Materiał przedstawiony w niniejszej publikacji przeznaczony jest do pracy z dziećmi z trudnościami w nauce liter. Dedykowany jest między innymi młodszym dzieciom z dysleksją bądź z lekką niepełnosprawnością intelektualną oraz starszym uczniom z umiarkowaną niepełnosprawnością intelektualną.

Uczniowie z trudnościami w nauce bądź z deficytami intelektualnymi potrzebują więcej czasu na opanowanie materiału literowego. Rozwijając umiejętność rozpoznawania i interpretowania bodźców wzrokowych oraz pamięć wzrokową, zwiększamy szanse dzieci na sukces edukacyjno-terapeutyczny.

Prezentowana publikacja jest dodatkowym materiałem edukacyjno-terapeutycznym, może być stosowana jako element pomocniczy przy wprowadzaniu i utrwalaniu liter odpowiadających samogłoskom ustnym.

Informacje dodatkowe o Rzuć okiem na litery: A, O, U, Ó, E, I, Y. Ćwiczenia doskonalące percepcję wzrokową na materiale literowym,:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2020-02-11
Kategoria: Edukacyjne

Tagi: Materiały edukacyjne

Kup książkę Rzuć okiem na litery: A, O, U, Ó, E, I, Y. Ćwiczenia doskonalące percepcję wzrokową na materiale literowym,

Rzuć okiem na litery: A, O, U, Ó, E, I, Y. Ćwiczenia doskonalące percepcję wzrokową na materiale literowym, - opinie o książce

Znaczenie pieniądza
Agnieszka Kozak0
Okładka ksiązki - Znaczenie pieniądza

Pie­nią­dze są te­ma­tem, o któ­ry się ocie­ra­my każ­de­go dnia. Jest to te­mat fa­scy­nu­ją­cy a za­ra­zem trud­ny, gdyż py­ta­nie o sto­su­nek do...

Kodowanki na cztery pory roku. Część 2
Agnieszka Kozak0
Okładka ksiązki - Kodowanki na cztery pory roku. Część 2

,,Kodowanki na cztery pory roku. Część 2" to zestaw zadań przydatnych podczas zajęć wyrównawczych z matematyki i rewalidacji indywidualnej. Ćwiczenia sprawdzą...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;