Miło mi się poznać. Gdzie kończy się świat, a zaczynam ja

„Miło mi się poznać” autorstwa dr Sary Kuburic to książka, która z pewnością zainteresuje tych, którzy pragną głębszego zrozumienia siebie i swojego miejsca w świecie. Jest ona przewodnikiem po wewnętrznym świecie, oferując nam narzędzia do analizy własnych pragnień, marzeń, oczekiwań i wyborów. Autorka prowadzi nas przez proces samopoznania, zachęcając do zadawania sobie trudnych pytań i poszukiwania osobistych odpowiedzi, nieunikając przy tym trudnych tematów, takich jak presja społeczna czy poczucie zagubienia w świecie. Podchodzi do czytelnika z empatią i zrozumieniem, dając nam tym samym przestrzeń na refleksję i samorozwój.

Styl pisania autorki jest bezpośredni i przystępny, dzięki temu książka jest dostępna dla szerokiego grona odbiorców oraz daje poczucie, jakby się rozmawiało z przyjacielem. Autorka nie tylko dzieli się w niej swoją wiedzą, ale również swoim doświadczeniem, czyniąc ją przez to niezwykle osobistą i autentyczną lekturą.

„Miło mi się poznać” to książka, która zaprasza do konfrontacji z własnym „ja”. To nie tylko zbiór mądrych rad i szczerych stwierdzeń, które otwierają oczy, ale przede wszystkim zaproszenie do głębokiej i osobistej pracy nad sobą. Prowokuje i zachęca do świadomego kształtowania życia, poszukiwania własnej drogi do szczęścia i życia w zgodzie ze sobą.

Polecam ją szczególnie osobom, którzy czują że utknęli w rutynie oraz tym, którzy pragną odnaleźć w sobie źródło autentycznej radości i spełnienia. To także idealna lektura dla tych, który stoją na życiowym rozdrożu i szukają inspiracji aby coś zmienić.

Dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji od @wydawnictwootwarte (współpraca reklamowa) 🩷.

Informacje dodatkowe o Miło mi się poznać. Gdzie kończy się świat, a zaczynam ja:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2024-03-27
Kategoria: Psychologia
Dodał/a opinię: burgundowezycie

Tagi: psychologia

Zobacz opinie o książce Miło mi się poznać. Gdzie kończy się świat, a zaczynam ja

Kup książkę Miło mi się poznać. Gdzie kończy się świat, a zaczynam ja

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;