The Hardest Fall

SPORTOWY #SLOWBURN ROMANS NA AMERYKAŃSKIM KAMPUSIE

Zawsze miałam pecha. A kiedy w pobliżu pojawiał się Dylan Reed, wychodziłam na wyjątkową wariatkę.

Wparowałam mu do łazienki. Usiłowałam go pocałować. Ostatecznie rzuciłam się na niego z wałkiem do ciasta, bo myślałam, że jest włamywaczem, a okazało się, że będzie moim nowym współlokatorem. Ups...

Czy mogłoby być bardziej niezręcznie?

Dylan Reed, najprzystojniejszy futbolista na kampusie, i ja - totalna niezdara, która zawsze powie o dwa słowa za dużo. Po moich licznych wpadkach w jego obecności nie dawałam nam żadnych szans. Jednak zaprzyjaźniliśmy się i to jest... jeszcze gorsze. Kiedy widzę, jak robi setną pompkę na środku naszego salonu, powtarzam w myślach jak mantrę, że jesteśmy tylko kumplami.

Ale coraz częściej zastanawiam się, czy nie chcę, by był kimś więcej. By po prostu był mój.

Chemia między bohaterami sprawi, że dla tej książki zarwiesz noc!

*Powieść zawiera sceny erotyczne.

O autorce

Pisanie stało się moim światem i nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić coś innego, niż dawać życie nowym bohaterom i tworzyć nowe historie. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o mnie i moich książkach, znajdziecie na mojej stronie internetowej: www.ellamaise.com. Bardzo bym chciała Was tam zobaczyć! A jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co u mnie słychać, możecie zapisać się na mój newsletter (wysyłam go tylko kilka razy w roku)!

#slowburnromance #problemyrodzinne #sportowyromans #smartgeekxleadingathlete #roommates

#students #americancampus #friendstolovers #teddybearxsunshine

Z recenzji Czytelniczek

,,The Hardest Fall" to pierwsza książka Elli Maise, jaką przeczytałam. I na pewno nie ostatnia. To jedna z tych powieści, które zaskakują mnie tym, jak bardzo się w nich zakochuję. Jest zabawna, słodka, urocza. Czytając, siedziałam na brzegu krzesła i ciągle zastanawiałam się ,,co będzie dalej?". A Elli za każdym razem udawało się mnie zaskoczyć!

Butthisbook

Ta książka jest wręcz idealna.Ma w sobie wszystko, co uwielbiam: sportowy romans i przyjaciół, którzy zostają kochankami. Jest po prostu niesamowita.

Lindsay

Ta książka mnie rozśmieszyła, wzruszyła i wywołała uśmiech na mojej twarzy. Nie mogę się doczekać kolejnej książki Elli... i kolejnej, i kolejnej. Koniecznie przeczytajcie ,,The Hardest Fall"!

Ana

The Hardest Fall - opinie o książce

Avatar użytkownika - zliterami
zliterami
Przeczytane:2024-07-07,

"Trudno wyjaśnić, co przyciaga cię do danej osoby, co sprawia, że jest tak wyjątkowa, że oddajesz jej swoje serce. Wierzę, że chodzi o to kim jesteście razem, w jaki sposób jesteście razem."

Za egzemplarz do recenzji oraz współpracę bardzo dziękuję @znakjednymslowem

Przystojny futbolista i urocza niezdara? Ella Maise udowadnia, że to połączenie jest możliwe 💚

#thehardestfall to bardzo przyjemny romans sportowy, który rozczulił mnie i poruszył do granic możliwości. To zdecydowanie jedna z tych historii, które pomimo pewnych wątków i sytuacji, otula niczym najcieplejszy kocyk.

Świetne poczucie humoru, urocze wypowiedzi nieśmiałej Zoe i prawdziwa, wspierająca postawa Dylana. Ich relacja to coś niesamowitego, ale o tym za chwileczkę... ❤️

Pióro Elli znam już z jej poprzednich pozycji i wiedziałam, że również sposób napisania THF przypadnie mi do gustu. Uwielbiam ją za barwnych bohaterów, za świetną zabawę podczas czytania i emocje, jakie nam ofiaruje w swoich książkach, a także za wyważenie słodyczy poprzez pewne plot twisty, tajemnice i zdarzenia.

Studencki klimat, młodzi dorośli zmagający się z wieloma problemami, futbol w tle i pasja do fotografii. A do tego relacja, która nie jest toksyczna. Czy można było stworzyć lepsze połączenie? Moim zdaniem nie.

On — przystojny sportowiec, stawiający swoją karierę ponad wszystko. Ambitny i bardzo pracowity, a ponadto szczery, szanujący i dbający o innych.

Ona — nieśmiała młoda kobieta, zakochana w fotografii i darząca jeszcze większą miłością Pizzę. Urocza niezdara, której w stresujących momentach nie zamyka się buzia.

Ich relacja tak jak już wyżej wspominałam, jest wprost cudowna. Autorka zadbała o to, by pokazać nam zdrowe relacje pomiędzy dwójką poznających się młodych ludzi. Stopniowe przeradzanie przyjaźni w głębsze uczucie, wspieranie drugiej połówki w trudnych dla nich sytuacjach, bliskość, małe przyjemności i bezpieczeństwo. To jest coś, co znajdziecie w The Hardest Fall w niezliczonej ilości.

Dylan jest cudowny i pomimo natłoku spraw, nie zapomina o Zoe. Jest przy niej zawsze wtedy, kiedy go potrzebuję. Zoe również stara się go wspierać na każdym kroku. To jak bardzo obydwoje się starają, jest niczym plaster na złamane serce. Nie jest jednak przesadnie słodko, bo Ella wplotła tu kilka trudniejszych tematów i problemów rodzinnych, które doprowadziły do ogromnych niedomówień pomiędzy głównymi bohaterami. Czy rodzinne tajemnice przekreślą to wyjątkowe uczucie, jakim darzą się Zoe i Dylan?  Musicie przekonać się sami.

Pamiętajcie jednak, by nie rzucać książkami, gdy traficie na pewne wątki i osoby, tak jak ja chciałam to zrobić. Nie warto, wierzcie mi.

Co tu więcej mówić, zakochałam się zarówno w samej historii, jak i w głównych bohaterch. A The Hardest Fall, to nie tylko romans sportowy, to przede wszystkim książka, która pokazuje nam, że zdrowe relacje międzyludzkie naprawdę istnieją, a rodzina to nie tylko więzy krwi. Ciężka praca to coś, z czego powinniśmy być dumni i co prędzej czy później przyniesie efekty.

Idealnym zwieńczeniem historii Dylana i Zoe jest  zdecydowanie epilog, który sprawił, że uśmiech nie schodził mi długo z buzi.
Wychodzi na to, że znalazłam właśnie kolejnego męża książkowego, cóż... mam nadzieję, że mój mąż mi to wybaczy.

Zdecydowanie polecam 🔥

The Hardest Fall to moja trzecia książka autorki. Każda z nich bardzo mi się podobała, ale ta jest moim zdaniem najlepsza.

"-Flash? (...)

-No wiesz jesteś, a po chwili cię nie ma (...) Zupełnie jak Flash."

Jak nie przepadam za książkami o studentach, to Dylan i Zoe mnie zachwycili ? Chyba najbardziej podobała mi się w nich ich dojrzałość. Byli młodzi, robili wszystko to, co robią młodzi ludzie, ale kiedy sytuacja wymagała od nich dojrzałego podejścia, właśnie tak się zachowywali. Do tego uważam, że byli naprawdę ciekawi i prawdziwi. Zoe miała swoje dziwactwa, które czyniły ja uroczą. Dylan był bardzo odpowiedzialny i zdeterminowany. Nie zachowywał się jak typowy książkowy sportowiec. Bohaterowie płynnie przeszli #friendstolovers Ta dwójka razem tworzyła zgrany duet. Byli przebojowi, zgrani.

Dialogi i humor w tej książce to kolejny jej duży plus. Jest bardzo zabawnie, a kiedy zachodzi taka potrzeba, została zachowana powaga. Wątki poboczne, czyli treningi Dylana, problemy rodzinne Zoe czy nawet historie przyjaciół bohaterów, były rewelacyjnie pociągnięte. Niby główną rolę grał związek Zoe i Dylana, jednak to, co działo się w międzyczasie, było równie ciekawe.

Ta książka dostarczyła mi mnóstwa pozytywnych emocji. Cieszyłam się każdym kolejnym rozdziałem. Pióro autorki jest lekke i przyjemne. Bezproblemu trafia w mój gust. The Hardest Fall porusza także niełatwe tematy i robi to w doskonały sposob. Nic nie zostało to spłaszczone, a to moim zdaniem jest ważne. Każdy nowo rozpoczęty wątek został dobrze zbudowany i przede wszystkim zakończony. Jeden z nich mnie nawet bardzo zaskoczył. Liczę na to, że zostaną wydane kolejne książki autorki, a jedna z nich zostanie wznowiona (bo ta okładka ??). Polecam?

Pewnie zapamięta mnie jako niezdarę która zawsze gdy na niego wpada za dużo mówi.

Jest tak nieśmiała, że aż intrygująca.

Popularny sportowiec i nieśmiała fotografka. Motyw od przyjaźni do miłości I drugiej szansy tym razem w wykonaniu przeuroczego futbolisty.

Zoe Clarke wparowała do łazienki w której Dylan Reed załatwiał potrzebę fizjologiczną i oznajmiła, że musi go pocałować..

Niestety nie było jej dane wygrać tego wyzwania..

Rok później sytuacja Dylana wygląda zgoła inaczej , ponieważ od kilku miesięcy spotyka się z Victorią , związek rozwija się całkiem obiecująco, do momentu, gdy chłopak przyłapuje swoją partnerkę na zdradzie z dwójką swoich kolegów..

Pomocną dłoń wyciąga do niego trener , proponując by skrzydłowy zatrzymał się w jego mieszkaniu.

Nie uprzedził jednak o obecności Zoe..

Co łączy tę parę? Czy wszystko ułoży się po myśli Dylana i uda mu się odkryć tajemnice współlokatorki?

Czy wygra zakład o kolejny pocałunek?

Uwielbiam sportowe romanse, a wątek rozkwitającego uczucia w wykonaniu Elli osiągnął mistrzowski poziom , podobała mi się relacja głównych aktorów tej opowieści, choć szczerze mówiąc nie zawsze potrafiłam zrozumieć postawę dziewczyny.

Zwroty akcji, wciągająca fabuła i przede wszystkim prawdziwa miłość oraz towarzyszące czytaniu skrajne emocje sprawiły, że pokochałam The hardest Fall całą sobą , a Pan Reed oczywiście został dopisany do listy moich literackich małżonków.

Gorąco polecam ???

To Hate Adam Connor
Ella Maise0
Okładka ksiązki - To Hate Adam Connor

Kiedy obok mieszka tak przystojny aktor, to można przecież RZUCIĆ OKIEM, prawda? Nowa, niepublikowana dotąd w Polsce powieść niekwestionowanej królowej...

Marriage for One
Ella Maise0
Okładka ksiązki - Marriage for One

NAJGORĘTSZY #SLOWBURN ROMANS TEGO ROKU   Jack i ja zrobiliśmy wszystko dokładnie na odwrót. Dzień, w którym zwabił mnie do swojego biura, był jednocześnie...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka