Język angielski

5-8 lat

Ta książka jest nieocenionym dodatkiem do edukacji Twojego dziecka w języku angielskim ze specjalnie napisanymi piosenkami związanymi z wyłaniającym się światem dzieci w wieku 5-8 lat.

Piosenki nagrane w profesjonalnym studio z udziałem zespołu muzycznego obejmują tematy: domu, przygód, świata zewnętrznego oraz odkrywania zdolności.

Wszystkie utwory zostały nagrane na żywo z 4 wokalistami, obejmującymi szeroki zakres stylów muzycznych i wyposażone w łatwe w użyciu instrukcje.

Ta książka będzie hitem z nauczycielem lub rodzicem.

Po książkę z przyjemnością sięgną również dzieci!

***

Terence Clark-Ward - auczyciel, pisarz i prezenter z Londynu. Dyrektor i założyciel szkoły językowej Queen's School of English we Wrocławiu.

Od 2000 roku uczy dzieci i dorosłych. Autor bestsellerowego prequelu "Śpiewam po angielsku" i popularnej książki "Żegnajcie Błędy - Angielski dla Polaków". Poza pisaniem książek, intensywnie współpracował jako lektor w Orange, Tesco i Dreamliner. Pracuje jako prezenter radiowy programu angielsko-polskiego "Sunday Lunch" na (89.8 FM) Radio RAM. We współpracy z krajowym kanałem telewizyjnym, ATM Rozrywka, pracuje również jako prezenter telewizyjny programu "5 o'Clark" - programu, który bada życie "obcokrajowców mieszkających w Polsce.

Informacje dodatkowe o You can sing in english too (+CD). 20 nowych piosenek autorskich poszerzających słownictwo dziecka w języku angielskim:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2018-05-11
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę You can sing in english too (+CD). 20 nowych piosenek autorskich poszerzających słownictwo dziecka w języku angielskim

You can sing in english too (+CD). 20 nowych piosenek autorskich poszerzających słownictwo dziecka w języku angielskim - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski