reklama

After. Powieść Graficzna. Tom 1

Tom 1 cyklu After

Zawarta przypadkowo znajomość może całkowicie odmienić nasze życie… „After” to światowy fenomen – teraz w formie powieści graficznej!

Tessa jest jedną z tych dziewczyn, które dokładnie wiedzą, jak będzie wyglądała ich przyszłość. Właśnie zaczyna studia, planuje dostać się na wymarzony staż w wydawnictwie, a następnie wrócić do rodzinnego miasta i poślubić swojego troskliwego, godnego zaufania chłopaka Noaha.

Dziewczyna rzadko angażuje się w bujne życie towarzyskie rozkwitające wśród studentów. Na kampusie poznaje jednak Hardina – porywczego, zbuntowanego i aroganckiego chłopaka, który wydaje się jej całkowitym przeciwieństwem. Nowy znajomy kpi z ostrożnego, poukładanego sposobu bycia Tessy i początkowo robi na niej fatalne wrażenie. Zdaje się nie traktować życia poważnie i ukrywać wiele tajemnic, co jednocześnie odpycha i przyciąga Tessę.

Każde spotkanie z Hardinem sieje coraz większy zamęt w sercu dziewczyny i budzi w niej pragnienia, jakich dotąd nie znała. Empatyczna i wrażliwa Tessa coraz częściej dostrzega w Hardinie skrzywdzoną, zdolną do wielkiej miłości osobę. Jednocześnie chłopak zaczyna ujawniać też przed nią swoją ciemną stronę… Czy niespodziewany wybuch namiętności okaże się dla Tessy wyzwoleniem, czy też zburzy jedynie w gruzy całe jej dotychczasowe życie?

„After” to powieść znana czytelnikom na cały świecie. Historia opowiedziana na nowo w formie powieści graficznej trafi do serc zarówno tych, którzy zdążyli już pokochać „After”, jak i tych, którzy mają tę przygodę dopiero przed sobą. Uniwersalna, wzruszająca powieść o miłość zdolnej pokonać wszystkie przeciwności!

Informacje dodatkowe o After. Powieść Graficzna. Tom 1:

Avatar użytkownika - Colibri
Colibri
Przeczytane:2023-10-03, Ocena: 4, Przeczytałam,

Recenzja "After"

Ostatnio strasznie spodobało mi się czytanie historii graficznych. Dlatego kiedy miałam możliwość kupna komiksu "After" odrazu to zrobiłam. Swego czasu, słyszałam dużo opini i od tamtej pory zjadała mnie ciekawość. Wkończu trafiła się i mi okazja na przeczytanie tej książki. Historia opowiada o poukladanej i spokojnej dziewczynie imieniem Tessa, która punkt po punkcie spełnia swój życiowy plan i wyrusza na studia. W akademiku poznaje Hardina, zbuntowanego i pełnego złości bad boya. Między tą dwójką od początku iskrzy z wielu powodów, w jednej chwili się kłócą, a w kolejnej ciągnie ich do siebie jak magnesy. Tess wie, że nic z tego nie będzie bo ona ma chłopaka, pozatym Hardin jest chamski, wredny i egoistyczny, a do tego przecież wcale nie szuka dziewczyny... ale czy napewno?

"After" czytało mi się cudownie, polubiłam obie postacie chociaż miałam wrażenie że w ich relacji pojawia się wiele toksyczności, niewiem jak historia potoczy się dalej, ale na tą chwilę miałam mieszane uczucia, widząc relacje bohaterów. Niechce za dużo zdradzać, więc nie będę może więcej dodawała, mam jednak nadzieję, że kolejny tom trochę naprawi moją opinię co do ich relacji.

Wspomnienia z młodości to skarbnica cennych chwil i emocji, które od czasu do czasu potrafią powrócić w najpiękniejszy sposób. Zapałowy wyścig do kiosku i poszukiwanie ulubionych fotostory w magazynie ,,Bravo", które przenoszą nas w inny świat, pełen niewinnej ciekawości i młodzieńczego entuzjazmu. To były czasy, gdy serca biły mocniej pod wpływem niesamowitych historii, które śledziliśmy, witając każde nowe wydanie z ekscytacją.

Teraz, gdy otrzymałam przepięknie wykonaną powieść graficzną, te wspomnienia z młodości wracają, niczym strzała czasu, przywołując emocje i nostalgiczny uśmiech na mojej twarzy. Jest to jak magiczny portal, który przenosi cię z powrotem do tych chwil, gdy z zapałem i ciekawością otwierałaś kolejne strony ,,Bravo".

Książka wprowadza czytelnika w niezwykłą podróż przez świat miłości, emocji i rozwoju osobistego. Ta adaptacja graficzna, oparta na kultowej serii ,,After," stanowi znakomity przykład połączenia literatury i sztuki wizualnej, tworząc niezapomniane wrażenia dla czytelników.

Na pierwszy rzut oka zachwyca ona swoją estetyką. Ilustracje, które towarzyszą tekstu, są wyjątkowe w swojej precyzji i wyrazistości. Twórcy adaptacji w umiejętny sposób oddali emocje bohaterów, z ich wzajemnymi spojrzeniami, gestami, a nawet najdrobniejszymi niuansami wyrazu twarzy. Przenoszą nas w sam środek wydarzeń, tworząc wrażenie, jakbyśmy byli uczestnikami historii .

Wizualny aspekt tej książki dodaje głębi narracji i pomaga czytelnikowi jeszcze lepiej zrozumieć uczucia i rozterki głównych bohaterów. Czytelnik ma okazję przeniknąć w głąb psychologii postaci, za każdym razem, gdy przekracza granicę między słowami a obrazami. To połączenie literatury i grafiki stwarza niesamowity efekt, który rozbudza wyobraźnię i angażuje wszystkie zmysły.

Ponadto, ta powieść graficzna podkreśla znaczenie komunikacji międzyludzkiej i znaczenia słów w związkach. Czytelnik dostrzega, jak ważne jest słuchanie i wyrażanie uczuć. To ważne przesłanie, które może mieć wpływ na nasze własne relacje.

Nothing less
Anna Todd0
Okładka ksiązki - Nothing less

Zmysłowa Nora coraz bardziej zaprząta myśli Landona. Niestety, dziewczyna stara się trzymać na dystans, gdyż uważa, że ich związek skazany jest na porażkę...

Imagines
Anna Todd0
Okładka ksiązki - Imagines

Anna Todd, autorka bestsellerowej serii "After" w nowej książce! Fan fiction z Tobą w roli głównej! Selena Gomez, Zac Efron, Bracia Hemsworth, Emma...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski