia Eleny i Logana, którzy są wybuchowi, a ich spotkanie są naładowane energia i emocjami. Ona nie boi się powiedzieć co myśli, on ma mroczne sekrety. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami :)
Fajna historia, która wciąga w swój świat. Czasem trochę nudziły mnie opisy i niektóre zachowanie bohaterów było wkurzające. Jednak przez historię się płynie, a zakończenie zwala z nóg. Nie pomyślałam, że to pójdzie w tą stronę. Po skończeniu tej historię chce więcej teraz natychmiast.
Polecam Wam poznać tą historię jest tego warta. Autorce gratuluję debiutu i trzymam kciuki za kolejny tom, aby był jeszcze lepszy :)

Avatar użytkownika - blondeside
blondeside
Przeczytane:2021-08-04, Ocena: 5, Przeczytałem,

Elena Sanchez to młoda, ambitna agentka nieruchomości. Pracuje w firmie, gdzie miejsce na szczycie zarezerwowane jest niestety tylko dla mężczyzn.
Razem z przyjaciółką udaje się na urlop do Meksyku, a po powrocie....
...no właśnie - okazuje się, że firma, w której pracuje Elena zmieniła właściciela. Teraz zarządza nią młody, bogaty i nieziemsko przystojny Logan Grant. Mężczyzna ma opinię apodyktycznego, bezdusznego, aroganckiego...
Czy z kimś takim jak Grant można dojść do porozumienia?
Tych dwoje ma przeszłość, o której nie chcą pamiętać. Co się wydarzy, gdy los skrzyżuje ich drogi?
Tajemnice, lęk, władza i pożądanie....
"Gra pozorów" to pierwszy tom z serii pt. "Mroczne pożądanie", który miał premierę 7 lipca 2021r. Jest to również debiut autorki.
Romas biurowy - przyznam, że po książkę sięgnęłam z pewnym dystansem. Otóż w tego typu historiach zazwyczaj jest przystojny szef, który ma wszystko, jego podwładna i iskrzące między nimi napięcie. W książce Lindy Malczewskiej również trafiłam na ten schemat. Jednak w tej powieści działo się znacznie więcej. Wszystkie dodatkowe wątki: spotkania Eleny z przyjaciółmi, relacja z rodziną, wspomnienia z przeszłości głównych bohaterów - biorąc to pod uwagę, muszę przyznać, że ten romans biurowy z pewnością wyróżnia się spośród tych, które dotychczas przeczytałam.
Cała historia zainteresowała mnie już od początku, ponieważ już wtedy główna bohaterka przekonała mnie do siebie. Linda Malczewska stworzyła kobietę silną, samodzielną, ale też zabawną i przygotowaną na każdą słowną potyczkę, bowiem Elena ma ostry charakterek i cięty język. Właśnie to w niej polubiłam, nie należy do postaci bezbarwnych, które za kilka dni wyparują z mojej głowy.
Z kolei Logan to facet, którego pokochamy albo znienawidzimy. Powiem Wam, że kompletnie nie wiem jakie mam odczucia względem tego gościa. Czuję się tak skołowana... Chyba tak właśnie czuła się Elena w ich dziwnej relacji. Z jednej strony podoba mi się to, że dałby jej kawałek nieba. Że jej bezpieczeństwo to dla niego priorytet. Jednak, z drugiej strony denerwowała mnie jego obsesja na punkcie kontrolowania Eleny. Tu moje emocje brały górę, ale lubię takie książki, w których poczuję coś konkretnego np. Właśnie złość.
Przez całą historię bohaterami targają skrajne emocje. Uciekają od siebie, by za moment wrócić. To chwilami odrobinę mnie nudziło.
"Gra pozorów" została napisana w przystępnym dla czytelnika stylu. Kartka po kartce chłonie się ją błyskawicznie.
Jak wspomniałam, jest to debiut i uważam, że całkiem udany.
Zatem polecam Wam "Grę pozorów", powinniście poznać Elenę i jej szalonych przyjaciół.
A ja czekam na kolejną część. Jestem bardzo ciekawa, jak dalej potoczą się losy bohaterów.

Co za emocje. Raz się śmiałam, raz płakałam, a momentami byłam naprawdę przerażona. Mimo wielu wątpliwości, jestem niesamowicie szczęśliwa, że po nią sięgnęłam. Dziękuję @justus_reads za polecenie.

Teraz już wiem, że to nie erotyk, a mroczny romans ?, choć scen seksu w nim nie brakuje. Dodam, że świetnych scen, które podwyższają temperaturę w niektórych miejscach ?. Przechodząc jednak do rzeczy....

Elena to nie tylko bohaterka książki. To moja bohaterka - wesoła, ambitna, ze świetnym poczuciem humoru, pełna życia, pewna siebie i... mogłabym tak wymieniać i wymieniać. Uwielbiam po prostu takie postacie. Przypomina mi bohaterkę z książki "A niech to szlag!", więc jeśli czytaliście, to wiecie o czym piszę.

Logan - McBoski, no cóż... wielu czytelniczkom wróżę tutaj platoniczną miłość. Choć nie grzeszy stabilnością emocjonalną, to jego podejście do samej Elen jest po prostu niesamowite. Szkoda, że zdarza się niestety tylko w książkach ??, ale pomarzyć zawsze można. Albo i nie, bo to co ukrywa sprawia, że można oszaleć z niedowierzania.

Tych dwoje złapało bakcyla od samego początku, ale to nie jest bajka o miłości. Czuć ciągle ogromne napięcie. Gdy wydaje nam się, że już wszystko będzie dobrze, pada kolejny cios. Akcja mimo ilości stron jest wartka, przepełniona raz radością, raz ogromnym bólem. Te wszystkie uczucia zalewają czytelnika od samego początku. Mi udało się utożsamić z bohaterami na tyle, że były wręcz realistyczne, a samo zakończenie powaliło mnie na kolana. I jakbym nie chciała, to muszę jak najszybciej zacząć kolejną część. Jeśli jeszcze nie czytaliście, to koniecznie musicie nadrobić. Gwarantuje, że serce wam nie stanie, ale z pewnością zabije mocniej nie raz i nie dwa i nie tylko ze szczęścia, ale i z przerażenia.

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-08-12, Ocena: 5, Przeczytałam,

Zdecydowanie z przyjemnością sięgam po tą kategorie. Ale tu niestaty zabrakło mi trochę wątków w tym biurze.

Poznajemy Elene pracująca w biurze nieruchomości która przejmuje milioner Logan. Chodzą pogłoski ze jej nowy szef jest aroganckim dupkiem. A ich pierwsze spotkanie do najprzyjemniejszych nie należy.
Jednak bohaterowie poznają się coraz bliżej i Elena zmienia o nim zdanie ale to co najmroczniejsze jest tajemnicą i wszystkie karty wychodzą powoli najaw i wtedy rozpoczyna się gra.

Czytałam z przyjemnością oboje bohaterowie mają silne charaktery i nie dają sobą pomiatać. A razem wzięci to mieszanka wybuchowa. Mamy zabawne momenty dzięki przyjaciółce Eleni. Ale również pojawiają się momenty grozy. Przeszłość również nie jest za ciekawa a momentami przechodzą ciarki przez plecy. Były momenty ktore mi się dłużyły niestety ale nie zmienia to mojego nastawienia że ta książka jest genialnie opisana. Mamy dużo dialogów więc nie odczuwa się ilości stron a jest to niezły grubasek. Sceny erotyczne również są napisane ze smakiem i zabierają nad w świat pożądania. Niestaty zabrakło mi tu romansu w biurze wszystko działo się do o koła tego. Ale fajnie było sięgnąć w końcu po coś innego niż mafia. I mam nadzieję że nie wpłacze się ona w kolejnej części. Bo zakonczenie daje duży niedocyt który sprawia że nie chciałam się rozstawać z bohaterami.

Mroczna gra
Linda Malczewska0
Okładka ksiązki - Mroczna gra

Elena budzi się w nieznanym sobie miejscu i szybko orientuje, że jest w niebezpieczeństwie. Kobieta zostaławięźniem i znalazła się na łasce i niełasce...

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun