Żyję we wspólnocie Kościoła

W ostatnich latach w Polsce dużo się mówi i pisze o Kościele. Niekiedy jego przeciwnicy próbują go oczernić, zdeprecjonować, pozbawić autorytetu. Pojawia się wiele głosów ,,reformatorskich", nie zawsze pomocnych i trafionych.

Autor książki ,,Żyję we wspólnocie Kościoła" ukazuje pozytywny i zaangażowany obraz Kościoła, w którym jest miejsce dla wszystkich wierzących. Pomaga wiernym świeckim odnaleźć w nim swe miejsce.

Autor dotyka także tematów trudnych oraz problemów Kościoła w Polsce. Czyni to z troską i poczuciem odpowiedzialności za wspólnotę wiary, do której należy.

Niniejszą pozycję polecamy wszystkim, którzy chcą lepiej poznać rzeczywistość Kościoła i spojrzeć na nią bez uprzedzeń.

Ks. dr Zbigniew Sobolewski, kapłan, teolog moralista, ceniony duszpasterz i przewodniczący Zarządu Dzieła Pomocy ,,Ad Gentes", w swoim dorobku posiada wiele poczytnych książek z zakresu duchowości. Jest także autorem książek dla dzieci.

Informacje dodatkowe o Żyję we wspólnocie Kościoła:

Kup książkę Żyję we wspólnocie Kościoła

Módlmy się z Chrystusem, Maryją i świętymi przez cały rok
ks. dr Zbigniew Sobolewski0
Okładka ksiązki - Módlmy się z Chrystusem, Maryją i świętymi przez cały rok

Ten bogaty i okazały modlitewnik dedykowany jest wszystkim chrześcijanom, wiernym Kościoła Rzymskokatolickiego. Opracowany przez cenionego duszpasterza...

Zapomniani święci. Skuteczni orędownicy, wierni przyjaciele
ks. dr Zbigniew Sobolewski0
Okładka ksiązki - Zapomniani święci. Skuteczni orędownicy, wierni przyjaciele

Prezentujemy sylwetki piętnaściorga świętych. Są to: 1. Św. Anna, Matka Maryi, 2. Św. Dobry Łotr, 3. Św. Sebastian, 4. Święci Kosma i Damian 5. Św...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz