Wielu chorób neurologicznych nie potrafimy całkowicie zahamować, ale dzięki zrozumieniu ich istoty, zastosowaniu odpowiednich leków, czy rehabilitacji możemy znacznie zwolnić ich postęp, złagodzić objawy i poprawić jakość życia pacjenta, zwłaszcza że w ostatnich dziesięcioleciach nastąpił gwałtowny rozwój badań
nad chorobami układu nerwowego. Metody diagnostyczne również poczyniły znaczny postęp. W tej książce pomagamy rozpoznać choroby neurologiczne i informujemy, dlaczego nie wolno zwlekać z ich leczeniem.

Informacje dodatkowe o Choroby neurologiczne Udar mózgu, padaczki, alzheimer, parkinson, migreny. Objawy, przyczyny, leczenie:

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-659-3521-2

Kup książkę Choroby neurologiczne Udar mózgu, padaczki, alzheimer, parkinson, migreny. Objawy, przyczyny, leczenie

Choroby neurologiczne Udar mózgu, padaczki, alzheimer, parkinson, migreny. Objawy, przyczyny, leczenie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2019-09-11, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (75) książki 2019, Miałam,

W przejrzysty sposób opisano objawy, leczenie, diagnozowanie i zapobieganie głownych chorób neurologicznych. Fajną rzeczą są też przepisy na dania mające wspomagać leczenie, ale z nich może skorzystać każdy z nas.

Insulinooporność
Agnieszka Fedorczyk0
Okładka ksiązki - Insulinooporność

Insulinooporność jest stanem organizmu, w którym tkanki mają obniżoną wrażliwość na działanie insuliny. Konsekwencją jest wzrost masy ciała. Z insulinooporności...

GDY CHORUJĄ USZY, NOS, KRTAŃ, GARDŁO. JAK JE LECZYĆ, DOMOWE SPOSOBY
Agnieszka Fedorczyk0
Okładka ksiązki - GDY CHORUJĄ USZY, NOS, KRTAŃ, GARDŁO. JAK JE LECZYĆ, DOMOWE SPOSOBY

Przeziębienie to jedna z lżejszych chorób układu oddechowego. Niestety, tych schorzeń jest znacznie więcej: zapalenie zatok, krtani, polipy nosa...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;