GDY CHORUJĄ USZY, NOS, KRTAŃ, GARDŁO. JAK JE LECZYĆ, DOMOWE SPOSOBY

Przeziębienie to jedna z lżejszych chorób układu oddechowego. Niestety, tych schorzeń jest znacznie więcej: zapalenie zatok, krtani, polipy nosa i krtani czy dolegliwości gardła i uszu… Mało kto wie, że choroby laryngologiczne mogą być też objawem tak poważnych schorzeń, jak zapalenie tarczycy, tętniak aorty, zaburzenia krążenia a nawet nowotwór. Nasz poradnik pomaga rozpoznać chorobę i podpowiada, jak sobie pomóc, a kiedy konieczna jest interwencja lekarza.

Informacje dodatkowe o GDY CHORUJĄ USZY, NOS, KRTAŃ, GARDŁO. JAK JE LECZYĆ, DOMOWE SPOSOBY:

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Data wydania: 2016 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-942902-5-2

Kup książkę GDY CHORUJĄ USZY, NOS, KRTAŃ, GARDŁO. JAK JE LECZYĆ, DOMOWE SPOSOBY

GDY CHORUJĄ USZY, NOS, KRTAŃ, GARDŁO. JAK JE LECZYĆ, DOMOWE SPOSOBY - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2019-09-08, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (75) książki 2019, Miałam,

Książka zawiera wiele pożytecznych informacji na temat dolegliwości dotyczących spraw laryngologicznych. Możemy skorzystać z wielu porad, co robić by złągodzić choroby w sposób naturalny i nie tylko.

CHOROBY AUTOIMMUNOLOGICZNE PRZYCZYNY, OBJAWY, LECZENIE
Agnieszka Fedorczyk0
Okładka ksiązki - CHOROBY AUTOIMMUNOLOGICZNE PRZYCZYNY, OBJAWY, LECZENIE

Prawidłowo działający układ odpornościowy chroni przed różnymi zarazkami. Zdarza się jednak, że zaczyna on działać na naszą szkodę i atakuje własny...

Agnieszka Fedorczyk0
Okładka ksiązki - Choroby neurologiczne Udar mózgu, padaczki, alzheimer, parkinson, migreny. Objawy, przyczyny, leczenie

Wielu chorób neurologicznych nie potrafimy całkowicie zahamować, ale dzięki zrozumieniu ich istoty, zastosowaniu odpowiednich leków, czy...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;