Sinful

On nie wie, z kim ma do czynienia.

Ona musi ukrywać prawdę.

Naomi Ingram w ramach przysługi zastępuje swoją przyjaciółkę jako escort girl nowojorskiego inwestora. Umowa zakłada dotrzymanie mu towarzystwa podczas imprezy, ale na jednym spotkaniu się nie kończy.

Victor Sanford jest zafascynowany nie tylko wiedzą młodej kobiety, lecz także tym, jak swobodnie wpasowuje się w towarzystwo jego znajomych. Mimo swoich twardych zasad postanawia dać jej szansę i proponuje staż w swojej firmie.

Być może ich znajomość nie byłaby tak skomplikowana, gdyby nie spora różnica wieku, nadchodzący ślub Naomi oraz fakt, że Victor nie ma pojęcia o tym, kim naprawdę jest młoda kobieta. Studentka trzyma bowiem w tajemnicy, że jest córką człowieka, którego Victor szczerze nienawidzi.

Czy nowojorski świat wielkich pieniędzy, intryg i sekretów to dobre miejsce dla tak ryzykownego uczucia?

Informacje dodatkowe o Sinful:

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2024-10-09

Tagi: Romans współczesny

Kup książkę Sinful

Opinie o książce - Sinful

Victor Sanford - 45letni bezduszny rekin biznesu, poważny, zdystansowany, tak właśnie o nim mówią w świecie interesów. Jednak Victor ma też drugie oblicze, którego nie pokazuje. To się zmienia gdy poznaje Naomi Ingram. 21latka wkracza do jego życia jak grom z jasnego nieba. Dziewczyna sprawia, że mężczyzna zrzuca przed nią maskę wyrahowanego biznesmana pokazując, że potrafi być słodki, opiekuńczy, czuły. Najdrobniejszym gestem rozczulał sprawiając, że sama się rozpływałam 🫠 Dbał o komfort fizyczny i emocjonalny Naomi. Kiedy trzeba wykazywał się wyrozumiałością, sprawiał, że dziewczyna czuła się przy nim bezpiecznie, czuła się zaopiekowana, ale też że traktuje ją ja równą sobie, mimo iż dzieliła ich tak duża różnica wieku. 24 lata różnicy między bohaterami. Nie jest to książka z największą różnicą wieku jaką miałam okazję czytać, ale zdecydowanie jest to największa różnica jeśli chodzi o książki Leny. Ja wiem, że to pewnie dla niektórych staje się nudne, nie będzie nowością jeśli napisze, że jestem zachwycona, że dla mnie ta książka jest idealna pod każdym względem. Osoby, które są ze mną dłużej wiedzą, że Lena, tzn jej twórczość pojawia się u mnie regularnie, i że właściwie za każdym razem rozpływam się w zachwytach, ale nie da się inaczej. "Sinful" ma w sobie wszystko to co powinien zawierać rasowy romans, a każdy rozdział czyta się z zaparty tchem. To historia, która rozpala zmysły, przyprawia o ciarki, w ten
Avatar użytkownika - Bookszonki
Bookszonki
Przeczytane:2024-10-08, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Zapnijcie pasy i szykujcie się na gorrrrący romans age gap z dużą różnicą wieku!

Co myślicie o związkach, w których jeden z partnerów jest o dwie dekady starszy od drugiego?

Ona jest córką jednego z najbogatszych mężczyzn, z którym ma trudne relacje.

On jest wrogiem jej ojca i jednocześnie największym konkurentem.

Co się stanie, gdy ich losy zostaną przypadkowo złączone?

Naomi na co dzień używa nazwiska matki, by jak najbardziej odciąć się od ojca.

Okazuje się, że bywa to przydatne.

Zwłaszcza, gdy chcesz się spotykać z jego wrogiem...

Różnica wieku między Naomi a Victorem wynosi aż 24 lata więc jest to duży skok.

I trzeba przyznać, że mimo, iż Naomi do przeciętnych nie należy a jej intelekt jest wysoko ponad wiek to jednak ta różnica wieku często wychodzi na wierzch.

Dzięki opanowaniu Victora te różnice swobodnie się zacierają i łączą ich ze sobą.

Są jak ogień i woda a razem tworzą parę.

Pod każdym względem, metaforycznie i faktycznie.

Mimo dużej ilości stron treść poszła szybko i gładko, możliwe, że w dużej mierze przez jej er*tyczny wydźwięk czy też przekomarzania bohaterów a także spiski temu towarzyszące.

Świat bogaczy pełen jest nie tylko fałszu ale także przedmiotowego traktowania bliskich, niektórzy dla sławy i pieniędzy zrobią wszystko, łącznie ze sprzedażą swojej c*rki.

Bo jak inaczej nazwać w obecnych czasach aranżowane małżeństwo na potrzeby łączenia biznesów?

Nie brakuje w tej historii nieco humoru i dużej dozy pikanterii.

Były momenty, które wywołały uśmiech ale były też takie, od których smutku ciężki się było odciąć.

Bohaterowie zostali świetnie wykreowani, każdy jeden ze swoim charakterkiem, czy to główna para czy też postacie drugo i trzecioplanowe.

Moje serce mimo wszystko skradł Santo, że swoim wesolutkim Buongiorno i wtrąceniami języka włoskiego.

Najwięcej luzu biło od niego a jednocześnie był lojalny wobec przyjaciela.

Nie brakuje także francuskiego a nawet nieco nordyckiego bo Victor ma paczkę przyjaciół iście światowych a sam jest poliglotą.

Czas z tą książką spędziłam na relaksie, wyjątkowo dobrze mi to zrobiło i oderwało z zastojuczytelniczego, taka lekka lektura.

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2024-10-17, Ocena: 5, Przeczytałem,

?Recenzja?

Premiera 09.10.2024 r.

,,Sinful" - Lena M. Bielska

Współpraca reklamowa z @wydawnictwoale

Ambitna studentka z nieciekawym ojcem i mężczyzna, który mocno i statecznie stąpa po ziemi. Różnica wieku tylko daje ich relacji pikantniejszego wyrazu, a do tego intrygi i tajemnice, które nie raz zadziwią, nie tylko czytelników, ale samych bohaterów.

Naomi to młodziutka dziewczyna, która zostaje zmuszona do wielu rzeczy których nie chce. Zostaje stłamszona i niezrozumiana. Na studiach daje z siebie wszystko i pragnie zrobić wiele wspaniałych rzeczy. Ambitna i piekielnie mądra. Umie wykorzystać swoje umiejętności. Nigdy by nawet nie pomyślała, że spodoba jej się dużo starszy mężczyzna. Przy nim wreszcie czuje się sobą. Nie musi udawać. Robi co chce i mówi co chce. Czuje się zrozumiana i kochana. Jednak ta magia może prysnąć jak bańka mydlana.

Victor jest facetem w średnim wieku, który ma na swoim koncie sławę, biznes i wiele sprzymierzeńców. Stoją za nim wierni przyjaciele, którzy zawsze będą się starać go rozruszać. Przez swój wiek stał się bardzo zachowawczy i opiekuńczy. Stara się wszystko przemyśleć. To on zawsze jest tym odpowiedzialnym. Jednak przy Naomi zmienia się. Zaczyna czerpać z życia. Dzięki niej zasmakuje czegoś nowego, czegoś zupełnie zakazanego.

Ich relacja jest zakazana. On dużo starszy, ona młoda i naiwna. Tylko, że dla niego to mądra, seksowna i zraniona kobieta, która potrzebuje męskiego ramienia, który się nią zaopiekuje. Nigdy jej nie ocenia, tylko stara się wysłuchać i zrozumieć. Ona swoją młodością, świeżym umysłem, wieloma pomysłami i przede wszystkim swoją radością, owija go sobie wokół palca. Tworzą bardzo dobry duet, który rozumie się na wielu płaszczyznach. A w Viktorze naprawdę można się zakochać, bo ma wiele cech o których marzą kobiety. Jest przyjacielem, który wysłucha i przytuli, jest kochankiem, który rozpali wszystkie zmysły i  jest mentorem, który zmobilizuje.

W książce występuje wiele gorących scen intymnych, który naprawdę potrafią rozpalić ciało i umysł. Oj będzie się działo. Niektóre są grzeczne, ale przeważają te niegrzeczne, które nie zawsze są moralne. Jednak to mi w ogóle nie przeszkadzało, bo autorka opisała je z takim smakiem i wyczuciem. Jedynie co mi przeszkadzało, to, to, że zamiast rozmawiać i się poznawać, to często od razu przechodzili do rzeczy. Brakowało mi większej komunikacji. Jestem fanką jak bohaterowie się poznają, oczywiście tutaj też to jest, ale za mało. Gdyby było więcej, to było by istne cudo.
Cała historia jest mega spójna i ciekawa. Pomysł na fabułę był strzałem w dziesiątkę, bo zawiera wiele wątków, które ja po prostu uwielbiam. Ma ona w sobie coś takiego, co przyciąga i nie chce puścić. Autorka pokazała, że wiek to tylko liczba, liczy się to jak traktuje się drugą osobę. Wiara w nią może zdziałać cuda. Naprawić, ale też i ogromnie zranić. Trzeba tylko umieć się na nią otworzyć.
Bardzo mi się podobała i jestem przekonana, że sięgnę po kolejne książki autorki.
9/10

Jeden wieczór, który zmienił całe życie. Tak właśnie było u Naomi. Zgodziła się zastąpić przyjaciółkę i przez jeden wieczór być osobą towarzyszącą Victora - przystojnego i bogatego rekina biznesu. Oboje nie kryją zainteresowania swoimi osobami. Jest tylko jeden problem. No, może dwa. Dzieli ich aż dwadzieścia cztery lata, a Victor to największy wróg jej ojca. Czy mimo tego dadzą sobie szansę?

Naomi zawsze może liczyć na przyjaciółki, na rodzinę jednak już nie. Czuje, że ojciec nie traktuje jej tak jak powinien, nie szanuje i nie wierzy w jej umiejętności. Nie zgodził się na staż w rodzinnej firmie. A co więcej jest ona dla niego tylko transakcją. Ma bowiem poślubić syna jego partnera biznesowego i tym samym przypieczętować fuzję firm. Czy dziewczyna będzie w dalszym ciągu marionetką ojca, czy zawalczy o siebie?

"Sinful" to historia, która wciągnęła mnie do swojego świata. Pokazała, że rzeczywiście z rodziną czasem tylko dobrze wychodzi się na zdjęciach. Ale też przedstawiła siłę miłości i pożądania, dla których wiek nie ma znaczenia. Dużo tu pikanterii, książka jest więc przeznaczona dla dorosłego czytelnika. Od początku między Naomi i Victorem coś zaczęło się dziać, przyciągała ich niewidzialna siła, która sprawiła, że uczucie między nimi szybko się rozwinęło. Jednak w tym związku nie chodzi wyłącznie o seks. Naomi w końcu poczuła się dostrzeżona i doceniona. Mimo młodego wieku ta dziewczyna jest bardzo ambitna i posiada duża wiedzę. Victor to wszystko zauważył i pokazywał jej, że to widzi. Okazywał jej też dużo wsparcia i troski. O czym jeszcze jest ta historia? A o tym, że czasem niemówienie prawdy może być gorsze od kłamstwa. Naomi wiele ukrywała. I jak zareagował Victor jak wszystko ujrzało światło dzienne? Tego wam już nie zdradzę. Zachęcam do lektury. Tam poznacie odpowiedź na to pytanie, ale poznacie też świat biznesu i pożądania. Bardzo polecam!

Avatar użytkownika - zaczytanaulcia
zaczytanaulcia
Przeczytane:2024-10-13, Ocena: 5, Przeczytałem,

"Sinful.
Uhm. Grzeszny? Ale co? Grzeszny pokój? Grzeszny klub? Grzesz... Myśli rozpierzchają we wszystkie strony dokładnie w momencie, w którym przestaję patrzeć na drzwi,  moim oczom ukazuje się ciemne wnętrze."

???

Subtelna.
Romantyczna.
Zmysłowa.
A przy tym namiętna.
Rozpalająca zmysły.
Intrygująca.
Właśnie tak określiłabym książkę "Sinful" Leny M. Bielskiej.

Och! Ta powieść ma ponad pięćset stron, a ja przeczytałam ją w dwa wieczory. Wciąga, oj wciąga i nie sposób się od niej oderwać.

Fabuła zaskakuje, a akcja nie zwalnia ani na chwilę. Relacje bohaterów z dnia na dzień stają się coraz bardziej intymne, coraz bardziej namiętne, coraz bardziej nieprzewidywalne.
Całość wybrzmiewa nie tylko romantyzmem i powietrzem roziskrzonym miłością i pożądaniem, ale także trudną sytuacją rodzinną, która przynosi wiele łez i bólu.
Jednocześnie to wszystko owiane jest nutką dobrego humoru, który wspaniale podkreśla wydźwięk tej książki.
Warto zwrócić uwagę na to, że jest ona przeznaczona dla czytelników 18+, z czym ja się absolutnie zgadzam.
Jednak nie myślcie sobie, że "Sinful" to oklepany erotyk.
Co to, to nie.
To coś znacznie więcej.

To powieść o dwudziestojednoletniej dziewczynie, która całe swoje życie musi dostosowywać się i spełniać żądania ojca, ktora jest mationetką w jego rękach.
Dziewczynie, która nie może mieć własnego zdania, która nie może żyć pełnią życia, która nie może przeżywać pierwszych zauroczeń, bo jej przyszłość jest odgórnie zaplanowana...

To powieść o czterdziestopięcioletnim, dojrzałym mężczyźnie.
Biznesmenie, któremu nie w głowie kobiety i związki.
Mężczyźnie twardostąpajacym po ziemi.
Mężczyźnie stanowczym, a przy tym uległym.
Mężczyźnie władczym a przy tym czułym i delikatnym...

To powieść o miłości. Miłości, dla której nie liczy się wiek, bogactwo czy sława.
Ta miłość pojawia się znienacka.
Pojawia się nagle, niespodziewanie.
Porusza najczulsze struny ludzkiej duszy.
I nie sposób od niej uciec.
Chociaż serce nieustannie walczy z rozumem, to możecie tylko domyślić się, co wygra ?

"Sinful" to dojrzała i pełna emocji powieść, która choć owiana nutką kłamstw i dobrze skrojonej intrygi, i jak na erotyk przystało, wybrzmiewa gorącym uczuciem, namiętnością i pożądaniem. Całość opisana jest w sposób zmysłowy, subtelny i oczywiście rozpalający zmysły ?

Gorrrąco polecam ?

Miraż
Lena M. Bielska0
Okładka ksiązki - Miraż

Żeby wyciągnąć ojca z aresztu, Lilianna współpracuje z policją, zbierając informacje na temat działań jednego ze śląskich przestępców. Sprawę ma jej ułatwić...

Pan West
Lena M. Bielska 0
Okładka ksiązki - Pan West

Gabinet Williama skrywa wiele tajemnic… Scarlett Sharp dowiaduje się w dość niespodziewany sposób, kim jest jeden z dwóch mężczyzn, z którymi dwa...

Jak (nie) zostać królową
Katarzyna Redmerska ;