reklama

Zagadki detektywistyczne. Dookoła świata

Kolejna gratka dla fanów bestsellerowych Zagadek detektywistycznych.

Rusz głową i znajdź rozwiązanie 25 tajemniczych przypadków z różnych zakątków świata. Skąd archeolog Schliemann wiedział, że moneta, którą przyniosła mu asystentka, nie pochodzi z czasów wojny trojańskiej? Jakim cudem Igor przeszedł przez Plac Czerwony w Moskwie przez nikogo niezauważony, skoro nie był niewidzialny? Dlaczego Hakim z łatwością uciekł ze słynnego więzienia na Wyspie Robben?

Wybierz się w podróż, podczas której odwiedzisz cuda świata i najsłynniejsze budowle oraz rozwikłasz zagadki godne najbystrzejszych detektywów. Pakuj plecak i nie zapomnij zabrać z sobą okularów przeciwsłonecznych! Rozruszaj szare komórki i wyobraźnię!

Użyj okularów do czytania rozwiązań zagadek!

Informacje dodatkowe o Zagadki detektywistyczne. Dookoła świata:

Wydawnictwo: Debit
Data wydania: 2024-03-20
Tytuł oryginału: Enigmas. Desafia tu mente con 25 misterios del mundo y sus maravillas

Tagi: Dzieci od ok. 9 lat

Kup książkę Zagadki detektywistyczne. Dookoła świata

Zagadki detektywistyczne. Dookoła świata - opinie o książce

Avatar użytkownika - joseheim
joseheim
Przeczytane:2024-09-08, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2024,

Zagadek sporo i prezentują bardzo różny poziom - niektóre wydają się śmiesznie łatwe, inne piekielnie trudne. Na dodatek wskazówki przy nich bywają mylące - niektóre zagadki opisane jako "logiczne" z logiką nie mają nic wspólnego. Niemniej wszystko to wpływa na to, że książka może dostarczyć sporo rozrywki nie tylko najmłodszym członkom rodziny.

Zagadki detektywistyczne. Ciało człowieka
Victor Sabaté0
Okładka ksiązki - Zagadki detektywistyczne. Ciało człowieka

Kolejna gratka dla fanów bestsellerowych Zagadek detektywistycznych. Ludzkie ciało to precyzyjny i fascynujący mechanizm. W czasie podróży po jego układach...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung