SPYXFAMILY: TOM 10

W dzieciństwie mały xxxxxxxxx żył spokojnie z rodzicami. Bawił się z kolegami w żołnierzy, miewał drobne sprzeczki z tatą… Nawet nie podejrzewał, że ta sielska codzienność nie będzie trwała wiecznie.

Informacje dodatkowe o SPYXFAMILY: TOM 10:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2023-03-22, Ocena: 4, Przeczytałem,

SPY×PAST

Długo czekaliśmy na ten tomik ,,Spy×Family", ale tak to jest, jak się dogania oryginalne wydanie. No ale w końcu jest i jak zawsze jest znakomity. No ja to uwielbiam, bawi mnie to, śmieję się ciągle, akcja mnie wciąga, a najlepsze i tak pozostają wszystkie te urocze sceny, które wypełniają historię. A zawsze jest ich multum, bo w końcu to ta najbardziej urocza z postaci jest tu wiodąca (choć w tym tomie mniej jej), a otaczają ją bohaterowie nie wiele tylko mniej ujmujący więc tak, super jest, co tu dużo mówić.

Opis tego tomiku nie zdradza zbyt wiele, ja też więc nie zamierzam, bo i po co. Świetnie się tą serię odkrywa samemu. Więc zostawiam Was z tym, co mamy oficjalnie:

W dzieciństwie mały xxxxxxxxx żył spokojnie z rodzicami. Bawił się z kolegami w żołnierzy, miewał drobne sprzeczki z tatą... Nawet nie podejrzewał, że ta sielska codzienność nie będzie trwała wiecznie.

Avatar użytkownika - isil
isil