Challenge completed

Tom 2 cyklu Challenge

Ich relacja zostaje wystawiona na próbę Kiedy Mallory i Miles wyznają sobie miłość, nie przypuszczają, że to dopiero początek walki o szczęśliwe zakończenie. Choć można by sądzić, że teraz wszystko się ułoży i razem stawią czoło przeciwnościom losu, ten postanawia sobie z nich zakpić. Niespodziewany splot zdarzeń wywołuje lawinę konsekwencji. To, co ma być spełnieniem marzeń, nie jawi się tak kolorowo. Mallory dostaje szansę jedną na milion, a Miles osiąga swój życiowy cel. Żadne z nich jednak nie czuje słodyczy wygranej, gdyż oboje się obawiają, że świeży związek nie przetrwa dzielącej ich odległości.

Informacje dodatkowe o Challenge completed:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2024-02-05

Kup książkę Challenge completed

Challenge completed - opinie o książce

Chociaż pierwsza część dylogii "Challenge" nie do końca spełniła moje oczekiwania, byłam ciekawa tego, jak potoczą się losy głównych bohaterów, szczególnie po tym, jak Miles Roth opuści uczelnię. Dlatego bez zbędnej zwłoki postanowiłam sięgnąć po "Challnege completed", by dowiedzieć się, jak główni bohaterowie odnaleźli się w nowej sytuacji. I muszę przyznać, że jestem nieco zaskoczona, ponieważ byłam przekonana, że na tę chwilę tylko koszykarz, będzie spełniał swoje marzenia i robił karierę, natomiast bardzo szybko okazało się, że Mallory również dostała swoją szansę od losu. Czy zatem dwóm wschodzącym gwiazdom udało się pogodzić życie prywatne z zawodowym, jednocześnie nie tracąc tego, co ich połączyło? Tego dowiecie się, sięgając po drugi tom dylogii autorstwa Leny M. Bielskiej.

Muszę przyznać, że tę część czytało mi się zdecydowanie lepiej. Tym razem autorka zabrała czytelników poza mury amerykańskiej uczelni, więc ten specyficzny klimat, którego zabrakło mi w pierwszej części, nie miał tutaj znaczenia, ponieważ dla głównych bohaterów został zaplanowany zupełnie inny scenariusz. Z jednej strony bardzo pozytywny, ponieważ oboje otrzymali szansę na zrealizowanie swoich największych marzeń, ale z drugiej bardzo bolesny, wymagający wielu poświeceń i wyrzeczeń oraz ogromnych zasobów cierpliwości. Czy ostatecznie udało im się osiągnąć sukces, pozostając przy tym w związku? Tego Wam nie zdradzę, ale mogę Was zapewnić, że to, co wydarzyło się w ich życiu, można określić mianem przejażdżki na rollercoasterze.

Jedyne, co mogę powiedzieć to to, że w tej części widać, jak bardzo zmienili się główni bohaterowie. Jak za sprawą swoich życiowych wyborów wydorośleli i poprzestawiali swoje życiowe priorytety. Jest to niebywale zaskakujące, szczególnie iż są to jeszcze bardzo młodzi ludzie, którzy tak naprawdę są dopiero na początku swojej życiowej drogi i jeszcze nie do końca wiedzą, czym tak naprawdę jest to dorosłe życie.

Myślę, że ,,Challenge completed" jest o wiele lepszą książką niż jej poprzedniczka i cieszę się, że jednak zdecydowałam się po nią sięgnąć. Jej lektura była naprawdę ciekawą przygodą. Pełną zarówno wzlotów, jak i upadków, ale jednocześnie zabawną, zaskakującą i niezwykle wzruszającą. Ukazującą to, jak ważne jest mieć w życiu wsparcie ukochanych, rodziny i przyjaciół. Dlatego, jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z tą publikacją, serdecznie Was do tego zachęcam.

Służbowe stosunki
Lena M. Bielska 0
Okładka ksiązki - Służbowe stosunki

Gorący romans biurowy autorki serii mafijnej „Bellomo”! Julia Chmielewska sprawuje wysokie stanowisko w jednej z katowickich hurtowni. Jest...

Wierne serca
Lena M. Bielska 0
Okładka ksiązki - Wierne serca

Piąty, finałowy tom serii „Bellomo”, w którym niektóre serca zostaną złamane… Tym razem poznacie dalsze losy Rodziny z perspektywy każdego...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski