Sinner

Tom 3 cyklu Inferno

Trzeci, finałowy tom niewiarygodnej serii określanej ,,debiutem roku"!

,,Czyż nie tak kończyły się wszystkie piękne historie, w których księżniczka odważyła się pokochać potwora?''.

Jedna krótka chwila zburzyła szczęśliwą wizję przyszłości i zgasiła nikły płomień nadziei, jaki zrodził się w sercu Hailey. Sprowadziła do jej życia mrok i pustkę.

Dziewczyna musi stawić czoła samotności oraz zająć miejsce Victora i wziąć na swoje barki ciężar, który on sam był zmuszony dźwigać przez te wszystkie lata. Zostając głową Sharman Enterprises, będzie miała okazję poznać wszelkie skrywane przez mężczyznę sekrety, a także bardziej niż kiedykolwiek wcześniej stać się częścią tragedii, jaka spotkała rodzinę Sharmanów.

Czy istnieje choćby cień szansy, że odzyska człowieka, któremu oddała serce? A może Victor nie będzie już tym samym mężczyzną, którego pokochała?

Jedno jest pewne - nadszedł czas, aby Victor Sharman zapłacił za swoje grzechy.

Informacje dodatkowe o Sinner:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-12-29

Kup książkę Sinner

Sinner - opinie o książce

Jedno zdarzenie komplikuje życie Hailey i Wiktora. Szczęście, którego doświadczali w ostatnim czasie pozostało tylko wspomnieniem. Teraz muszą nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości i rozprawić się z demonami, które ich nawiedzają.
Nie. Nie. I jeszcze raz nie. Ta książka to dramat a właściwie seria dramatów. To jedna wielka depresja. Liczba nieszczęść, które spotkały bohaterów była tak duża, że zastanawiałam się czy autorka przemyślała koncepcję tej książki. Przez to były momenty, w których na serio rozważałam odłożenie tej książki na półce by tam w zapomnieniu obrosła kurzem. Po prostu miałam jej dosyć. Irytowało mnie taplanie się w łzach i smutkach bohaterów. Oboje zachowywali się dziecinnie. Niejednokrotnie sami stwarzali sobie kolejne życiowe problemy.
Czasu spędzonego z tą książką nie wspominam z nostalgią. Sztuczne sytuacje i depresyjni bohaterowie to niestety główne wady tej lektury. Moim zdaniem to najsłabsza część cyklu Inferno.

Dream A Little Dream Of Me
Julia Brylewska0
Okładka ksiązki - Dream A Little Dream Of Me

Spin off serii „Gods of Law’’! „Tej nocy czuł, że ta melodia istniała przed nim, że była złotą nicią, doskonałą i skończoną, unoszącą...

Devil
Julia Brylewska0
Okładka ksiązki - Devil

Wracając do Filadelfii, dwudziestoczteroletnia Hailey Warren ma prosty plan. Zamierza spędzić czas z bliskimi, znaleźć pracę i wynająć małe mieszkanie...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung