W tym przepięknie wydanym albumie najlepsi szefowie kuchni prezentują przepisy na bagietki, chleby żytnie, orkiszowe czy razowe, ciabatty, brioszki, rogaliki i wiele innych piekarniczych wypieków. Prestiżowa szkoła Le Cordon Bleu odkrywa przed Czytelnikiem wszystkie techniki przygotowania i wypiekania chleba! W książce zebrano receptury na pieczywo z całego świata, nie brakuje też praktycznych porad dotyczących różnych metod wyrabiania i formowania ciasta. Dodatkowo przepisy opatrzono zdjęciami prowadzącymi adeptów piekarnictwa krok po kroku aż do pysznego bochenka.

Odbiorcy:

- osoby, które uwielbiają wszelkiego rodzaju pieczywo

- wszyscy, którzy chcą poznać techniki przygotowania we własnej kuchni wyśmienitych wypieków piekarniczych

- a także osoby, które poszukują szerokiego wyboru przepisów na: domowe rogaliki, ciabatty, brioszki czy bagietki, aż po różnego rodzaju chleby

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę:

- zawiera ponad 80 najlepszych przepisów sygnowanych przez elitarną szkołę Le Cordon Bleu

- wszystkie przepisy są opatrzone pięknymi fotografiami

- dodatkowo szefowie kuchni dzielą się z Czytelnikiem swoimi poradami

- zawarte w książce przepisy gwarantują przygotowanie wyjątkowo smacznego pieczywa

Informacje dodatkowe o Szkoła piekarnictwa. 80 przepisów na chleb i wypieki cukiernicze. Le Cordon Bleu:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2024-03-04
Kategoria: Kuchnia
Tytuł oryginału: LÉcole de la Boulangerie. 80 pains et viennoiseries

Kup książkę Szkoła piekarnictwa. 80 przepisów na chleb i wypieki cukiernicze. Le Cordon Bleu

Zimowe zabawy pod choinkę
Okładka ksiązki - Zimowe zabawy pod choinkę

Bogaty zbiór obrazków (aż 64 strony!) do kolorowania i łamigłówek to dobry sposób na spędzenie długich zimowych wieczorów oraz dobry pomysł na...

O Norwidzie komparatystycznie
Okładka ksiązki - O Norwidzie komparatystycznie

Celem książki O Norwidzie kpmparatystycznie. jest ukazanie twórczości, zarówno literackiej, jak i plastycznej, polskiego poety - uznawanego za ,,zjawisko...