reklama

Uściski od Paddingtona

Opowieść, w której Paddington przekonuje się, że dom jest tam, gdzie są nasi bliscy

Gdy pod dom państwa Brownów podjechała czarna limuzyna, wszyscy otworzyli szeroko oczy ze zdumienia. Takim autem jeździ tylko ktoś ważny. Serce misia zabiło szybciej, kiedy zobaczył, że z samochodu wysiada wujek Pastuzo.

Niespodziewane odwiedziny zasmuciły jednak rodzinę Brownów. Co będzie, jeśli Paddington zechce wyjechać z wujkiem?

Paddington to niezwykły przyjaciel twojego dziecka. Mały niedźwiadek o wielkim sercu. Wielbiciel marmolady, dobrych manier i przygód! Opowieści o nim to klasyka brytyjskiej literatury dziecięcej w najlepszym wydaniu. Seria przetłumaczona na ponad 30 języków, która już od przeszło 60 lat rozgrzewa serca maluchów i pokazuje, że gafy zdarzają się nawet najlepszym. I misiom, i dzieciom.

Dla wszystkich, którzy mają misia w sercu.

A szczególnie dla dzieci w wieku 4+.

W serii ukazały się:

1. ,,Miś zwany Paddington"

2. ,,Jeszcze o Paddingtonie"

3. ,,Paddington daje sobie radę"

4. ,,Paddington za granicą"

5. ,,Nowe przygody Paddingtona"

6. ,,Paddington się krząta"

7. ,,Paddington przy pracy"

8. ,,Paddington wyrusza do miasta"

9. ,,Paddington na wycieczce"

10. ,,Paddington ma rację"

11. ,,Paddington zdaje egzamin"

12. ,,Paddington tu i teraz"

13. ,,Paddington idzie jak burza"

14. ,,Uściski od Paddingtona"

15. ,,Paddington triumfuje"

Informacje dodatkowe o Uściski od Paddingtona:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2023-08-23

Tagi: Dzieci od ok. 3 lat

Kup książkę Uściski od Paddingtona

Uściski od Paddingtona - opinie o książce

Do domu państwa Brown podjeżdża czarna limuzyna. Jak się okazuje naszego ulubieńca odwiedza wujek Pastuzo. Te niespodziewane odwiedzimy jednak nie były radosnym wydarzeniem a smutnym. Czy przyjaciel rodzin, Paddington zechce wyjechać wraz ze swoim wujkiem?
Przygody o sympatycznym niedźwiadku to opowieści idealne dla dzieci, które kochają misie. Przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życiu. Natomiast dla starszych dzieci, które już same potrafią czytać, będą również świetną przygodą. Książeczki napisane są dużą czcionką i posiadają czarno białe ilustracje, które pobudzają wyobraźnię. Opowieści w nich zawarte są nie tylko ciepłe, ciekawe i zabawne, ale również posiadają morał.

Paddington zdaje egzamin
Michael Bond0
Okładka ksiązki - Paddington zdaje egzamin

W kolejnej książeczce miś Paddington przystępuje do egzaminu na prawo jazdy i udaje mu się go zdać, mimo że egzaminator usiadł w samochodzie na kanapkach...

Paddington wyrusza do miasta
Michael Bond0
Okładka ksiązki - Paddington wyrusza do miasta

Miś Paddington wcale nie zamierzał zamienić wesela przyjaciół w jeden wielki chaos. Nie chciał także, aby jego sąsiad pan Curry pośliznął się na...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung