Czary w Kopytkowie

Nad Kopytkowem wstało słońce, miał się rozpocząć kolejny, zwyczajny dzień.

Ale... Nie tym razem!

Okazało się, że w nocy Niunio padł ofiarą jakichś zwariowanych, kolorowych czarów! Jego piękna grzywa wyglądała jak burza barw! Tęczowe arfo! Takich dziwów w Kopytkowie jeszcze nikt nie widział.

Z ogonem wcale nie było lepiej...

Wszyscy mieszkańcy stajni byli oszołomieni i zaskoczeni. Wuj Celofan prawie zemdlał! Ciotka Rodezja aż oniemiała z wrażenia, a to coś niebywałego, bo ona ciągle papla i papla. Grzywa Niunia zamieniła się w prawdziwy tęczowy busz i nikt nie wiedział dlaczego. Nawet Pani Kasia zaniemówiła z wrażenia, gdy zobaczyła swojego podopiecznego.

Najgorsze było to, że w Kopytkowie pojawiła się Lukrecja, do której Niunio „czuł miętę” albo raczej całe miętowe poletko. Koń był załamany...

Co pomyśli Lukrecja?

Z pewnością zarży ze śmiechu, a może nawet zawróci kopytka i nie będzie chciała nawet z nim rozmawiać.

A tak bardzo marzył o tym, żeby zabrać „swoją” arabską księżniczkę na Fiołkową Polanę, razem oglądać kolorowe motyle i wdychać cudowny zapach kwiatów.

Niestety, ktoś zaczarował jego grzywę i zrobił go... w konia! Przecież, piękna Lukrecja nawet na niego spojrzy.

A może jednak Niunio się myli?

Może nie wszystko stracone?

„Czary w Kopytkowie” to pełna ciepła i humoru opowieść, która wprawia w słoneczny nastrój, podnosi na duchu i wywołuje uśmiech na twarzy. Dzięki tej książce będziecie mogli poznać codzienność mieszkańców Stajni pod tęczą i spędzić z nimi piękne chwile. Prawdziwym hitem są filmy ukryte w książce, na których Pani Kasia zdradza tajniki opieki nad końmi i... można zobaczyć jak wygląda prawdziwy Niunio! Wystarczy wejść na stronę internetową i wpisać kody, które znajdziecie na kartach książki.

Muszę przyznać, że oglądaliśmy je już setki razy i planujemy nawet wypad do najbliższej stadniny.

Na stronie internetowej znajdziecie również treść książki przetlumaczoną na język angielski i ukraiński.

Dostępny jest też audiobook w świetnej interpretacji Jana Marczewskiego.

Informacje dodatkowe o Czary w Kopytkowie:

Wydawnictwo: Bumcykcyk