Błękitna wdowa

Nagła śmierć męża wstrząsnęła na pozór spokojnym i szczęśliwym życiem Ewy. Tragiczne wydarzenie było dopiero początkiem kłopotów. Kobieta dowiaduje się o tym, że mąż nie tylko ją zdradzał, ale także planował od niej odejść. Zostaje sama z problemem utrzymania kamienicy, prowadzeniem małej księgarni i chciwym bratem. A do tego wszystkiego ktoś wysyła jej groźby.

Czy nowo poznane osoby okażą się przyjaciółmi? Czy Ewa poradzi sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu? Kto pomoże stanąć jej na nogi?

Informacje dodatkowe o Błękitna wdowa:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2019-09-24
ISBN: 978-83-66332-04-1

Kup książkę Błękitna wdowa

Błękitna wdowa - opinie o książce

Avatar użytkownika - truskawka2
truskawka2
Przeczytane:2020-11-01,

Dla Ewy koniec życia męża oznacza dopiero początek kłopotów. Oczywiście tęskni za Adamem, choć nie miała z nim zbyt rajskiego życia. Na pogrzeb przyjechał, i zwalił się jej na głowę, brat, który w miejscu serca ma skarbonkę. Na telefon zmarłego męża dzwoni tajemnicza Elżbieta. Jak nietrudno się domyślić, kochanka Adama (na dodatek będąca z nim w ciąży). Ewa musi sama utrzymać dom, choć prowadzona przez nią księgarnia cienko przędzie. A to nie koniec problemów. Czy Ewa da radę? Czy wyjdzie na prostą?

Książka o kobiecej sile. O tym, że nawet w najtrudniejszych momentach można znaleźć w sobie siłę i determinację, by kroczyć dalej.

dr Kalina Beluch

Jak skończyłam ją czytać, zdałam sobie sprawę, że autorem jest facet! Niesamowite, że mógł tak oddać emocje kobiety, której życie przewróciło się do góry nogami. Wspaniała książka, która mówi o tym, ze wszystko w życiu jeszcze może się zdarzyć i że dookoła znajdują się ludzie, którzy są życzliwi, wspaniali i potrafią odmienić los samotnej kobiety.

Zagubione życie
Piotr Podgórski0
Okładka ksiązki - Zagubione życie

Dotychczasowe bezpieczne życie Joli w ciągu kilku chwil zostanie tylko wspomnieniem. Dowiaduje się, że jej zaginiony wiele lat temu pierwszy mąż najprawdopodobniej...

Trzy razy miłość
Piotr Podgórski0
Okładka ksiązki - Trzy razy miłość

Trzy kobiety, trzy osobowości, trzy różne światy połącząne przez jedną nić- miłość. To wciągająca historia o losach warszawskiej dziennikarki śledczej...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski