Zakochać się na zabój

Nieskrępowana, sarkastyczna, pewna siebie, piękna.
Cassie Phillips podróżuje po świecie, robiąc zdjęcia atrakcyjnym mężczyznom. To kobieta, której nic nie stanie na drodze w rozwoju jej fotograficznej pasji.

Jest też on: uzależniony od adrenaliny, seksowny lekkoduch, milioner.
Wysoki, cudownie umięśniony i czarujący jak diabli Thatcher Kelly to mężczyzna, którego nie można przeoczyć.

Żart za żart.
Dzikość za dzikość.
Dwoje niezwykłych ludzi, których, pomimo różnic, coś nieustannie do siebie przyciąga.

Zabawna, niecenzuralna i tak seksowna, że trudno to opisać.
Dynamiczna jazda bez trzymanki, bo kiedy spotykają się tak wielkie przeciwieństwa, sprawy z natury niesłychanie się komplikują.

Informacje dodatkowe o Zakochać się na zabój:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2018-01-31
ISBN: 978-83-8075-383-9
Tytuł oryginału: Banking the Billionaire

Kup książkę Zakochać się na zabój

Zakochać się na zabój - opinie o książce

Avatar użytkownika - redgirl_books
redgirl_books
Przeczytane:2019-03-10,

Cassie i Tchather to para, która razem tworzy wybuchowy duet, ale łączy ich wiele. Obydwoje są pewni siebie, sarkastyczni, nieco wulgarni i szaleni. A przede wszystkim obydwoje uwielbiają żartować i łamać granicę. Wspólne mieszkanie to jedno z ich wyzwań, podczas których nie obędzie się bez śmiechu i zabawnych sytuacji. Obydwoje lubią mieć kontrolę. Obydwoje ją tracą. Kiedy jedno czeka aż drugie pęknie, niespodziewanie wojna na żarty zamienia się w coś głębszego i niespodziewanego. Kto wyjdzie zwycięsko z potyczki na żarty?

"Zakochać się na zabój" nieco mnie zawiodła. Jednak pomimo tego to była świetna lektura. Początek mi się podobał. Przyznam, że rzadko trafiam na książki, w których bohaterowie doświadczali życia i byli z niego zadowoleni. Mieli swój bagaż doświadczeń tak jak Tchather, ale nie wpływał on na teraźniejszość. Postać Cassie również mnie miło zaskoczyła, bo była silną kobietą, która nie daje sobie w kaszę dmuchać, bierze co chce i do tego jest mega zadziorna. Polubiłam ją, bo jako jedna z niewielu postaci nie straciła tej iskry z powodu faceta. Nie raz się uśmiechałam pod nosem, czy wybuchłam śmiechem. W końcu w tej książce żart dominuje, a z powodu słownych potyczek głównych bohaterów nie idzie zareagować inaczej niż śmiechem czy uśmiechem. Do większej połowy było wszystko pięknie, ładnie, ale później już byłam znudzona. Zero akcji, zero jakichkolwiek komplikacji i dramatów. Pojawił się jeden, ale jak szybko się ukazał tak szybko zniknął. Nie wiedziałam, o co chodzi, bo dla mnie ten problem był nieco wyolbrzymiony.

Książka została napisana z perspektywy Cassie i Tchather'a. Możemy lepiej poznać ich uczucia, myśli oraz to, co o sobie myślą.

"Zakochać się na zabój" to książka pełna wyzwań, namiętności i słownych potyczek. Pokazuje jak miłość i przyjaźń zmienia człowieka. Autorka ma lekki i przyjemny styl pisania, który wciąga. Bohaterów nie da się nie lubić! Jeśli lubicie romantyczne historie z dozą świetnej zabawy to polecam! Mi podobałaby się o wiele bardziej, gdyby była nieco krótsza, ale duet stworzony przez głównych bohaterów zostanie jednym z moich ulubionych.

Scoring Her
Max Monroe0
Okładka ksiązki - Scoring Her

The end of the Billionaire Bad Boy era, the series comes to a close. From Kline and Benny to Wes and Winnie with Thatch and Cassie in between, spend time...

Bad Boys. Złapać milionera
Max Monroe0
Okładka ksiązki - Bad Boys. Złapać milionera

Seksowna i zabawna seria, w której nieporozumienie goni nieporozumienie, a wszystko po to, aby wreszcie znaleźć miłość! Randki w ciemno? Portale randkowe...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski