Teraz mogę wszystko. Część II

W walce o miłość wszystkie chwyty są dozwolone

Upojna noc z Ozym kończy się dla Madelaine gorzką lekcją, po której młoda kobieta wyrzeka się jakichkolwiek pozytywnych uczuć wobec braci Molie. Jednak zachęcona słodkimi słówkami Bastiena postanawia dać mu jeszcze jedną szansę – dla dobra swojego i swojej córki. Tymczasem Ozy uświadamia sobie, że padł ofiarą zaplanowanej przez brata perfidnej manipulacji, w wyniku której stracił ukochaną kobietę. Tym razem zrobi wszystko, by odzyskać ją na dobre, a wychodzące na jaw mroczne tajemnice rodziny Molie nieoczekiwanie mogą w tym pomóc…

Informacje dodatkowe o Teraz mogę wszystko. Część II:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-10-14

Kup książkę Teraz mogę wszystko. Część II

Teraz mogę wszystko. Część II - opinie o książce

Upojna noc zakończona upokorzeniem to dopiero początek problemów, jakie pojawią się zarówno z w życiu Madelaine, jak i Ozy'ego. Kobieta postanawia całkowicie się odseparować i to nie tylko od niego, ale również od drugiego z braci. Postanawia skupić się na sobie i swojej córeczce. Jednak Bastien nie odpuszcza. Jest na tyle uroczy i uparty, że Madeline zaczyna „pękać”, a on pomału wraca do jej życia. Kobieta zaczyna mu ufać, nie wiedząc, jaki tak naprawdę jest i jaki ułożył sobie plan.
Rodzina Moile ma wiele sekretów, które pomału wychodzą na światło dzienne, wiele zmieniając. Co takiego zostaje odkryte? Jak to wpłynie na życie tej trójki - Mady, Ozy'ego i Bastiena? Czy Mady i Bastien stworzą z sobą stabilny związek? Czy to naprawdę koniec między Mady i Ozym?

Tom pierwszy podobał mi się tak bardzo, że kiedy autorka ogłosiła nabór na patronów tomu drugiego, zgłosiłam się z wielką przyjemnością. Pani Natalia obdarzyła mnie zaufaniem i dzięki temu mam przyjemność wziąć tę książkę pod swoje skrzydła. Oczywiście nie ma to żadnego wpływu na moją recenzję, miałam niemałe oczekiwania i bardzo się cieszę, że autorka im wszystkim sprostała.
W książce mamy kontynuację historii Mady, Ozy'ego i Bastiena. Czytało się ją dość szybko, z dużym zainteresowaniem. Akcja dość sprawnie poprowadzona, z momentami, w których autorka dość mocno mnie zaskoczyła, tym co się działo. Historia wywoływała we mnie emocje, czasem się śmiała, czasem miałam w oczach łzy.

Bohaterowie pozostali ciekawi, dobrze wykreowani. Niestety tym razem nie zdradzę wam więcej, niż możecie wywnioskować z zarysu historii. Powiem tylko tyle, że cała trójka wywoływała we mnie emocje i to bardzo różne.

„Teraz mogę wszystko. Część II” to według mnie świetna książka, którą z wielką przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - booksinpink
booksinpink
Przeczytane:2022-11-06,

"Teraz mogę wszystko. Tom 2" Natalia Popławska

Dziękuję za egzemplarz do recenzji oraz współpracę @wydawnictwo_novaeres

Mady po upokorzeniu przez Ozy’ego nie chce mieć z nim nic wspólnego, dlatego obiecuje sobie, że bracia Molie przestają dla niej istnieć. Chce skupić się na swojej córeczce oraz pracy, ale słodkie manipulacje Bastiena sprawiają, że kobieta nie jest już tak pewna swoich słów. Miłe i upojne chwile pary stają się coraz bardziej publiczne i to właśnie wtedy Ozy zaczyna myśleć, że coś może być nie tak. Czy jego odwieczna wojna z Bastienem mogła przejść również na Madeline?

Moja ocena to 7/10.

Po przeczytaniu tomu pierwszego byłam wniebowzięta, historia o mocnej bohaterce, która wie, czego chce, idzie po swoje i jednocześnie potrafi pokazać swoją uległą i wrażliwą stronę. W tym tomie w niektórych momentach jej zadziorność poszła kompletnie inną ścieżką, niż bym chciała, ale o tym opowiem wam trochę później. Na początku wspomnę o świetnym rozplanowaniu akcji, książka nie przynudzała, opisy były lekko wulgarne (ale taka jest już nasza Mady), nie raz uśmiech pojawiał się na mojej twarzy, gdy przeczytałam komentarz Madeline na temat jakiegoś wydarzenia. Autorka świetnie nadbudowywała napięcie, co mógł wymyślić Bastien, dzięki czemu wzrastała pewna niepewność i to jest dużym plusem książki.

Madie nadal została sobą, była pewna siebie, mocna w słowach i dodatkowo odpowiedzialna. Nie spodobała mi się jednak jej mściwość, czym u mnie zdecydowanie nie zyskała. SPOJLER
Scena, gdzie kobieta dosłownie WYKORZYSTAŁA Bastiena (nie mówiąc już tego, że była w tym czasje praktycznie w związku z Ozym) sprawiła, że miałam ochotę odłożyć książkę, dać 0 gwiazdek i do niej nie wracać. Jedynie to, że dostając książkę od wydawnictwa, zgadzam się ją dokończyć i zrecenzować historię i to sprawiło, że ją dokończyłam. Wyjaśniając moje 7 gwiazdek - oceniłam książkę, nie biorąc pod uwagę tej sceny. Zawiodłam się po jej przeczytaniu, ale reszta historii jest naprawdę dobra.

Ozy i Batstien to dwa różne bieguny, które zdecydowanie nie chcą się przyciągać. Bracia, którzy rywalizowali od zawsze o wszystko, teraz próbują również rywalizować o miłość jednej kobiety. Ozy jest świetnym bohaterem, w tym tomie poznajemy go ze strony wyrozumiałego i rodzinnego mężczyzny, który chce tworzyć coś więcej z kobietą jego życia. Starał się i pokazywał to, co dosłownie skradło moje serce.

Książka jest naprawdę świetną kontynuacją i jeśli podobała wam się część pierwsza to serdecznie polecam kontynuować historię Ozy'ego oraz Madie. Nie spodobała mi się scena z główną postacią Bastiena, ale nie jestem w stanie zmienić książki, jej reszta mi się podobała, ale i tak lekki niesmak pozostaje. Gratulacje kolejnej premiery dla autorki a ja czekam na część z historią Bastiena💞💞

Last Christmas
Natalia Popławska 0
Okładka ksiązki - Last Christmas

Anastazja niedawno rozpoczęła studia i przygotowuje się do świąt, które ma spędzić w gronie rodziny, za którą bardzo tęskni. W tym świątecznym czasie dziewczyna...

Silver Fox
Natalia Popławska0
Okładka ksiązki - Silver Fox

Silver Fox, znana w przestępczym półświatku jako Muriel, żyje z zabijania ludzi. Jej życie, choć od zawsze pełne adrenaliny, nabiera zawrotnego tempa wraz...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski