Gleam

Z potulnej niewolnicy Auren zmienia się w przebiegłą wojowniczkę, a tłumiony latami gniew wybucha.

Nie wybieram jego.

Już nie. Pora, żebym wybrała siebie.

Wmawiano mi, że żyję w zamknięciu, by to, co złe, pozostało z dala ode mnie. Ale to nieprawda. Midas zakazał innym kontaktów ze mną i uczynił mnie słabą. Nie wie jednak, że odnalazłam w sobie siłę i głos. Głos, którym teraz śpiewam.

Żyłam pośród żołnierzy przerażającej armii Czwartego Królestwa. Teraz znów znalazłam się w obcej ziemi. Otoczona przez kłamców. I nagle zatliło się we mnie coś nowego. Mrocznego. Wściekłego. Pojawił się też król Ravinger. A przecież ostatnie, czego było mi trzeba, to złamane serce.

Czy naprawdę mogę się zakochać, gdy miastom wokół mnie grozi zagłada, a mój los wciąż jest niepewny?

Wiem jedno - nie dam się już wtrącić do klatki.

Nie! Tym razem to ja zastawię pułapkę!

Gleam to trzecia część Sagi o złotej niewolnicy. Wcześniej ukazały się Gild i Glint.

Informacje dodatkowe o Gleam:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2024-04-24
Tytuł oryginału: Gleam

Tagi: fantasy

Kup książkę Gleam

Opinie o książce - Gleam

"Gleam" to już trzeci tom Sagi o złotej niewolnicy i jak dotąd najobszerniejszy. Szczerze mówiąc patrząc na pozostałe byłam trochę zaskoczona objętością tej części 😅Jednak mimo ilości stron "Gleam" zdecydowanie nie jest nudne. Intrygi, dworskie życie- to jest zdecydowanie coś, o czym czyta się z ciekawością.Niestety przez pierwsze 100 stron myślałam, że uduszę Auren. Prowadziła tak długie i częste wewnętrzne monologi o tym jak wcześniej była zaślepiona, że już myślałam, że nie skończy 😂Na szczęście skończyła. Jak już to zrobiła to zdecydowanie szybciej płynął mi czas przy czytaniu 😁Oprócz przejrzenia na oczy względem uczuć do Midasa Auren zaczyna dostrzegać także inne rzeczy. Zwłaszcza to, że czuje się jak nigdy wcześniej przy Ripie. Choć on sam również ją okłamał nie potrafi być na niego długo zła. Jednak marszałek musi dowieść, że jego słowa nie są bez pokrycia. Kiedy do tego dochodzi pojawia się istny 🔥Niestety czasem uczucia przesłaniały jej inne ważne kwestie...Z zapartym tchem czytałam o losach Auren i to najbardziej jej wątek mnie interesował. Zakończenie jednak pozostawiło więcej pytań niż odpowiedzi, a przede wszystkim zaskoczenie. Jak tak można zakończyć książkę?! Poproszę kolejny tom na wczoraj 😂Jeśli szukacie 🌶️ romantasy z ogromną przemianą głównej bohaterki to zdecydowanie polecam Wam Sagę o złotej niewolnicy.

Gleam - opinie o książce

Glint
Raven Kennedy0
Okładka ksiązki - Glint

Przez dziesięć lat żyła w złotej klatce na zamku króla Midasa. Jedna noc zmieniła wszystko. Pojmana przez Armię Czwartego Królestwa, Auren stała się kartą...

Gild
Raven Kennedy0
Okładka ksiązki - Gild

Złoto. Złote posadzki i ściany. Złote meble i szaty. W zamku króla Midasa - wzniesionym na grani ośnieżonych gór - złote jest wszystko!   Mit o królu...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;