reklama

Siła medytacji. 28 dni do szczęścia

Salzberg przedstawia nam proste, praktyczne i skuteczne metody na szczęście! Pomaga nam przestać biec z obłędem w oczach w złym kierunku i dostrzec rzeczywistość, wciąż czekającą na nasze łagodne przebudzenie i uważność, dzięki którym możemy w pełni się nią cieszyć. To wspaniała książka i gorąco ją polecam!
dr ROBERT THURMAN, autor Inner Revolution

-Oddychaj
-Relaksuj się
-Uwolnij myśli
-Medytuj
-Odmień swoje życie

Droga do pełnego i szczęśliwego życia
Odczuwasz silny stres?
Zmagasz się z nierozwiązanymi problemami?
Pragniesz stawić czoła swoim lękom?
Szukasz spełnienia i szczęścia?
Chcesz poczuć, że żyjesz pełnią życia?

Używki tylko na chwilę zagłuszą Twoje niepokoje, telewizja nie pomoże Ci spojrzeć głębiej w siebie, portale społecznościowe stworzą tylko iluzję więzi z innymi ludźmi. Zamiast naklejać plaster na swoje troski, zrób coś ważnego dla siebie. Otwórz się na nowe doświadczenia, odkryj swoją prawdziwą naturę i uwierz, że szczęście jest Ci pisane. Po prostu zacznij medytować. To nic trudnego. Niepotrzebny Ci guru, żadne dodatkowe akcesoria ani wcześniejsze przygotowanie. Jesteś potrzebny tylko TY. Wsłuchaj się w siebie, a szybko przekonasz się, że poprawiła się Twoja koncentracja, obniżyło się ciśnienie krwi, a nawet złagodniał przewlekły ból. Medytacja pomoże Ci chronić mózg przed skutkami starzenia się i sprawi, że nauka nowych rzeczy przyjdzie Ci z większą łatwością. Wystarczy tylko usiąść i zrobić wdech. Wystarczy zaledwie dwadzieścia minut dziennie, byś zmienił swoje życie.

Informacje dodatkowe o Siła medytacji. 28 dni do szczęścia:

Wydawnictwo: Sensus