reklama

Śmiertelne pożądanie

Śmiertelne pożądanie splata los nimfomatycznej pary maturzystek i dwóch zakochanych w sobie policjantów… Dagmara i Patrycja właśnie przekroczyły próg dorosłości. Kochają się na zabój, ale od pewnego czasu z wzajemnością skrywają przed sobą tajemnice. Związek dziewczyn poddany zostaje drastycznej próbie, gdy na ich drodze staje Łysy – nadziany chuligan, zawieszony gdzieś między człowieczeństwem a zezwierzęceniem. Rozpoczyna się intrygująca gra tajemnic, a stawka jest piekielnie wysoka – nie istnieje bowiem uczucie ważniejsze niż szczera miłość. W tym samym czasie Roman i Oskar przykładnie rozwijają swój pełen szalonych uniesień romans. Osobliwą relację doświadczonych mundurowych zakłóca jednak porywacz, który uprowadza utalentowane pisarki i wciąga policję w psychopatyczną intrygę. Dwie misternie skonstruowane historie, które łączą się w najmniej oczekiwanym momencie i rzucają na kolana szokującym finałem! UWAGA: Jeśli takie tematy jak sadyzm, gwałt, samobójstwo czy morderstwo ze szczególnym okrucieństwem mogą pogorszyć twój stan psychiczny, nie zaczynaj lektury. Ignacio Szacki – polski autor publikujący pod pseudonimem, urodzony w 1993 roku. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, na której w 2018 roku uzyskał tytuł magistra inżyniera z dziedziny logistyki. Zawodowo związany z zarządzaniem danymi i systemami ERP. W 2021 roku zamieszkał w Sandomierzu, mieście, które natchnęło go do pisania. W swojej twórczości stawia na bezkompromisową treść i mocny przekaz, a oddając książki w ręce czytelników, zaprasza ich w zadziwiającą podróż przez najskrytsze zakamarki ludzkiej natury oraz wyobraźni.

Informacje dodatkowe o Śmiertelne pożądanie:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-11-17

Kup książkę Śmiertelne pożądanie

Śmiertelne pożądanie - opinie o książce

Avatar użytkownika - booksitsmypassio
booksitsmypassio
Przeczytane:2024-01-14, Przeczytałam,

Tytuł : Śmiertelne Pożądanie

Autor : Ignacio Szacki

Wydawnictwo WasPos

Data premiery : 17 listopad 2023

Opis książki :

" - Pamiętasz te gorące, wakacyjne noce, które razem spędzałyśmy tak, jak gdyby jutra miało nie być? - spytała z anielskim uśmiechem.

- Pewnie, że pamiętam. I wychodzi na to, że jutra faktycznie nie będzie.

Chwyciły się za ręce i skoczyły. Odleciały w nieznane, ale o najważniejszym były przekonane : że tam, gdzie wylądują, miłość pierwsza pozostanie miłością jedyną. Na wieki wieków. Na zawsze. Amen.

Diabły w piekle zamknęły puste beczki, nim nadszedł koniec. "

" Śmiertelne Pożądanie " to nie lada gratka dla miłośników mocnych erotyków. Niestety ja się chyba do nich nie zaliczam. Długo czytałam tę książkę. Odkładałam ją i wracałam do niej, ponieważ zjadała mnie ciekawość : co będzie dalej?

Fabuła jest przede wszystkim oryginalna.

Autor wciąga czytelnika w świat dwóch zakochanych w sobie dziewczyn : Dagmary i Patrycji, oraz w dwóch zakochanych w sobie policjantów : Romana i Oskara.

Tu na próbę jest wystawiona nasza tolerancyjność, względem związków homoseksualnych.

Ignacio, gratuluję Ci odwagi, ponieważ pisząc tę książkę, na pewno musiałeś liczyć się z jakimkolwiek hejtem.

Z drugiej strony świetny zarys fabuły.

Szczerze, podziwiam Twój upór i to, że miałeś odwagę wydać tę historię.

Więc, polecam Wam tę historię tylko jeżeli jesteście jej ciekawi. A ciekawość trzeba zaspokajać. 😉

#książkoweimpresje

Dziękuję wydawnictwu za zaufanie i egzemplarz recenzencki. 💜

"Pierwsza miłość jest wyjątkowa (...) jedynie udana zemsta smakuje również słodko jak ona."

Pierwsza część książki poświęcona jest Patrycji i Dadze. Bezpruderyjne, odjechane licealistki, które oprócz bycia koleżankami, są też kochankami i najbliższymi przyjaciółkami. Pati, ma jednak swoje tajemnice, bowiem ukrywa przed Dagą fakt, że jest gnębiona przez "nietykalnego" szkolnego bad boya, ale nie tylko...

W drugiej części tej historii, poznajemy Romana i Oskara. Panowie, oprócz wspólnej pracy, mają też wspólne hobby - nieujarzmiony pociąg do siebie. Na codzień stróże prawa, a nocami perwersyjni kochankowie.

Gdy pewnego dnia, zostaje zgłoszone zaginięcie młodej "wschodzącej" pisarskiej gwiazdy, a potem kolejnej i kolejnej, całe miasto zostaje postawione na nogi, a ciąg dziwnych i przerażających wydarzeń, doprowadza do "wskrzeszenia" demonów przeszłości, tragicznych i bolesnych wspomnień, i decyzji, które dotyczą prawie wszystkich bohaterów.

„Ależ uśmiechnij się, doceń pozytywy. Tym razem granice nie zostanę przekroczone, bo nie istnieją.”

Bardzo, ale to bardzo szokująca książka, stanowczo dla bardzo dojrzałych czytelników, którzy rozumieją, co to znaczy mroczna i perwersyjna fikcja literacka. Bardzo kontrowersyjna, ale też ujmująca, samym życiem głównych bohaterów.

Przyznam szczerze, że wiele stron z opisami wyuzdanego seksu, oraz te najbardziej wstrząsające, czytałam bardzo pobieżnie, a nawet je omijałam. Nie ukrywam, że są to fragmenty, dla czytelników o naprawdę mocnych nerwach i ciekawości totalnej perwersji seksualnej.

Dla mnie osobiście, najciekawszym wątkiem, był ten o pisarkach, nawiązujący do „tego wszystkiego”, co dzieje się w świecie wydawniczym, ale to, co dokładnie łączy ten świat, z jednym z bohaterów, o tym musicie przekonać się sami. Jeśli nie szokują Was, bardzo kontrowersyjne słowa pisane i niesamowita wyobraźnia autora, to koniecznie musicie przeczytać tą książkę, a jeśli myślicie, że ta wielowątkowa historia, może być jednak dla Was "za mocna", to polecam Wam, przeczytać chociaż, wspomniany, przeze mnie wcześniej, kryminalny wątek "pisarsko-wydawniczy".

Rzekłabym nawet - samo życie.

Tu nawet, gdyby się oczywiście dało ;-), pociągnęłabym fabułę dalej.

Dziękuję autorowi i wydawnictwu, za możliwość objęcia patronatem medialnym tego tak BARDZO KONTROWERSYJNEGO cuda, bo chociaż, na samym początku, to sama okładka, zafascynowała mnie, to jednak trzeba przyznać, że całość fabuły, ma bardzo intrygujące drugie, a nawet trzecie dno i totalne BRAVO, dla autora, za tak umiejętne "zaplatanie", prawie wszystkich pojawiających się w książce "Śmiertelne pożądanie" postaci.

Zakończenie, zważywszy na całość historii, dla mnie IDEALNE.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-12-02, Ocena: 4, Przeczytałam,

Zacznę od ważnej informacji od autora przed przeczytaniem książki:
„Jeśli takie tematy jak sadyzm,gwałt,samobójstwo czy morderstwo ze szczególnym okrucieństwem mogą pogorszyć twój stan psychiczny,przerwij lekturę”

🤔Poznałam pióro autora w jego poprzedniej książce.Ale powiem wam szczerze,że ta lektura jest zupełnie czymś innym.W niej dzieją się takie rzeczy,że trudno opisać to w kilku zdaniach.Jest zdecydowanie zbyt dużo,niebezpiecznie a często niesmacznie.Paradoks goni paradoks!Autor wychodzi za ramy smaku podczas opisywania scen.Zachowanie postaci,ich fantazje oraz działania są brutalne,złe i ohydne!!!
Jeśli ta lektura ma szokować to faktycznie tak jest.Mnie w pewnym momentach modliło o tym co czytałam.

Oczekiwałam porywającej fabuły i pięknej miłości z przeszkodami a dostałam porażające opisy zachowań bohaterów książki i ich chorych fantazji,które realizowali😳

Jeśli ktoś lubi kontrowersyjne i brutalne historie w których wszystko może się zdarzyć to ta powieść będzie dla niego.Mnie ona nie powaliła ma kolana,choć chciałam,aby tak było🤯🫣

Czy polecam?
Tylko wyłącznie dla osób,które chcą poznać szokującą i bezpośrednia historię📖

Rozstanie nad morzem
Ignacio Szacki0
Okładka ksiązki - Rozstanie nad morzem

Pewnego dnia Kasię prześladuje niesamowity pech. Na domiar złego dziewczynka traci swój notes. Czyżby ukradł go złodziej? Chyba tak, bo przepadł niczym...

Śnienie
Ignacio Szacki0
Okładka ksiązki - Śnienie

Koszmarny mrok przyćmił okolicę. Gdzie kończy się legenda, a zaczyna prawda? Zagadkowy, utkany z tajemnic, misternie skonstruowany dreszczowiec. Adam...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski