reklama

Cannabis. Jak działa marihuana, do czego służy i jak wpływa na twoje zdrowie

Być może jesteś osobą, która używa marihuany w celach medycznych. A może rozważasz takie leczenie i chcesz poznać realne korzyści i szkody z tego wynikające? Albo już korzystasz z konopi, ale zastanawiasz się, czy dobrze robisz? Może używasz marihuany rekreacyjnie lub odkryłeś, że Twoje dziecko ją zażywa i chcesz dowiedzieć się więcej o potencjalnych zagrożeniach? A może po prostu słyszysz co pewien czas takie słowa jak marihuana, CBD, skunk, spice, ganja, cannabis, konopie i zastanawiasz się, co się kryje pod tymi pojęciami i czym się one różnią?

W przełomowej książce Cannabis David Nutt opowiada o wpływie marihuany na wszystkie obszary ciała i mózgu oraz o jej skutecznych zastosowaniach w leczeniu chorób (np. przewlekłego bólu, epilepsji, stwardnienia rozsianego, zespołu stresu pourazowego [PTSD], stanów lękowych i depresji).

Jestem wielkim zwolennikiem motywowania wszystkich do dokonywania świadomych wyborów, mówi David Nutt. Mam nadzieję, że ta książka da Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby wyrobić sobie własne zdanie na temat marihuany.

W obliczu liberalnych zmian w podejściu do używania marihuany coraz większe znaczenie ma czerpanie wiedzy z rzetelnych i sprawdzonych źródeł, takich jak książka prof. Nutta, którą trzymają Państwo w dłoniach. Życzę miłej lektury.

MACIEJ LORENC, współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego

Informacje dodatkowe o Cannabis. Jak działa marihuana, do czego służy i jak wpływa na twoje zdrowie:

Wydawnictwo: Copernicus Center Press
Data wydania: 2024-10-09
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Cannabis (seeing through the smoke). The New Science of Cannabis and Your Health

Tagi: Umysł ciało duch Medycyna tradycyjna i leki ziołowe

Kup książkę Cannabis. Jak działa marihuana, do czego służy i jak wpływa na twoje zdrowie

Pić czy nie pić?. Co nauka mówi o wpływie alkoholu na zdrowie
David Nutt0
Okładka ksiązki - Pić czy nie pić?. Co nauka mówi o wpływie alkoholu na zdrowie

,,Pić albo nie pić" to wyjątkowa książka, napisana przez naukowca i zakorzeniona w 40-letnich badaniach medycznych oraz praktycznym doświadczeniu w leczeniu...

David Nutt0
Okładka ksiązki - Narkotyki bez paniki. Co trzeba wiedzieć o legalnych i nielegalnych substancjach psychoaktywnych

Narkotyki bez paniki. Co trzeba wiedzieć o legalnych i nielegalnych środkach psychoaktywnych. Zagrożenia związane z nielegalnymi narkotykami są dobrze...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung