Zasady Cathie Black

Cathie Black jest mądrą, dowcipną mentorką, o jakiej marzy każda kobieta. Była pionierką sprzedaży powierzchni reklamowej w czasach, kiedy kobiety nie zajmowały się sprzedażą; w nowo powstałej gazecie "USA Today" była prezesem oraz wydawcą; dziś jest prezesem Hearst Magazines. Udało jej się przekonać Oprah Winfrey do uruchomienia czasopisma "O, the Oprah Magazine". Teraz zaś w charakterystyczny dla siebie, żywiołowy i praktyczny sposób wyjaśnia, jak każda kobieta może wykorzystywać swoje szanse w miejscu pracy.

Informacje dodatkowe o Zasady Cathie Black:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2010-09-16
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-61732-28-0
Tytuł oryginału: Basic black : the essential guide for getting ahead at work (and life)
Tłumaczenie: Grzegorz Łuczkiewicz

Kup książkę Zasady Cathie Black

Zasady Cathie Black - opinie o książce

Avatar użytkownika - kalola
kalola
Przeczytane:2013-10-04, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Po przeczytaniu "Zasad Canfielda (...)." sięgnęłam po książkę autorstwa Cathie Black o bardzo zbliżonym tytule i jak się później okazało również jej zawartość w większym stopniu powiela się z zasadami Canfielda. Różnica między autorami polega na przekazie; u Cathie, zasady kierowane są do przyszłych jak i obecnych liderów, natomiast Canfield, postawił na przekazie ogólnym docierającym i utożsamiającym z każdym czytelnikiem, niezależnie od jego wieku, zawodu, etapu w życiu. Pomimo matczynej treści Zasady Canfielda i Zasady Cathie , uzupełniają się i w każdej można znaleźć coś dla siebie i spojrzeć na swoje życie w zupełnie inny sposób.
Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung