reklama

Zakochani w górach

Magdalena jedzie do Szczawnicy na ślub swojej najlepszej przyjaciółki. Na miejscu poznaje nieziemsko przystojnego Staszka, idealny materiał na wakacyjny romans. To początek pełnej namiętności i humoru historii.
Jaką tajemnicę skrywa właściciel ogromnego kota Gandalfa?
Czy o każde uczucie jest sens walczyć?
Czy watro poświęcić swoje poukładane życie i zatracić się w miłości?

Informacje dodatkowe o Zakochani w górach:

Wydawnictwo: Ridero
Data wydania: 2022-08-10
ISBN: 978-83-8324-023-7
Język oryginału: Polski

Kup książkę Zakochani w górach

Zakochani w górach - opinie o książce

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2022-09-23, Przeczytałem,

Magdalena jest projektantką wnętrz biurowych w Wielkim mieście.

Chodź nienawidzi gór przyjeżdża do Szczawnicy na ślub swojej najlepszej przyjaciółki Kingi. Lecz nie wie jeszcze że los uwielbia grać w pokera i raz daje, raz zabiera. To tu poznaje przystojnego, Staszka do którego ciągnie ją jak magnes.

Ale dlaczego?

Dziewczyna nie szuka związku ale pozwala sobie na wakacyjny romans.

Tylko czy na pewno?

Czy pożegnanie nie okaże się bardziej bolesne niż by chciała?

Staszek wraca do domu w góry które kocha, gdy dowiaduje się o chorobie swojego ojca. Chce Pomóc rodzicom przy prowadzeniu domu gościnnego.

Chodź spotkało go coś przykrego stara się tego nie okazywać.

Co się stanie gdy ta dwójka się przyciągnie?

Czy jedno będzie w stanie zaufać drugiemu?

Tego już dowiecie się po przeczytaniu książki.

Kochani ta książka jest dla mnie czymś więcej niż tylko zwykła historia.

Nie tylko że miałam przyjemność zostać Patronem tej opowieści ale także dlatego że poruszyła mnie do łez.

Znajdziecie tu różne emocje, dużo humoru i piękne widoki. Znajdziecie też dwoje ludzi których nie oszczędzało życie i którzy budują je na nowo.

Dziękuję Kindze za zaufanie i za to że mogłam poznać tę historię.

Avatar użytkownika - Niegrzeczne_lite
Niegrzeczne_lite
Przeczytane:2022-08-10, Ocena: 6, Przeczytałem, Patronaty,
PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA Tytuł: "Zakochani w górach" Autor: Kinga Pitra #współpraca #patronat Ten patronat jest dla mnie szczególnie ważny. Historię Magdy i Staszka poznałam już jakiś czas temu i od pierwszych stron przepadłam. Dziękuję, Kingo, za zaufanie i słowa, po których wciąż nie potrafię przestać się uśmiechać Magdalena jest kobietą z miasta, która na kilka dni przyjeżdża do Szczawnicy, aby móc towarzyszyć przyjaciółce w jednym z najważniejszych dni w jej życiu. Choć początkowo nie popiera szybko rozwijającego się związku przyjaciółki, to dzielnie kroczy u jej boku. Sytuację podkręca fakt, że na miejscu poznaje mężczyznę, który sprawia, że jej serce pędzi galopem. Czy wakacyjny romans ma prawo przerodzić się w coś poważnego? Jakie tajemnice otaczają trzy domy w Szczawnicy? ,,Zakochani w górach" to jedna z książek, które swoją lekkością i humorem są w stanie utkwić człowiekowi na długo w pamięci. Autorka osadziła akcję w Szczawnicy, gdzie przez dziesięć kolejnych dni, możemy towarzyszyć bohaterom, poznając ich perypetie. Magda jest typową kobietą z miasta, stroniącą od wycieczek górskich. Jest zaradna, inteligentna i empatyczna. Niestety, w jej życiu już niejednokrotnie została zraniona przez mężczyzn. Dlatego postanowiła trzymać się planu i nie pozwalać, aby serce wzięło górę nad rozsądkiem. Staszek jest piekielnie przystojnym i męskim facetem, którego myśli oscylują wokół domu i chorego ojca. Pracując w rodzinnej firmie, nie myśli na poważnie o jakimkolwiek związku. Jego uczucia zostały brutalnie potraktowane przez byłą partnerkę, przez co z ogromnym dystansem spogląda na przyszłość u boku kobiety. Kiedy ich drogi się łączą... Nie. Nie będzie wielkiej miłości od pierwszego wejrzenia Oboje mają zbyt silne charaktery, które nie pozwolą im na bajkowe miłostki. Autorka zadbała o to, aby trzymać nas w niepewności do samego końca. Bardzo umiejętnie manipuluje naszymi uczuciami, przez co przez moment będziemy ją uwielbiać, aby za chwilę chcieć ją ukatrupić. Oj, co ta historia ze mną zrobiła! W pewnym momencie, na głos krzyczałam do kartek, że to nie ma prawa tak się potoczyć. Narracja pierwszoosobowa pozwoliła nam wkraść się do umysłu Magdaleny, przez co mogliśmy poznać wiele anegdot oraz zrozumieć jej postępowanie. Nie znajdziecie tu ciągnących się kilometrami opisów. Autorka postawiła na emocje, umieszczając je w zabawnej fabule, która niesamowicie jest zbliżona do realnego życia. Ja nie czytałam tej książki. Ja nią żyłam. Zastanawiałam się nad tym, w jaki sposobów zachowałabym się na miejscu głównej bohaterki. Wielokrotnie imponowała mi swoją zawziętością oraz siłą, jaka z niej emanowała. ,,Zakochani w górach" to niebanalna historia, która swą lekkością umili tegoroczne wakacje, jak i pozwoli przenieść się w góry. Z pewnością się nie zawiedziecie! Chciałabym bardzo podziękować autorce za możliwość objęcia patronatem książki, jak i poznanie ich losów jako jedna z pierwszych osób. Współpraca z Tobą to byłą czysta przyjemność, która sprawiła mi wiele radości. Ostatnią stronę chyba oprawię sobie w ramce Chciałabym również podziękować wspaniałym patronkom, za wspólnie spędzony czas jak i zgrany zespół, który mieliśmy okazję stworzyć. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz zagościmy wspólnie na okładkach książek
Szymon & Liliana
Kinga Pitra0
Okładka ksiązki - Szymon & Liliana

Szymon; przystojny i popularny nie stroni od kobiet a jednocześnie nie szuka związku.Liliana; lekko przestraszona i wycofana dziewczyna unikająca mężczyzn...

Współlokatorzy-dogonić marzenia
Kinga Pitra 0
Okładka ksiązki - Współlokatorzy-dogonić marzenia

Olga zamieszkała w stolicy i jej największym marzeniem jest odnieść sukces. Ma mieszkanie, dobrą pracę i upragniony awans w zasięgu ręki.Niespodziewanie...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski