Siła stresu. Jak stresować się mądrze i z pożytkiem dla siebie

Stres nasz powszedni...
Stres szkodzi, powoduje choroby, wysysa siły, jest bezproduktywny, więc unikasz go za wszelką cenę. Ale czy na pewno dobrze robisz? Okazuje się, że stres nie jest toksyczny i nie zabija. Pomaga za to skutecznie się uczyć, pokonywać trudności, osiągać cele i poprawiać relacje z innymi. Brzmi niewiarygodnie? Czytaj dalej. Stres to objaw mobilizacji, woli i mocy! Zrób z niego swojego sprzymierzeńca, a wesprze Cię w drodze do osobistego szczęścia oraz uczyni Twój świat lepszym i piękniejszym.

Czy wiesz, czym jest stres i jak go wykorzystywać? Jak bardzo jest ważny i jak może być pożyteczny, jeśli podejdziesz do niego z głową? Ta książka Ci o tym opowie. Autorka opiera się na obszernych badaniach naukowych nad naturą stresu, które dały podwaliny nowych koncepcji mechanizmów jego działania. Dzięki lekturze stopniowo zaakceptujesz stres i nauczysz się go wykorzystywać do osiągania kolejnych celów. Poznasz naturę stresu, a dzięki ćwiczeniom, które przekują poznane koncepcje w praktykę, będziesz wiedział, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Jak zaakceptować stres powszedni?
Jak stres pomaga sprostać wyzwaniom?
Jak stres poprawia relacje i więzi między ludźmi?
Dlaczego życie z sensem musi być stresujące?
W jaki sposób stres pomaga w rozwoju?
Dlaczego unikanie stresu za wszelką cenę jest poważnym błędem?

Informacje dodatkowe o Siła stresu. Jak stresować się mądrze i z pożytkiem dla siebie:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2016-06-15
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Siła stresu. Jak stresować się mądrze i z pożytkiem dla siebie

Siła stresu. Jak stresować się mądrze i z pożytkiem dla siebie - opinie o książce

Kelly McGonigal Ph.D. 0
Okładka ksiązki - Siła aktywności. Jak wzmocnić ciało, przywrócić nadzieję, znaleźć odwagę i naprawić relacje

Kelly McGonigal, autorka bestsellera Siła woli, przedstawia zaskakującą, opartą na badaniach naukowych książkę, która podpowiada, jak zakochać...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski