Twisted Kingdom

Tom 3 cyklu Royal Elite

Niezwykle wyczekiwana kontynuacja historii Aidena i Elsy.

Aiden nie może w to uwierzyć, ojciec Elsy wrócił po dziesięciu latach i chce mu ją odebrać. Mężczyzna podobno nie żyje, a jednak stoi przed nimi cały i zdrowy, pragnąc bawić się w dobrego tatusia. Aiden nie zamierza na to pozwolić.

Jednak czy ma cokolwiek do powiedzenia? Szczególnie teraz, kiedy związał się z inną dziewczyną. Taki jest plan, a Aiden nie ma nic do powiedzenia.

Wydaje się, że chłopak nie posiada w ręku już żadnych mocnych kart, żeby przekonać Elsę, że ona należy do niego.

Ale dziewczyna powinna wiedzieć, że od kogoś takiego jak on nie można po prostu odejść. Będzie ją miał i to na swoich warunkach.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Twisted Kingdom:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-06-01
ISBN: 9788383206660

Kup książkę Twisted Kingdom

Twisted Kingdom - opinie o książce

Kiedy wszystko powoli pnie się w górę zgodnie z planem wystarczy podmuch wiatru, by zburzyć wszystko w ciągu jednej sekundy.
    Ojciec Elsy jednak żyje. Kobieta nie może uwierzyć w to, że stoi przed nią, kiedy od dekady ponoć nie żył.
   Sytuację komplikuje fakt, że Aiden został uwikłany w związek z kimś, kto ma być środkiem do osiągnięcia celu. To kolejny cios dla Elsy.
   Z każdym kolejnym dniem ona oddala się od niego. Tworzy się przepaść pozornie nie do pokonania ale Aiden zrobi wszystko aby ją odzyskać. Ona będzie jego.
  Czy aby na pewno? Czy Elsa przypomnie sobie całą przeszłość? Czy Aiden będzie dla niej tym jedynym?

Historia Elsy i Aidena od początku wciągnęła mnie doszczętnie. Co bohaterowie dostarczyli mi takich emocji, że z jednej strony bałam się o moje serce aby to wszystko wytrzymało a z drugiej strony jeszcze odczuwałam niedosyt.
    Kreacja bohaterów w dalszym ciągu zachwyca. Również silnie przerażało postępowanie Aidena. Ten mrok tak silnie w nim zakorzeniony.
   Przebieg wydarzeń kolejny raz zabrał mnie na przejażdżkę rollercoasterem. Z uśmiechu i radości po pełnię obaw i morze wątpliwości. A wszystko zostało ze sobą tak połączone, że nie sposób było mi się oderwać od czytanej lektury.
   Działo się dużo. Zdecydowanie było dynamicznie, nieprzewidywalnie i z silnymi zwrotkami akcji. Książka trzymała w niepewności do samego końca. Retrospekcje natomiast sprytnie zostały dodane tak, by rzucić światło i jednocześnie wzbudzić jeszcze większą ciekawość.
   Dołączone sceny uniesień zdecydowanie należały do odważnych i lubieżnych. Grzesznych i skierowanych do czytekniskowy, którzy lubią sceny pełne pasji, ognia i żaru na pograniczu przyjemności i bólu.
   Bardzo dobra lektura. Silna, mocna i wyrazista. Pokazująca co jest w stanie zrobić człowiek dla miłości i jak bardzo nieprzywidywalne może być zachwianie człowieka.
   Zachęcam do czytania - z zachowaniem chronologii. Bez tego ani rusz.

Polecam

Współpraca reklamowa: Wydawnictwo NieZwykłe

#recenzja

"Przez krótką chwile jesteśmy tylko ja i ona. Dwoje wędrowców poszukujących własnej przeszłości."

Ojciec Elsy wraca po dziesięciu latach i chce odzyskać córkę. Zabiera ją do domu, domu który został zniszczony w pożarze jednak Ethan go odbudował. Elsa jest zdruzgotana, stara odnaleźć się w nowej rzeczywistości w której nie ma Aidena. Chłopaka który zaręczony jest z Silver, chłopaka dla którego był tą drugą. Próbuje też nacieszyć się czasem z ojcem o którym myślała że umarł. Jednak w domu czeka na nią przybrane rodzeństwo, czekają też do odkrycia karty przeszłości, które dla Elsy nadal pozostają "za mgłą" nie umie ich sobie przypomnieć. Jak dziewczyna o "słabym sercu" poradzi sobie z rozstaniem z Aidanem, chłopakiem, któremu coś obiecała? Jak odnajdzie się w domu skrywającym nadal wiele tajemnic? Jak poczuje się dziewczyna mając za matkę potwora stanie się jak on i będzie krzywdzić czy jednak upodobni się do ojca który ratował?

"Blizny to dowód przetrwania. "

Twisted Kingdom książka, która mnie zawiodła, musiałam uruchomić swój upór aby ją skończyć.
Mam wrażenie że w tej książce doznałam deja vu. Relacje między głównymi bohaterami są powtarzalne. Choć zmieniona jest sceneria to powroty i rozstania, przyciąganie i odpychanie to już było.
Powrót Ojca Elsy zapowiadał ciekawą historię ale o ile ciekawie się rozpoczął tak nijak się skończył. Ojciec który zostaje postrzelony dziewięć lat przebywał w śpiączce a rok dochodził do siebie postanawia ponownie zaopiekować się swoją córką i zabrać ja do miejsca, którym był dom. Mam wrażenie że ta postać ma mocny początek ale w głównej mierze jest nijaka, nie jest silna, stanowczą, mroczna jak autorka ją opisuje, mało ją widać a większych, mocniejszych interakcji z córką to szukać z lupą...
Trzecie powód który spowodował, że dla mnie ta część jest przeciętna to Aiden, Przewidywalny, można też powiedzieć nudny bo nie widać jego manipulacji, nie widać jego socjopatycznej twarzy, jest zdominowany prze seks i uzależnienie, która jak dla mnie stało się mdłe i zbyt cukierkowe.

Twisted Kingdom to trzecia część Cykl: Royal Elite, część która jest najsłabsza.

Black Knight
Rina Kent0
Okładka ksiązki - Black Knight

W ich przypadku miłość jest niemożliwa. Nienawiść wciąż rozpościera skrzydła. Kimberly Reed dobrze pamięta, co łączyło ją z Xanderem Knightem. Był jej...

Steel Princess
Rina Kent0
Okładka ksiązki - Steel Princess

Aiden obiecał Elsie, że ją zniszczy, i to zrobił. Dziewczyna nie chce mieć z nim nic wspólnego. Teraz już wie, że on jest potworem. Jednak nikt w szkole...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski