reklama

Zaborczy pocałunek

Tom 2 cyklu Niedostępny prawnik

Drugi tom bestsellerowej historii, która zaczęła się od szalonego wyzwania!

Ava i Carter w końcu przestali bronić się przed uczuciem, które ich połączyło. Podczas spotkania z byłym partnerem kobiety, Vincentem, dochodzi do awantury. Mężczyzna zarzuca Carterowi brak profesjonalizmu i sugeruje, że ten sypia z Avą, prowokując go, by się do tego przyznał. W takiej sytuacji zachowanie zimnej krwi okazuje się trudne nawet dla rozważnego mecenasa.

Spotkanie z Vincentem doprowadza do pierwszej kłótni Avy i Cartera. Oboje zdają sobie sprawę nie tylko z tego, że pomiędzy nimi wciąż jest sporo niedomówień, ale również z tego, że będą musieli zmierzyć się z wieloma problemami oraz ludźmi, którzy staną na ich drodze.

Ciągle przybierającego na sile uczucia nie da się zwalczyć. Wkrótce Carter proponuje Avie, by poznała jego rodzinę. Czy to na pewno dobry krok, żeby zdobyć serce kobiety?

Informacje dodatkowe o Zaborczy pocałunek:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-10-05
ISBN: 9788383200385

Kup książkę Zaborczy pocałunek

Zaborczy pocałunek - opinie o książce

"Zaborczy pocałunek" to druga część dylogii "Niedostępny prawnik", której pierwszą część miałam okazję czytać kilka dni temu.

Po przeczytaniu kontynuacji "Ryzykownego pocałunku" w dalszym ciągu podtrzymuje swoje zdanie, że książki nie powinny były zostać podzielone, dlatego po raz kolejny apeluję o to, aby przeczytać je jedna po drugiej.

W "Zaborczym pocałunek" Ava i Carter nareszcie przestali bronić przed uczuciami, które zrodziły się między nimi. Oboje wreszcie przyznali, że ich przypadkowe spotkanie w barze i tamten spontaniczny pocałunek, znaczył dla nich zdecydowanie więcej, niż można było się tego spodziewać.

Jednak nie myślcie sobie, że od teraz ich życie stało się pasmem niekończących się sukcesów, ponieważ było zdecydowanie odwrotnie! Niestety przeszłość dogoniła ich zdecydowanie zbyt szybko i sporo namieszała między tą dwójką, zasiewając między nimi ziarenko niepewności i zwątpienia.

Czy Ava i Carter mimo kłód, które zostały im rzucone pod nogi w momencie ujawnienia swojego związku, będą umieli znaleźć w sobie determinację, by podnieść się i zaryzykować wszystko stawiając na miłość?

Tego dowiecie się, czytając "Zaborczy pocałunek".

Sięgnięcie po drugi tom dylogii "Niedostępny prawnik" było dla mnie naturalnym następstwem przeczytania pierwszej części, gdyż nie jestem typem czytelnika, który porzuca poznanych bohaterów, nawet jeżeli pierwsza część nie do końca spełniła moje oczekiwania.

Po przeczytaniu drugiej mogę z czystym sumieniem przyznać, że teraz historia Avy i Cartera jest dla mnie kompletna. Być może niektórzy powiedzą, że była mało realistyczna, ze względu na okoliczności ich poznania i późniejszego spotkania w kancelarii, ale przecież czasami nawet w prawdziwym życiu los potrafi nas zaskoczyć do tego stopnia, że odnosimy wrażenie, że nasze życie dziwnym trafem stało się scenariuszem rodem z filmu.

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2023-01-15, Ocena: 5, Przeczytałam, 2023, E-booki, Romans, Obyczajowe,
Ryzykowny pocałunek
Julia Popiel0
Okładka ksiązki - Ryzykowny pocałunek

Dwudziestosześcioletnia malarka Ava Harrison postanowiła za wszelką cenę unikać facetów. Konsekwencje popełnionych w przeszłości błędów, które odczuwa...

Bez przyszłości
Julia Popiel0
Okładka ksiązki - Bez przyszłości

Autorka bestsellera Ryzykowny pocałunek! Marianne Coleman, dwudziestopięcioletnia absolwentka studiów pedagogicznych, jedzie do Swansea – małej...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski